Turkijos / Stambulo vaisingumo klinikos

Komentuoti
  1. 2019.03.20 19:11 (prieš 1 mėn.)

liukas parašė:
    dabar ziuriu kad ta diena gyvu nerado... D keli buvo bet negyvi...
    o MII kiausialastes tai cia kokia kokybe?

Čia tinkamos vaisinti kiaušialąstės

2. 2019.03.20 20:18 (prieš 1 mėn.)

Krown parašė:
    taip, geriausia tikrai iki ovuliacijos pasidaryti, bet jeigu niekaip neina isderinti, gal tada pasvarstykite lietuvoje pasidaryti? yra tu kliniku kuriu atsakymai ti…

Panašiai ir susiplanavome Nuvyksime i TR keliomis dienomis anksčiau, kad pasidaryčiau nuotraukas (jei viskas gerai, išeitų apie 10-11 ciklo diena), po to turėsime konsultaciją su profesorę. Gal žinote kaip dėl spermogramos tyrimo (norime taip pat darytis TR), ar jį greitai padaro?Ar geriau iš anksčiau jį pasidaryti klinikoje, jei jau būsime ten?

1
  3. 5 m. 9 mėn.

2019.03.20 20:36 (prieš 1 mėn.)

_Upė_ parašė:
    Panašiai ir susiplanavome Nuvyksime i TR keliomis dienomis anksčiau, kad pasidaryčiau nuotraukas (jei viskas gerai, išeitų apie 10-11 ciklo diena), po to turėsim…

Man hsg iškart atlikus po kokių 10min atidavė nuotrauką plius cd (echomar), o spermogramą vieną dieną padarėme, sekančią dieną buvo rezultatai ryte(Memorial, vyras buvo užrašytas pas andrologą, kuris paskyrė spermogramą ir iškart pridavė)

1
  4. 1 m. 3 mėn.
    Brangenybė 1 m. 11 mėn.

2019.03.20 21:01 (prieš 1 mėn.)

liukas parašė:
    Laba, merginos ar buvo kam su vos keliais nejudriais spermatozoidais ir mazu rezervu Turkijoje pavyke isgauti geresnes kokybes apsivaisinusius embrionus nei isgauda…

Mano vyrui astenoteratospermija, o mano AMH 0.9. Ne kritinis rezultatas, bet tikrai nieko gero. Darant Lt imsi nei vienas iki embriono neuzaugo net, o memorial iš 3 užaugo 2. Vienas garbanius laksto po namus, o kitą jau planuojam važiuoti pasiimti taip kad bent mano patirtis rodo, kad jie tikrai biski stebukladariai

3
  5. 2019.03.20 21:26 (prieš 1 mėn.)

_Upė_ parašė:
    Panašiai ir susiplanavome Nuvyksime i TR keliomis dienomis anksčiau, kad pasidaryčiau nuotraukas (jei viskas gerai, išeitų apie 10-11 ciklo diena), po to turėsim…

Mes ten pridavėm turtą, o ats atsiuntė internetu el paštu

6. 2019.03.20 21:47 (prieš 1 mėn.)

JustAi parašė:
    Bet jeigu aš gerai suprantu,tai pas vyrą rado 2milijonus spermiukų! Ir C judrumo yra,galvojau čia visai keli vnt. Tai jeigu iš spermos tyrimo tiek,tai Tesa jie ten …

Nežinau aš jau kaip taip pasidaro kad po mėn tokios spermos nesigauna embrio dalintis... Skirtingos labes aišku čia, kitos embriologes..esam turėje po uždegimo nekrospermia, papildai.. Clostilbegyt bandymų kažkoks pagerėjimas kaip ir už fiksuojamas bet punkcijos diena va ir.. Miršta visi.

7. 11 m. 6 mėn.
    15 m. 3 mėn.

2019.03.21 09:14 (prieš 1 mėn.)

liukas parašė:
    Nežinau aš jau kaip taip pasidaro kad po mėn tokios spermos nesigauna embrio dalintis... Skirtingos labes aišku čia, kitos embriologes..esam turėje po uždegimo nek…

Tesa manau padėtų! Susirašinėjau su Anna dėl taves,sakė praėjusį savaitgalį turėjo du pacientus su nekrospermija,Darė juems Tesa ir Tesos metu abiem porom rado pakankamą kiekį gyvų ir gerų spermiukų
    Tu nusiųsk jai tyrimus,svarbiausia vyro spermą,savo Amh,jeigu turi gimdos foto,perduos gydytojai ir net neabejoju,kad galės Jums padėti
    O jeigu kokių kils klausimų dėl Turkijos,kur apsistoti,kaip nuvažiuoti ir pan,mes tikrai tau padėsim ;)

1
  8. 2019.03.21 09:35 (prieš 1 mėn.)

JustAi parašė:
    Tesa manau padėtų! Susirašinėjau su Anna dėl taves,sakė praėjusį savaitgalį turėjo du pacientus su nekrospermija,Darė juems Tesa ir Tesos metu abiem porom rado paka…

aciu. Dabar reik siek tiek mums susivokti ...atsigauti Finansiskai Turkija apgalvoti kiek turim galimybiu. Del paciu spermogramu mastau, kad pabandyt ydomu butu daryti kitoje labeje palyginimui. Eis dabar vyras pas genetikus, pasiziuresim ka ten tyrimai rodys. Tada galvosim kas toliau. Tai kuri labe, urologai, embriologai yra stipriau? memorial ar bahceci?

9. 11 m. 6 mėn.
    15 m. 3 mėn.

2019.03.21 10:10 (prieš 1 mėn.)

liukas parašė:
    aciu. Dabar reik siek tiek mums susivokti ...atsigauti Finansiskai Turkija apgalvoti kiek turim galimybiu. Del paciu spermogramu mastau, kad pabandyt ydomu butu …

Manau nelabai yra prasmė kartoti spermos tyrimą čia Lt.
    Finansiškai jau rašiau į asmeninę,man Lt būtų brangiau išėję, skaičiuoju su bilietais į Tr ir apgyvendinimu,nes Tr vaistai daug pigesni,o į procedūros kainą viskas įskaičiuota,tik šaldymas atskirai

1
  10. 2019.03.21 11:31 (prieš 1 mėn.)

Mergaites o Turkijoj IVF tik susituokusiems daro?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras