Tepliojimas nėštumo metu

Komentuoti
  1. 2018.11.03 22:58 (prieš 7 mėn.)

Frutinny parašė:
    Laukiuosi jau 5 savaites, krutine vis dar jautri, bet maziau, siandien pilva staigiai ir stipriai pradejo skaudeti, kad galvojau nualpsiu issipute pilvo apacia susu…

Jums reikia prg išsitirti. Gali būti prg per žemas. Tada būna toks jausmas, ateinančių mm ir gali tikrai žirniukas iškristi, nes esant per žemam prg prasidės kraujavimas, kaip per mm, gimda išsivalys, tik iškris ne neapvaisinta kiaušialąstė, kaip per mm, o žirniukas. Prg dažnai pakrenta menamų mm metu. Jei būtų žemas, tai vaistais būtų galima jį kelti. Bet jis gali kristi ir dėl to, kad įvyko persileidimas. Tada jau niekas nepadės. Ar žirniukas vystosi, galite sužinoti tirdamasi hcg kas 48 val ir žiūrėti ar jis dvigubėja, kol skaičius nesiekia 1000, o nuo 1000-2000 jau stebėti echoskopu žirniuką

2
  2. 2018.11.03 22:59 (prieš 7 mėn.)

Frutinny parašė:
    Nusipirkau testu ziuresiu ar rodo dar pirmadieni pas daktare eisiu

Testai nieko nepasakys, nes jie konkretaus skaičiaus nerodo, o gydytoja kažką jums žasakys tik nuo tada, kai hcg bus 1000-2000 , nes tada jau matys echo

2
  3. 2019.02.10 13:12 (prieš 4 mėn.)

Gal galit pasakyt ar pasidalinti gal kuriai taip buve ir viskas praejo sekmingai ? Buvo rasta 7sav kazkur maza hematoma (atsisluoksniavimas) patepe gal dvi dienas rudai maniau tuom ir pasibaige. praejo dvi savaites nei tepe nieko staiga nakti pradejau kraujuoti svieziu krauju ,ne taip kad varytu jau pro kojas bet ir netepliojimas. nuvaziavau i ligonine pasake sirdele plaka mato 4mm atsisluoksniavima .bet ta diena ir nustojau kraujuoti tik pradejo tepti rudai . paziurejus vel ultragarsu vel viskas gerai sirdele plaka nemato atsisluoksniavimu ir mane israse. Bet man tepa rudai ir maudzia pilva , tai cia gal normalu kad maudzia ir tepa gal valosi dar ?

4. 2019.02.10 13:21 (prieš 4 mėn.)

Egle.K parašė:
    Gal galit pasakyt ar pasidalinti gal kuriai taip buve ir viskas praejo sekmingai ? Buvo rasta 7sav kazkur maza hematoma (atsisluoksniavimas) patepe gal dvi dienas r…

Man panašiai buvo. Tik aš stipriai kraujavau. Ir hematoma ar 10 ar 8 cm buvo. O po to rudai beveik visą nėštumą valėsi. Viskas gerai baigėsi, bet jau aš darbe nebepadirbau - daug gulimo rėžimo buvo, o kai vaikščiojau, tai kaip kiaušinis. O jūsų atveju man keista, kad jau nebemato atsisluoksniavimo. Min 3 sav jis gyja. Siūlau jums save patausoti, o echo tegu pažiūri dar ir kiti gydytojai

5. 2019.02.10 15:20 (prieš 4 mėn.)

Bet ir jums maude pilva?

6. 2019.02.10 15:39 (prieš 4 mėn.)

Egle.K parašė:
    Bet ir jums maude pilva?

Man nemaudė, bet kitoms, kurios su hematoma ligoninėj kartu su manim gulėjo, tai labai pilvus skaudėjo. Jos net susirietę iki echo eidavo

7. 2019.02.10 20:34 (prieš 4 mėn.)

Egle.K parašė:
    Gal galit pasakyt ar pasidalinti gal kuriai taip buve ir viskas praejo sekmingai ? Buvo rasta 7sav kazkur maza hematoma (atsisluoksniavimas) patepe gal dvi dienas r…

Man panašiai buvo. 8 ar 9 sav.pradėjau smarkiai kraujuoti dėl tos pačios priežasties kaip pas Jus. Gulėjau ligoninėje, paskui gulėjau dar ilgai namie. Man taip rimtai kraujas bėgo (nei ištisai, aišku) gal dieną. O paskui tepliojo, nepasakysiu kiek, bet gana ilgokai.
    Pilvo smarkiai kaip ir neskaudėjp, tik iš pradžių buvo skausmas, o paskui daugiau maudenimas. Laimei, viskas baigėsi gerai. Tik jau visą tempą reikėjo mažinti, labai save saugoti.

8. 2019.02.18 21:05 (prieš 3 mėn.)

Sveikos, tikiuosi buvo kuriai panasiai ir isgirsiu laimingu istoriju. Mano nestumas dar mazas, pagal HCG kokios 3-4 savaites, echo dar gimdoje nieko nemate. Krutys jautrios, bet.. sestadieni nakti pradejo teplioti rudai, nera gausiai ir skausmo jokio. Siandien daktare apziurejo, blogo nieko nemato, na bet ir nestumo dar nemato. Padare pakartotinai HCG, tikiuosi kad skaiciukas bus paauges kaip reikiant.. pries pastojant buvo cista. Ar galiu dar tiketis geriausio..

9. 2019.02.18 22:55 (prieš 3 mėn.)

DoGe parašė:
    Sveikos, tikiuosi buvo kuriai panasiai ir isgirsiu laimingu istoriju. Mano nestumas dar mazas, pagal HCG kokios 3-4 savaites, echo dar gimdoje nieko nemate. Krutys …

Čia būrimas iš kavos tirščių. Reikia hcg darytis du kartus su ne mažesniu jaip 48 val ir ne didesniu, kaip 72 val tarpu ir žiūrėti ar dvigubėja. Jei dvigubėja iki kol hcg nesiekia 1000, tai viskas ok. O nuo 1000, jau turi echo žirnio ieškoti. O jums dar reikėtų prg kartu su hcg išsitirti. Būba dėl prg trūkumo teplioja. Ir persileisti galima. Aš dar ir tth išsitirčiau - gal su juo kas negerai.

10. 2019.02.19 05:59 (prieš 3 mėn.)

LaMona parašė:
    Čia būrimas iš kavos tirščių. Reikia hcg darytis du kartus su ne mažesniu jaip 48 val ir ne didesniu, kaip 72 val tarpu ir žiūrėti ar dvigubėja. Jei dvigubėja iki k…

Prg geras, bet vistiek geriu gepretixa, del tth geriu tiroxina, nes bedu yra ir su skydliauke ir siaip buvo su hormonais.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras