Greta404 parašė:
Sveiki. Mergaitei 6men ir 3sav. Visai nešliaužia ir neropoja. Tiesių rankų atramą turi. Atsistumia rankomis atgal, bando stotis ant 4 . Labai dažnai daro "skridima"…
Laba diena, iš Jūsų aprašymo sakyčiau, kad viskas puiku - mergaitė atlieka viską, kas priklauso jos amžiuje - ypač smagu dėl tiesių rankų atramos! Šliaužti kūdikiai gali išmokti net iki 9 mėn. pabaigos, o koordinuotai ropoti net iki 12 mėn. Todėl leisčiau mergaitei viską išmokti savu tempu, kol laiko dar tikrai turite 😊Tačiau, jei labai norisi pamokyti šliaužti, pabandykite tolėliau padėti mėgstamą žaislą, numauti kojinytes ir vieną koją lenkiant pėdą remti į grindis ir laukti, kol mažylė atsispirs. 🤗
Gražios dienos!








