Komentuoti
  1. 2019.03.25 23:09 (prieš 3 sav.)

Sima N. parašė:
    Vandeniu patepu atskiras detales ir prilimpa jos.

O is marcipanines mases gerai iseina ar geriau is cukrines? Kiek mazdaug gramu reiketu traktoriukui?

2. 2019.03.26 00:09 (prieš 3 sav.)

aiste0730 parašė:
    Sveikos darbstuoleles. Reikia pagalbos kur galėčiau rasti tokios mergaitės siluetą? Ir su kokiu antgaliu daryti geriau suknele? Busiu labai dėkinga :oro-buc…

Siluetą galite išsipjauti iš juodos cukrines masės, sijonas su 1M antgaliu ar panašiu

3. 2019.03.26 00:11 (prieš 3 sav.)

Satyr parašė:
    O is marcipanines mases gerai iseina ar geriau is cukrines? Kiek mazdaug gramu reiketu traktoriukui?

Galite pasidaryti cukrinę masę pati, yra internete receptų, žymiai pigiau, nei pirkti gatavą kiekis priklauso nuo jūsų traktoriaus dydžio

4. 9 m. 5 mėn.

2019.03.26 07:10 (prieš 3 sav.)

Viletux parašė:
    Nebutumet rasius, galvotumem, kad toks ir buvo sumanymas, man tai grazu labai tokie efektai😊

Noriu paklausti, jūs atšildot vyšnias prieš dedant į tą išvirtą mišinuką kur citrinos sultys su krakmolu, ar dedat neatšildytas tiesiai iš šaldiklio, išmaišot tame mišinuke ir tada dedat ant ugnies apvirti?

5. 2019.03.26 08:54 (prieš 3 sav.)

astukijus parašė:
    Noriu paklausti, jūs atšildot vyšnias prieš dedant į tą išvirtą mišinuką kur citrinos sultys su krakmolu, ar dedat neatšildytas tiesiai iš šaldiklio, išmaišot tame …

Kadangi iš priginties esu tinginė, tai pasiimu didelę keptuvę, dedu vyšnias tiesiai iš kameros, ten pat įspaudžiu citrinos sultis, įberiu krakmolo, palaukiu kol truputį patirps dar vyšnių sulčių, tada pamakaluoju su lopetėle ten tą krakmolą su susidariusiu skysčiu, statau ant mažytės kaitros, kol atsileidžia vyšnios, tada jau normaliai užkaitinu. Keptuvė didelė, didelis paviršius, greit viskas vyksta, greit po to ir atvėsta ir plaut tik keptuvę su lopetėle reik😄

2
  6. 9 m. 5 mėn.

2019.03.26 09:10 (prieš 3 sav.)

Viletux parašė:
    Kadangi iš priginties esu tinginė, tai pasiimu didelę keptuvę, dedu vyšnias tiesiai iš kameros, ten pat įspaudžiu citrinos sultis, įberiu krakmolo, palaukiu kol tru…

aišku dabar, o aš vakar paviriau krakmolą su citrinos sultimis, na kol sutirštėjo ir padėjau atvėsti, ir galvojau šiandien vyšnias su juo padarysiu kaip jūs darot, bet aš turbūt negerai padariau kad iš anksto išsiviriau krakmolą? Kaip dabar supratau tai reikėjo man iškart kartu su vyšniom viską sumest o dabar kažint ar man gausis kai sudėsiu vyšnias į tą tirštą masę ir tada kaitinsiu

7. 2019.03.26 09:12 (prieš 3 sav.)

Satyr parašė:

Idealu figūrėles lipdyti iš joms arba gėlėms skirtos masės. Ji tvirta, elastinga, gana greit džiūstanti. Aš per savo praktiką per rankas perleidau daug įvairių masių, pastebėjau, jog kai kurios iš jų lipdiniams yra per minkštos, tame tarpe ir marcipanas. Padarytos iš jų figūrėlės, ypač didesnės, deformuojasi, ilgai neišdžiūsta ir pan. Tokios masės labiau tinkamos tortų dengimui arba mažoms, neįmantrioms figūrėlėms, kurioms nereikia idealios formos.
    Figūrėlių darymui masę aš pasigaminu pati (jokios pirktinės geresnės tiesą sakant ir neatradau). 1 psl. yra receptas. Pastilažas lipdymui.

8. 2019.03.26 09:55 (prieš 3 sav.)

astukijus parašė:
    aišku dabar, o aš vakar paviriau krakmolą su citrinos sultimis, na kol sutirštėjo ir padėjau atvėsti, ir galvojau šiandien vyšnias su juo padarysiu kaip jūs darot, …

Oi žinokit, bijau suklaidint, bet man atrodo, kad verčiaubiš naujo darykit - kaitinant ilgiau krakmolas pradeda skystėti, tai nežinau ar po to jis vėl patirštės

9. 9 m. 5 mėn.

2019.03.26 12:55 (prieš 3 sav.)

Viletux parašė:
    Oi žinokit, bijau suklaidint, bet man atrodo, kad verčiaubiš naujo darykit - kaitinant ilgiau krakmolas pradeda skystėti, tai nežinau ar po to jis vėl patirštės…

jo darysiu geriau iš naujo

10. 2019.03.26 14:06 (prieš 3 sav.)

vileva <a vaisine panakota

Nu taip skaniai atrodo, sugalvojau ir as pabandyt, vakare ragausim, parodysiu pjuvi
    Biskvitas
    Braskiu skokio desertas
    Balto sokolado su tonkos pupele desertas
    Ivairiu uogu desertas

11
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras