Turkijos / Stambulo vaisingumo klinikos

Komentuoti
  1. 2019.04.18 07:47 (prieš 1 mėn.)

Krown parašė:
    Labas rytas, mergaitės, aš jau ant TR žemės šiandien bus pati itempciausia diena, bet tikiuosi praeis gerai naujasis oro uostas jų didžiulis! Džiaugi…

Laimingai 🤞🤞🤞

2. 11 m. 4 mėn.

2019.04.18 08:37 (prieš 1 mėn.)

Krown parašė:
    Labas rytas, mergaitės, aš jau ant TR žemės šiandien bus pati itempciausia diena, bet tikiuosi praeis gerai naujasis oro uostas jų didžiulis! Džiaugi…

Parašyk, kai galėsi kaip viskas praėjo. Sėkmės

3. 2019.04.18 10:10 (prieš 1 mėn.)

Krown parašė:

Linkėjimai Stambului! O tau kuo didžiausios sėkmės 🤗 Kumščiai suspausti 👍☺️

4. 2019.04.18 12:30 (prieš 1 mėn.)

Krown parašė:

Sekmes! Lauksim ziniu!

5. 2019.04.18 12:51 (prieš 1 mėn.)

Krown parašė:

Sekmes, Krown, lauksim naujienu 😉
    O tai Atatiurko oro uostas pilnai uzdarytas jau, nebera skrydziu jau i ji? 🤔
    Kur apsistojai?

6. Mano dziaugsmas 2 m. 6 mėn.
    Angeliukai dvynukai 3 m. 9 mėn.

2019.04.18 13:23 (prieš 1 mėn.)

Krown parašė:

Krown kuo didziausios tau sekmes, lauksime tolimesniu ziniu :).

7. Mano dziaugsmas 2 m. 6 mėn.

2019.04.18 13:25 (prieš 1 mėn.)

angelas sargas parašė:
    Krown kuo didziausios tau sekmes, lauksime tolimesniu ziniu :).

As su klausimeliu, nors dar tik rugsejui planai, bet visai pamirusi apie siuos dalykus, kiek reikia isgerti rulid tableciu ir prednizolono pries Fet, gal kas netycia turi atliekamu?

8. 2019.04.18 14:03 (prieš 1 mėn.)

angelas sargas parašė:
    As su klausimeliu, nors dar tik rugsejui planai, bet visai pamirusi apie siuos dalykus, kiek reikia isgerti rulid tableciu ir prednizolono pries Fet, gal kas netyci…

Mes taip pat greiciausiai rugseji 🙋‍♀️🤫🙂
    Berods, kad 4tokias, 4tokias

9. Mano dziaugsmas 2 m. 6 mėn.

2019.04.18 14:08 (prieš 1 mėn.)

Kuba parašė:
    Mes taip pat greiciausiai rugseji 🙋‍♀️🤫🙂
    Berods, kad 4tokias, 4tokias

Jus taip pat Fetui ar pilnam Ivf?

10. 2019.04.18 15:08 (prieš 1 mėn.)

Merginos, aš nauja šioje srityje, sužinojau tik vakar, kad žemas kiaušidžių rezervas (4 folikulai per 2 kiaušides prieš ciklą), darysiuos dabar hormonų tyrimus bendram vaizdui pamatyti.. bet supratau, kad pačiai pastoti deja nepavyks.. dar daug ko nesuprantu, labai daug įvairių procedūrų ir panašiai... Santaroje rekomendavo vykti į Latviją (nesu susituokusi ir negaliu to daryti Lietuvoje), dabar skaitau apie Turkijos klinikas.. bet ar jos taip pat reikalauja, kad pora būtų susituokusi? Panašus klausimas ir mano pažįstamai, kuri išsiskyrusi su vyru ir jai reikėtų donoro spermos dirbtiniam apvaisinimui... Kokia situacija Turkijoje, ar teikia paslaugas nesusituokusioms moterims (įskaitant ir donorinę spermą)?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras