Turkijos / Stambulo vaisingumo klinikos

Komentuoti
  1. 11 m. 7 mėn.
    15 m. 4 mėn.

2019.04.18 15:14 (prieš 1 mėn.)

karola parašė:
    Merginos, aš nauja šioje srityje, sužinojau tik vakar, kad žemas kiaušidžių rezervas (4 folikulai per 2 kiaušides prieš ciklą), darysiuos dabar hormonų tyrimus ben…

Labukas, sveika prisijungusi! turkijoje reikia būti susituokus,bet žinau pora porų kurios darė nesusituokę
    O donorystė Turkijoje uždrausta,tai jūsų draugei belieka latvija,lenkija..

2. 2019.04.18 16:02 (prieš 1 mėn.)

angelas sargas parašė:
    Jus taip pat Fetui ar pilnam Ivf?

FET 😉

3. 11 m. 4 mėn.

2019.04.18 16:46 (prieš 1 mėn.)

Krown, visą dieną mano galvoj sėdi Kaip praėjo viskas?

4. 2019.04.18 20:01 (prieš 1 mėn.)

Januari parašė:
    Krown, visą dieną mano galvoj sėdi Kaip praėjo viskas?

Ačiū mergaitės už palaikymą!!! Prisiduodu: mano vaikiukai jau saugiai guli bahceci ir viena jų patalpinsim kur šilčiau 24 dieną 😍 viskas praėjo sklandžiai ir visi buvo labai geranoriški, mandagus, neturėjau absoliučiai jokių nemalonių situacijų (o galvojau bus priešingai) taigi jau viskas kas atrodė taip baisu pasibaigė ir atėjo mano FET laikas, kuo dar pati negaliu patikėti!!! Ačiū marga 2 ir jos vyrui už pagalbą ❤ ačiū visoms merginoms, smagu būti ne vienai 🤗 kas įdomu klauskit, nes šiandien kol kas viskas sukasi nežmonišku greičiu, bet jau jau isivsziuoju į atostogų režimą valgydama nerealaus skonio ananasa 😁 linkėjimai iš Stambulo, tikrai negalvojau kad bus taip smagu ir gera grįžti 🤗

9
  5. 2019.04.18 20:14 (prieš 1 mėn.)

Kuba parašė:
    Sekmes, Krown, lauksim naujienu 😉
    O tai Atatiurko oro uostas pilnai uzdarytas jau, nebera skrydziu jau i ji? 🤔

Taip oro uostas ataturko uždarytas, dabar į šitą skraidina, na tikrai didžiulis, reikia laiko užsidėti parskrendant, nes galima tikrai pasiklysti, o po to eiti gerokai kol nueisi ten kur reikia 😁 o apsistojau netoli bahceci aš, nisantasi Time hotel, nieko ypatinga, bet man tinka 😉 šiandien jame buvau tik bendrai paėmus kelias h tai dar nespejau pajusti visų niuansų 😁 miegojau irgi mažai nes buvau viezbutyje tik 1 nakties tai žodžiu sekanciomis dienomis potyrių bus daugiau 🤗

6. 1 m. 4 mėn.
    Brangenybė 2 m. 2 d.

2019.04.18 20:25 (prieš 1 mėn.)

Mergaitės, o kaip su laiko planavimu skrendant FET? Kiek dienų iki įsodinimo reikia atvykti į Stambulą? Ar reikia būti dar prieš ovuliaciją? Bandau iš anksto dėliotis "atostogas" , nes turiu didelį norą tuo pačiu dar spėti ir Kapadokija aplankyti

7. 11 m. 4 mėn.

2019.04.18 20:38 (prieš 1 mėn.)

Krown parašė:
    Ačiū mergaitės už palaikymą!!! Prisiduodu: mano vaikiukai jau saugiai guli bahceci ir viena jų patalpinsim kur šilčiau 24 dieną 😍 viskas praėjo sklandžiai ir visi b…

Super, kaip ačiū, kad prisidavei Kaip džiaugiuosi, kad viskas praėjo puikiai, su gerom emocijom
    O aš tai pasiilgau trešnių ir kiunefe
    O beje, kokią ciklo dieną gaunasi įsodinimas?

8. 2019.04.18 20:38 (prieš 1 mėn.)

Aukso pieva parašė:
    Mergaitės, o kaip su laiko planavimu skrendant FET? Kiek dienų iki įsodinimo reikia atvykti į Stambulą? Ar reikia būti dar prieš ovuliaciją? Bandau iš anksto dėliot…

Greiciausias variantas 2-3 dienos t.y jeigu tarkime ryte atskristi ir tą pačią dieną turėti įkėlima ir po dienos skristi atgal, tai nereikia būti prieš ovuliacija, pilnai jiems užtenka lietuvių gydytojų išrašu kokia situacija 😉 tad iki tol galite planuoti kelionę, o po jos jau skirti dar kelias papildomai dienas FET 🤗

9. 11 m. 4 mėn.

2019.04.18 20:40 (prieš 1 mėn.)

Aukso pieva parašė:
    Mergaitės, o kaip su laiko planavimu skrendant FET? Kiek dienų iki įsodinimo reikia atvykti į Stambulą? Ar reikia būti dar prieš ovuliaciją? Bandau iš anksto dėliot…

Aš ir nelabai įsivaizduoju. Nes niekad neturėjau FET'o, bet norėčiau vieną kart ir Tr daktarams pasirodyti. Tai aš primetus dvi savaites plius, minus... Kad tikrai tilpti turėtume

10. 2019.04.18 20:45 (prieš 1 mėn.)

Januari parašė:
    Super, kaip ačiū, kad prisidavei Kaip džiaugiuosi, kad viskas praėjo puikiai, su gerom emocijom

Na man gaunasi jau taip vėlokai - 20 gydymo diena (21CD). Manau priezastis tame kad 23 pas juos kažkokia nedarbo diena ir niekas nedirbs, o 22 gal būtų per anksti, reikia dar spėti rulid ir prednol sugerti 4dienas ir pan. Nes gleivine šiandien virš 11 jau tai viskas ten labai gerai, labiausiai norėjau kad keltų 23, o dabar ikels po pietų o 25 jau labai anksti ryte turiu skrydį, tai į tą milžiną oro uostą dar važiuojant reikia uzsimesti...realiai paryčiais turėsiu jau isvaziuoti 🙈🙄 biskutuka neramu kad taip mažai laiko bus praėję nuo įkėlimo, na bet taip jau gavosi, daktariukas beje labai fainas ❤ Anna koordinatorė padėjo nors jai nepriklauso, buvau tikrai gerai prižiūrėta, labai labai esu laiminga viskuo 😍

2
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras