Turkijos / Stambulo vaisingumo klinikos

Komentuoti
  1. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 2 mėn.
    4 m. 11 mėn.

2019.07.09 21:56 (prieš 1 sav.)

Side883 parašė:
    Dar toks klausimas ar jus pries visus IVFus geriat papildus? As niekad negeriau specialiai tam,gerdavau ziema ar multi,ar zuvies taukus.Dabar prisiskaiciau kitoj te…

Ir man idomu LV Fodina, kalna papildu skiria, medformina 1000mg,o LT G netiki ju galia

2. 2019.07.09 22:16 (prieš 1 sav.)

Side883 parašė:
    Dar toks klausimas ar jus pries visus IVFus geriat papildus? As niekad negeriau specialiai tam,gerdavau ziema ar multi,ar zuvies taukus.Dabar prisiskaiciau kitoj te…

As nieko niekada negerdavau. Dabar pries Fet folio rukstis ir zuvies tauku nusipirkau, nes kai pradejau irgi skaityt kas "butu sveika" tai tikrai apie 15 tableciu susidarytu. Gal geriau sveikai maitintis ir nusiramint kiek imanoma🙂

3. 9 m. 6 mėn.

2019.07.09 22:16 (prieš 1 sav.)

Side883 parašė:
    Tai reiskia,kad jusu visi ju prasyti tyrimai tiko?Ta prasme,kad jie geri.Nes jei kazkas jiems kliuna,jie neleidzia startuot? Ar as gerai suprantu?O jei kazkokie tyr…

na tie pagrindiniai visi tinka, aisku, kariotipus as turejau, po to kai praradau savo nestuma (18 sav) buvo daryti dar keli tyrimai po to, genetiniai tyrimai irgi, tai visai tai tiko. Trombofilijos pvz neturejau, tai ta dare Turkijoj, gimdos nuotrauka irgi. Buvau apturejus dvi hysteroskopijas ir laparaskopija per paskutinius du metus, tai situ ir nereikejo tai net nezinau kaip butu buve jei tu nebutu.
    manau jei jiems kas kils klausimai, pasakys ko reikia, bet visa tai paaiskeja po pirmos konsultacijos, siaip manau.

kas del papildu, as nuo saves naudoju ta prasme is kito gyd, bet TR man liepe tik foli, metformina ir leido toliau test gelezi ir vit B ir as dar vienus vaistus del skrandzio rugstingumo geriu, nes man ju reikia visada. daugiau nieko neliepe... dabar nieko kito be situ ir nenaudoju.

4. 16 m. 2 mėn.

2019.07.10 12:04 (prieš 1 sav.)

Nica79
    Tai vaziuojat ir jus treciam? Mes planavom birzeli, bet nesigavo, tai dabar vel galvojam apie rugseji arba spali vaziuoti savo snaiguciu. Gal kartais domejaisi apie galimybe suzinoti lyti snaiguciu?

5. 3 m. 1 mėn.

2019.07.10 21:12 (prieš 1 sav.)

As cia tik stebetoja is jusu renku zinias, ir jeigu nepasisektu lt pirmu taikymu i tr😉
    Bet gal galite pasakyti man, kas naudoja metformina, kodel naudojat ji? Del kokiu priezasciu ji skyre.?
    Nes man ji skyre ir as neissiklausinejau daktaro, o skyre del pks ir testosterono,. Aisku pasiskaiciau, kad gerina kiauselasciu kokybe ir t.t
    Bet issigandau, nes cukraliges neturiu ir ar negali but, kad nustojus vartoti tas cukrus uzkiltu ir susirkciau.
    ir ar jus ir per ivf ji procesa ji geriate, o kqip pastojus reikia nutraukti ar testi.
    Atsiprasau jei ne vietoje uzklausiau😉

6. 2019.07.12 01:12 (prieš 1 sav.)

julie parašė:
    Memoriale nebutinai tik natur ;) daugiau gal daro, bet siaip jei nereguliarus ciklas tada greiciau daugiau su estrofemu. man pirmu FETU atrodo viska suziurejo, 4 ka…

Turi buti gerai!!
    Merginos,
    Aciu pasisakiusioms, perskaiciau visu komentarus, siek tiek ramiau pasidare, nes kazkaip kaip ir Krown, kazkaip neramu del to natur Fet

7. 2019.07.12 01:20 (prieš 1 sav.)

juratele2006 parašė:
    Nica79
    Tai vaziuojat ir jus treciam? Mes planavom birzeli, bet nesigavo, tai dabar vel…

O, sveika! Bandysim, nors viska suderinti atrodo beveik misija neimanoma. Kazkas SM buvo rases ir dar Elis, buvusi koordinatore, man sake "gyvai", kad po PGD ar to PGS matosi, jeo teisingai pamenu, tik teisiskai negali rinktis Na, zinai, nebent gerai sutartum Nes ataskaitoje matyti ten, ar XX, ar XY rinkinys. Jei nedarytas PGD, ko gero susetingai. Kai musu buvo prasti genetiniai as visiems likusiems norejau PGD atlikti, tai sake neimanoma. Norejau lekti irgi birzeli, bet jauciu iseis tik spali, kas zino, gal net ten susitiksim

8. 2019.07.12 09:58 (prieš 1 sav.)

Nica79 parašė:
    O, sveika! Bandysim, nors viska suderinti atrodo beveik misija neimanoma. Kazkas SM buvo rases ir dar Elis, buvusi koordinatore, man sake "gyvai", kad po PGD ar to …

Jie ir be pgd mato lytį, bet negali sakyti, nes pas juos įstatymai tai draudžia..

9. 2019.07.12 13:04 (prieš 1 sav.)

Na ką, Damos, nebevažiuoju į Stambulą ir FET artimiausiu metu nedarysiu. Taip netikėtai ėmė ir aplankė stebuklas - laukiuosi Jau pykau ant ciklo, kad sumąstė sudurniuoti būtent tada, kai jo laukiu ir teks ieškotis kas padarys tyrimus savaitgalį, o galiausiai pamačiau II. Jau pasidariau ir tyrimus: 15 DPO 627 HCG ir 83 PRG, o 17 DPO 1329 HCG ir 90 PRG. Vis galvodavau, kad būna stebuklų bet kažkaip jie ne mane aplanko. Bet pasirodo reikia visada tikėti. Stebuklai vyksta
    Visoms procese ir dar tik planuose didžiausios sėkmės! Gal ir jus taip netikėtai aplankys stebuklai

10
  10. 2019.07.12 13:18 (prieš 1 sav.)

Aukso pieva parašė:
    Na ką, Damos, nebevažiuoju į Stambulą ir FET artimiausiu metu nedarysiu. Taip netikėtai ėmė ir aplankė stebuklas - laukiuosi Jau pykau ant ciklo, kad sumąstė…

Oho, kokios smagios naujienos!!!!! 😍 Sveikinimai! Linkiu sklandaus nėštumo 😘 su tokia vyro diagnoze tikrai tai tolygu stebuklui

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras