Turkijos / Stambulo vaisingumo klinikos

Komentuoti
  1. 2019.05.22 10:07 (prieš 3 sav.)

Troja5 parašė:
    Man Cc buvo "daria bidnyna" pries kelias dienas

Daria pažįstu!!! Perkėlimo metu ji man padėjo, ji iš Ukrainos jeigu gerai pamenu, turi dvyne sese, šviesiais trumpais plaukais, puikiai kalba rusiškai ir angliškai bet nuo Memorial slepia kad moka angliškai kad neprimestu visų klientų 😁 puiki mergina, man padėjo ir buvo labai maloni, bendraujanti, tik ji atsakinga už visus padalinius ne vien ivf tai ne taip gal gerai viską žino

2. 2019.05.22 13:57 (prieš 3 sav.)

As rasiau, irgi buvo prikabinta Daria. Gal kartais ji pavaduos Z. Kaip dziaugiuosi kad Z darbas gereja

3. 2019.05.22 14:57 (prieš 3 sav.)

Gal Z atostogų kokių ruošias eit ir prikabineja Dariai geguzes/birzelio klientus. Nezinau. nuvaziuosim pamatysim

4. 2019.05.22 15:52 (prieš 3 sav.)

Troja5 parašė:
    Gal Z atostogų kokių ruošias eit ir prikabineja Dariai geguzes/birzelio klientus. Nezinau. nuvaziuosim pamatysim

Troja5 o kokioje jus stadijoje? Aš nieko apie jus nežinau

5. 9 m. 5 mėn.

2019.05.22 19:38 (prieš 3 sav.)

Troja5 parašė:

aha ta pati mergina, as ir galvoju gal ji atostogaus ar ka, juk normalu kad nebus visus metus is eiles be atostogu....

6. 2019.05.22 23:03 (prieš 3 sav.)

Krown parašė:
    Troja5 o kokioje jus stadijoje? Aš nieko apie jus nežinau

Stadija sestadieni vaziuojam ivf ilgam pasibuvimui t.y stimuliacijai ir duok Dieve punkcijai ir laimingai pabaigai. Esam nutare kad tai paskutinis bandymas (1IVF lt, 2IVF lv), tai papurtem pinigu medzius visus ir bandom Problemos vyriskos ir net tr atveju sudetingos. Baisiai vyras pyksta kad forumus skaitau, bet manau visom mums taip - norisi zinoti kad ne su vienais mumis taip vyksta Laikaus isikibus padakojamų laimingu istoriju ir viliuosi viena diena papasakot savaja! laiminga

2
  7. 9 m. 5 mėn.

2019.05.23 08:32 (prieš 3 sav.)

Troja5 parašė:
    Stadija sestadieni vaziuojam ivf ilgam pasibuvimui t.y stimuliacijai ir duok Dieve punkcijai ir laimingai pabaigai. Esam nutare kad tai paskutinis bandymas (1IVF lt…

sekmes dideliausios!!
    kur apsistosit ?

8. 2019.05.23 08:42 (prieš 3 sav.)

Troja5 parašė:
    Stadija sestadieni vaziuojam ivf ilgam pasibuvimui t.y stimuliacijai ir duok Dieve punkcijai ir laimingai pabaigai. Esam nutare kad tai paskutinis bandymas (1IVF lt…

jei galima pasidalinkit vyro problemomis. Kadangi taip pat turim bedu , ydomu kokius pasiulymus gavot is tr vyrui ir ka jie taikys?

9. 2019.05.23 09:29 (prieš 3 sav.)

liukas parašė:
    jei galima pasidalinkit vyro problemomis. Kadangi taip pat turim bedu , ydomu kokius pasiulymus gavot is tr vyrui ir ka jie taikys?

Man irgi butu idomu suzinoti ka siulo esant rimtoms vyro bedoms Aciu!

1
  10. 9 m. 5 mėn.

2019.05.23 10:06 (prieš 3 sav.)

maniskio irgi bedos gan rimtos, kiekis ir kokybe prasta. plius dar jis kaip turintis diabeta tai tas ir nepagerina; nors del kiekio nelabai ka sako, vistiek randa kelis tuos reikiamus, bet po konsultacijos kai buvom tai liepe 3 men gert Neo Fertil tai mobilumas nuo 8 % iki 12 % pagerejo, kiekio buvo maziau, bet kaip jau sakau del to nesake nieko, tai greiciauisai kad tai padejo, nes daugiau labai kazko papildomo is vit nevartojo.
    o IVF metu naudojo dar ir micro chip, tikslesnis parinkimas geru spermiuku; kaina buvo tada 1185 (177 eur), apie ji buvau jau skaicius pries vaziuojant tai kai pasiule tai kazkaip galvojam gerai, nes jei nebutu siule, buciau klausus.

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
4,00 €
16 | 9,6 cm
3,00 €
54 cm | S
6,00 €
38 | 24,2 cm