Tepliojimas nėštumo metu

Komentuoti
  1. 2017.10.25 16:33 (prieš 1 m.)

Sveikos. Rudai teplioja jau kokia 4 diena. Buvau pas gine. Ji sako kad nereikia kreipt demesio i tokias rudas isskyras. Padare echo. Geltonkuni mato. Trynio maiselis yra. Taciau daugiau nieko nemato nes ale nestumas mazas. Pasiskaicius komentarus, atrodo, jog tas rudas tepliojimas nesivystancio nestumo zenklas. Ar yra sansu, jog tas tepliojimas nieko blogo? :))

2. 4 mėn. 2 d.

2017.10.25 16:54 (prieš 1 m.)

vakaruose parašė:
    Sveikos. Rudai teplioja jau kokia 4 diena. Buvau pas gine. Ji sako kad nereikia kreipt demesio i tokias rudas isskyras. Padare echo. Geltonkuni mato. Trynio maiseli…

Sveika, man tepliojo nuo 5sav iki 7 lyg tais, kadangi uzsienyje jie nelabai kreipia demesi, tai vyras buvo paskyres gulima rezima, visas dvi savaites pragulejau ir praejo. Zinoma po to dar pasidariau kokius 6testus ??? o pas gydytoja tik 11.16

1
  3. 2017.10.25 17:05 (prieš 1 m.)

vakaruose parašė:
    Sveikos. Rudai teplioja jau kokia 4 diena. Buvau pas gine. Ji sako kad nereikia kreipt demesio i tokias rudas isskyras. Padare echo. Geltonkuni mato. Trynio maiseli…

Gali teplioti dėl kokios hematomos. Geriau sau skirti gulimą rėžimą, kad nepratrūktų šviežiu krauju. Dar vit c su rutozidu galima pagerti. O tamsus tepimas tikrai nėra taip blogai, kaip būtų šviežiu krauju, nes rudas reiškia, kad pas jus kažkas ankščiau kraujavo. Dabar tik senas kraujas šalinasi. Tai jei hcg gražiai augo, per echo vaizdelis gražus, tai reiškia, kad kai kraujavote, tai nieko blogo nenutiko.

2
  4. 2017.10.25 17:10 (prieš 1 m.)

Aha.. but gerai tas gulimas rezimas, bet namuose laksto 1, 5 metu vaikas.. tai be sansu. tikiuosi viskas bus gerai..

5. 4 mėn. 2 d.

2017.10.25 17:15 (prieš 1 m.)

vakaruose parašė:
    Aha.. but gerai tas gulimas rezimas, bet namuose laksto 1, 5 metu vaikas.. tai be sansu. tikiuosi viskas bus gerai..

Stenkites nepersitempt, kuo daugiau gulet, as taip pat buvau labai issigandus, bet stengiuosi galvot optimistiskai, juolabiau neturejau nei apziuros nieko, viska ka man padare tai tik slapimo tyrymus kad patvirtintu nestumo, ir tai buvo pries 3sav.. taigi nosi aukstyn ir bukit optimistiskesne, stresas kenkia

1
  6. 2018.01.11 23:29 (prieš 11 mėn.)

Gal kas ka patars. Tiksliai nezinau ar laukiuosi, nors testas vaiduokliavo. 8 dpo siek tiek buvo kraujo ir taip kiekviena diena po kelis lasiukus ant tualetinio popieriaus. Siandien jau 13 dpo. Ar tai galejo but implantacija? Ar reikia sunerimti del tepliojimo?

7. 2018.01.11 23:33 (prieš 11 mėn.)

Kristinele86 parašė:
    Gal kas ka patars. Tiksliai nezinau ar laukiuosi, nors testas vaiduokliavo. 8 dpo siek tiek buvo kraujo ir taip kiekviena diena po kelis lasiukus ant tualetinio pop…

13dpo implantacija negalima jau. Ir implantacija per ciklą tik kartą būna, todėl dėl tos priežasties negali jums teplioti kelias d iš eilės. Aš eičiau pas gydytoją

8. 2018.01.11 23:35 (prieš 11 mėn.)

LaMona parašė:
    13dpo imolantacija negalima jau. Ir implantacija per ciklą tik kartą būna, todėl dėl tos priežasties negali jums teplioti kelias d iš eilės. Aš eičiau pas gydytoją…

Supratau, aciu

9. 2018.01.21 22:04 (prieš 10 mėn.)

Sveikos, man kokios 7 sav, ir pradejo teplioti rausvai, bet jokio skausmo, ar yra normalu?

10. 2018.01.21 22:34 (prieš 10 mėn.)

Peliukas222 parašė:
    Sveikos, man kokios 7 sav, ir pradejo teplioti rausvai, bet jokio skausmo, ar yra normalu?

Negerai. Gali būti hematoma arba žemas prg. Eikite pas gydytoją echo ir kraują išsitirkite.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras