Turkijos / Stambulo vaisingumo klinikos

Komentuoti
  1. 2019.04.23 18:09 (prieš 3 sav.)

SunMoon parašė:
    Mergaites, kiek isleidot ivf su viskuo (aisku be shopingo ir pramogu) ir FET

Kažkas gal gal pidalins kiek gavosi iš patirties, kainos yra pirmame puslapyje procedūrų, galima daug maž pasidelioti kiek išeina, skrydis 200-400 eur, viezbutis/butas 20 dienų apie 1000 eur mažiausiai, ivf 2250 eur, vaistai 600-800, tai grubiai 4000-5000 eur pilnai užtenka su viskuo, taupant ir gavus geras kainas būsto, skrydžio galima dar gal sutraukti kaina..
    FET kaina žiūrint kaip daroma, jeigu po ivf su saldytais, pirmas nemokamai, sekantys 1000 eur + vaistai dar apie 200 eur visam pasiruošimui + skrydis + kelioms dienoms viezbutis, tai apie 1500 eur plius minus gaunasi
    Labai priklauso individualiai kokios bėdos ir kokių papildomų tyrimų kaip laporaskopija, hysterskopija, gimdos nuotrauka ar dar genetiniai kokie ką reikia pasidaryti, nuo to ir kaina kinta ženkliai 😊

1
  2. 2019.04.23 19:44 (prieš 3 sav.)

SunMoon parašė:

Šiandien skaičiavau, jau išleidom 5500, čia su tyrimais, kuriu prase pries atvykima, lektuvo bilietais trims (man, vyrui ir vaikui), viesbuciu(galima sutaupyti gyvenant bute), visais vaistais(kuriu reikejo punkcijai ir kuriu dar reikes pries FET)
    Dar snaigiukui pasiimti reikes kazkiek (bilietai, apgyvendininas, hormonu tyrimai ir echo)

3. 2019.04.23 20:23 (prieš 3 sav.)

Strakalas Makalas parašė:
    Labas rytas! Kokios jusu nuomones apie skiepus nuo tymu? Speju nelabai protingai butu dabar pasiskiepyti pries FET? Bet po FET dar blogiau 🤔

Iki kol blastukas neįdėtas, manau galima skiepytis, bet jau įsidėjus blastuką ar šviežiame ivf nuo c pradžios, tai jau tikrai negalima

4. 2019.04.23 20:25 (prieš 3 sav.)

LaMona parašė:
    Iki kol blastukas neįdėtas, manau galima skiepytis, bet jau įsidėjus blastuką ar šviežiame ivf nuo c pradžios, tai jau tikrai negalima

Negalima menesi iki pastojimo skiepytis, nes viena is skiepo sudedamuju daliu yra vakcina pries kiaulyte, o jos inkubacinis laikotarpis - iki 3-4 sav.

2
  5. 2019.04.23 20:26 (prieš 3 sav.)

Krown parašė:
    Jokiais būdais dabar!!! Aš taip pat pasidariau tyrima ir sužinojau kad neturiu imuniteto tymams, greičiausiai esu skiepyta tik vieną kartą, dabar jau viskas, jeigu …

Kad žindančioms tuo skiepu skiepytis negalima. Kažkaip keistai jums patarė

6. 2019.04.23 20:27 (prieš 3 sav.)

Meshka parašė:
    Negalima menesi iki pastojimo skiepytis, nes viena is skiepo sudedamuju daliu yra vakcina pries kiaulyte, o jos inkubacinis laikotarpis - iki 3-4 sav.

Ai tikrai

7. 2019.04.23 20:44 (prieš 3 sav.)

LaMona parašė:
    Kad žindančioms tuo skiepu skiepytis negalima. Kažkaip keistai jums patarė

Nu toje lentelėje kur parasyta ar po nėštumo galima skiepytis tai parasyta taip, jeigu yra indikaciju (o jų ir yra kai imuniteto nėra) o dėl žindymo klausiu iš naujo aišku, nelabai aš ten žinau, man sakė kad bus viskas ok, bet dar perklausiu kaip ten yra iš tikrųjų

8. 2019.04.23 20:47 (prieš 3 sav.)

SunMoon parašė:

Pats ivf dabar 2500€. Šaldymas 550€. Vaistų kainą pasiskaičiuoti galima padalinus iš 4 lt išleistus ivfui. Brangiai kainuoja toms, kam pgso reikia

9. 2019.04.23 20:49 (prieš 3 sav.)

Krown parašė:
    Nu toje lentelėje kur parasyta ar po nėštumo galima skiepytis tai parasyta taip, jeigu yra indikaciju (o jų ir yra kai imuniteto nėra) o dėl žindymo klausiu iš nauj…

Aš norėjau tirtis ir galvojau skiepysiuosi, jei neturiu imuniteto, bet man pasakė žindančioms negalima. Tai ir likau net nesityrusi

10. 2019.04.23 22:13 (prieš 3 sav.)

Strakalas Makalas parašė:
    Šiandien skaičiavau, jau išleidom 5500, čia su tyrimais, kuriu prase pries atvykima, lektuvo bilietais trims (man, vyrui ir vaikui), viesbuciu(galima sutaupyti gyve…

Bet gal jūsų kaina dar tokia dėl to kad ne Lietuvoje tuos tyrimus darėtes? Pas jus viskas taip brangu, kad gal dėl to tiek daug gavosi, kažkaip JustAi yra skaiciavusi tai iki 5000 eur gavosi jau su viskuo 🤔

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras