Komentuoti
  1. 9 m. 5 mėn.
    10 m. 11 mėn.

2019.06.10 14:32 (prieš 2 sav.)

Mom. parašė:
    Sveikos! Savo dukrytes gimtadieniui noriu daryti dviauksti torta. Ar samone gausis, jei pirmas bus braskinis maskarpone, o virsus - varskinis gaivumelis? Noriu, kad…

1. dėl skonių viskas yra "sąmonė" 😉
    2. kiek šiaudelių priklauso nuo torto skersmens ir tvirtumo. Aš į biskvitinius sulaistomus, kaip Jūsų atveju, gal 4 dėčiau. Na, maža ką 🙂

1
  2. 2019.06.11 14:24 (prieš 1 sav.)

Gal galit info,video kaip tuos dviaukscius tortukus darot,kokie sutvirtinimai. Dėkoju☀️🌹☺️

3. 9 m. 5 mėn.
    10 m. 11 mėn.

2019.06.11 16:26 (prieš 1 sav.)

Mesdu parašė:
    Gal galit info,video kaip tuos dviaukscius tortukus darot,kokie sutvirtinimai. Dėkoju☀️🌹☺️

youtube yra daug filmukų, įveskite "two tiered cake".
    Aš atskirai ant padėkliukų surenku aukštus. Apatinis ant platesnio padėkliuko, o visų kitų aukštų padėkliukus apsipjaunu sulig biskvito kraštu. Visus aukštus palaikau šaldytuve bent porą val, Napoleoną laikiau pernakt, kad lakštai suminkštėtų.Tada į apatinį aukštą smeigiu storus šiaudelius, pasimatuoju, kokio aukščio, nukerpu ir vėl sukišu (jei tortas lygutėlis, tai šiaudelį pasimatuoti galima jį pastačius šalia torto). Tada statau antrą aukštą ir t.t. Kiekvieną aukštą geriausia aptepti kremu atskirai, tada belieka paslėpti sujungimo liniją. Štai ir viskas. Visai nesudėtinga. Kažkada SimaN padrąsino, tai tikrai buvo teisi 😉

2
  4. 2019.06.11 18:31 (prieš 1 sav.)

Pumba parašė:
    1. dėl skonių viskas yra "sąmonė" 😉
    2. kiek šiaudelių priklauso nuo torto skersmens ir tvirtumo. Aš į biskvitinius sul…

Aciu❤️

Pumba parašė:
    Aš atskirai ant padėkliukų surenku aukštus. Apatinis ant platesnio padėkliuko, o v…

Va ko labiausiai bijau, tai kaip ta linija pavyks paslept, kad nesusigadintu kremas visas🙈 gal apdelioti kazkuo..

5. 2019.06.11 22:03 (prieš 1 sav.)

Pumba parašė:
    Aš atskirai ant padėkliukų surenku aukštus. Apatinis ant platesnio padėkliuko, o v…

Aciu uz pasidalinima ziniomis😊❤️🙏

1
  6. 9 m. 5 mėn.
    10 m. 11 mėn.

2019.06.12 15:23 (prieš 1 sav.)

Mom. parašė:
    Aciu❤️

kremu galite dekoruoti, uogomis, deko rutuliukais puošti... viskas bus gerai, pamatysite 😉 drąsiau 🌻

7. 2019.06.13 07:11 (prieš 1 sav.)

Napaleonai🤷🏻‍♀️

26
  8. 2019.06.13 07:28 (prieš 1 sav.)

Mesdu parašė:
    Napaleonai🤷🏻‍♀️

Kuklu ir gražu, tas su gėlytėmis - labai mielas😊

1
  9. 2019.06.13 07:33 (prieš 1 sav.)

Viletux parašė:
    Kuklu ir gražu, tas su gėlytėmis - labai mielas😊

Ačiū❤️ Jazminai🌸😊 ir deja zydejimas ju jau jau baigiasi🙂

1
  10. 2019.06.13 08:28 (prieš 1 sav.)

Pumba parašė:
    kremu galite dekoruoti, uogomis, deko rutuliukais puošti... viskas bus gerai, pamatysite 😉 drąsiau 🌻

Aciu!!💕

Kas kepate varskini gaivumeli - koki kieki desertines varskes dedate? Recepte raso “du pakeliai”, bet kiek tai butu gramais neaisku. Zadu pirkti sia, ar tiks?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras