Tėvystės atostogos ir išmokos nuo 2017 metų

Tėvystės išmoka už tėvystės atostogas išmokama pateikus SODRAI prašymą per 5 dienas nuo atostogų pabaigos. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. Justina 7 m. 5 mėn.
    Kamile 10 m. 4 mėn.

2018.09.19 18:12 (prieš 3 mėn.)

aickaja parašė:
    Tai tada nesuprantu kodel sodroje taip pasake?!?

Nezinau kodel jums taip sodroj pasake.

2. 2018.10.22 21:39 (prieš 2 mėn.)

Gal yra dvinukų mamų, domina dėl tėvelio atostogų: ar kieno nors vyrai ėjo, kokius dokumentus reikia pateikti?
    Dėkui.

3. Justina 7 m. 5 mėn.
    Kamile 10 m. 4 mėn.

2018.10.22 22:02 (prieš 2 mėn.)

Rūtaa parašė:
    Gal yra dvinukų mamų, domina dėl tėvelio atostogų: ar kieno nors vyrai ėjo, kokius dokumentus reikia pateikti?

Darbe prasyma rasyti ir sodroj paskui prasyma skirti ismoka.

4. 2018.11.16 19:24 (prieš 2 mėn.)

Turiu klausimeli. Vyro sefas mano akimis mala s...siulo ta menesi atostogu imt du kartus po 2sav. Ar taip isvis galima?? Kiek zinau reikia visa menesi eit iskarto..

5. 2018.11.16 19:29 (prieš 2 mėn.)

Laba.Gal kas susidurete su tokia situacija?Antrus metus zmona perleido vaiko auginimo atostogas man,o pati isejo i dekreta su kitu vaiku.Vaikus gimus pasiemiau atostogas 1men.sekanti men negavau pinigu uz vaiko auginimo atostogas.

6. Justina 7 m. 5 mėn.
    Kamile 10 m. 4 mėn.

2018.11.16 20:14 (prieš 2 mėn.)

Basakojė parašė:
    Turiu klausimeli. Vyro sefas mano akimis mala s...siulo ta menesi atostogu imt du kartus po 2sav. Ar taip isvis galima?? Kiek zinau reikia visa menesi eit iskarto..

Negalima.

7. Justina 7 m. 5 mėn.
    Kamile 10 m. 4 mėn.

2018.11.16 20:19 (prieš 2 mėn.)

kipsas56 parašė:
    Laba.Gal kas susidurete su tokia situacija?Antrus metus zmona perleido vaiko auginimo atostogas man,o pati isejo i dekreta su kitu vaiku.Vaikus gimus pasiemiau atos…

Tai ir neturejot gauti.
    "Tėvystės atostogų metu tėvui, gaunančiam tėvystės išmoką, vaiko priežiūros išmoka nemokama."

8. 4 m. 7 mėn.

2018.11.19 09:55 (prieš 1 mėn.)

Sveikutes. Vaikiukai pasauli turetu isvyst sausio gale, norejau paklaust kaip butu skaiciuojama jei eitumem kartu su vyru i vaiku aginimo atostogas, nes dvynukai, bet deja vyras Lietuvoje bus isdirbes tik 5 men, pries tai dirbo 2 metus legaliai Norvegijoje. Kaip menesiui jei eitu tevystes tai suprantu kad tuos men dalintu is 12men ir gausis, o jei 2 metam ar metam?

9. Justina 7 m. 5 mėn.
    Kamile 10 m. 4 mėn.

2018.11.19 10:41 (prieš 1 mėn.)

Jurgits parašė:
    Sveikutes. Vaikiukai pasauli turetu isvyst sausio gale, norejau paklaust kaip butu skaiciuojama jei eitumem kartu su vyru i vaiku aginimo atostogas, nes dvynukai, b…

Tas pats, skaiciuos is paskutiniu 12 men pajamu praleidus 1 menesi iki VPA.

10. 2018.12.19 11:32 (prieš 4 sav.)

Laba, norėjau paklaust kaip bus su dekreto pinigėliais. Sodros puslapyje buvau prašymą pateikus prieš beveik mėnesį laiko, paskui darbovietėje keitėsi sodros skyrius ir per naujo reikėjo pateikt praeitą savaitę, o artimiausiu metu turiu gimdyt ir nežinau ar gausiu visus pinigėlius tik nuo tada kai gims vaikas paskaičiuos

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras