Turkijos / Stambulo vaisingumo klinikos

Komentuoti
  1. 2019.04.16 12:30 (prieš 3 d.)

JustAi parašė:
    Na o aš noriu papasakoti savo istoriją... ji apipinta netikėtumų, džiaugsmo,bet istorijos pabaiga dėja liūdna...

Kaip liūdna laikykites 🎈

2. 2019.04.16 16:10 (prieš 3 d.)

O man ispunktavo 2 folius ,trecias buvo per mazas ...Emre paklausiau ar galiu vartoti aspirina ir fraxiparina ,sako nebutina ,bet gal geriau vartosiu ,nuo Kada geriau pradeti?

Nuo siandien geriu rulid ,prednol ir estrofem ,taip pat prolutex 25 -naujas progesteronas ,idomu nepermazai jo bus ,kada reik pasitikrinti?

3. 2019.04.16 16:22 (prieš 3 d.)

Marga 2 parašė:
    O man ispunktavo 2 folius ,trecias buvo per mazas ...Emre paklausiau ar galiu vartoti aspirina ir fraxiparina ,sako nebutina ,bet gal geriau vartosiu ,nuo Kada geri…

Marga, kumstukai uz tavo pupsikus!!! 😙😙😙
    Taikys ICSI ar IMSI?
    Manau aspirina ir fraxiparina gali nuo rytojaus vartoti; o PRG issitirk po kokiu 3d.

4. 2019.04.16 16:52 (prieš 3 d.)

Aciu tiesa pasakius net nepaklausiau ,manau kad imsi,viska man
    Cia dar Max kas geriausia,parenka viska labai atidziai...po stimuluacijos ir punkcijos jauciuosi lyg nic nieko o ka manot del prednisono?sake tik 5 d gert ,pas Mus merginos geria iki 10-11 sav

1
  5. 2019.04.16 17:15 (prieš 3 d.)

Marga 2 parašė:
    Aciu tiesa pasakius net nepaklausiau ,manau kad imsi,viska man
    Cia dar Max kas geriausia,parenka viska labai atidziai...po stimuluacijos ir punkc…

Net nezinau del prednisolano...as ji geriau ivf cikle, nekibo. FET cikle negeriau, kibo. Nors pas mane kazkurie blogieji citokinai padideje buvo...5d gal verta pagerti, bet del ilgesnio vartojimo neturiu nuomones

6. 2019.04.16 17:30 (prieš 3 d.)

Dar turiu klausima-ar galima padazyti plaukus(saknys iki transferio ) ,nes LT nespejau ir dar per anksti buvo,dabar jau reiketu ,as esu blondine

7. 5 m. 3 mėn.

2019.04.16 17:49 (prieš 3 d.)

Marga 2 parašė:
    Dar turiu klausima-ar galima padazyti plaukus(saknys iki transferio ) ,nes LT nespejau ir dar per anksti buvo,dabar jau reiketu ,as esu blondine

As daziau ;) 3d pries perkelima

8. 2019.04.16 18:27 (prieš 3 d.)

Marga 2 parašė:

O kodel turi buti negalima? As ir pries ir dabar kiekviena menesi dazau. As tamsiaplauke ir mano dazai kuriais dazo Be amoniako. Nzn gal pas blondines kitokie dazai Bet kiek zinau ir Su amoniaku dazai nekenkia vaisiui

9. 2019.04.16 19:40 (prieš 3 d.)

onnellisuus parašė:
    As daziau ;) 3d pries perkelima

Uzsirasysiu tuomet

10. 2019.04.16 19:45 (prieš 3 d.)

Strakalas Makalas parašė:
    Labas rytas. Nezinau net ka ir galvoti, uzsalde 2 embrionus. DU !!!!!

Gal paxiurekim optimistiskai- visgi du liko! Ir jie patys geriausi! Ir as imciau juos po viena. Bet cia mano nuomone- maziau rizikos, o jei kartais nepavyksta, yra dar antras sansas😉Reikia ziureti ir ka turkai siulys.

Marga 2 parašė:
    Ryt punkcija 6 dienas stimuliavo mini dozem ,mano foliai greit auga

Smagu, kad viskas sklandziai. Prie mazesnio rezervo, man atrodo visada greiciau stimuliuojasi. O kokiom dozem stimuliavo? Labai linkiu 3 graziu blastuciu😄

JustAi parašė:
    Na o aš noriu papasakoti savo istoriją...

Labai uzjauciu... As turejau nesivystanti... Tikrai zinau, ka tai reiskia...O kodel darys abrazija? Kiek zinau po jos gleivine blogiau auga.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras