Utenos mamytės jungiasi čia :)

Komentuoti
  1. 2019.06.12 09:15 (prieš 1 mėn.)

As as as 123 parašė:
    Sveiki manes klausė ar norėsiu epiduro, tai kaip suprantu būtų savo dave jai būčiau norejus 😊

O prie kokio daktero?

2. Eivilte 9 m. 1 mėn.

2019.06.12 22:29 (prieš 1 mėn.)

Aguona_ parašė:
    Mamos, ar Utenoje yra kur kūdikiams vonelė paskui baseinas?

Mums labai tiko ir patiko Gervalio sodyboje dziakuzi. Geras vanduo kudikiams. Bet 2 val apie 100 eur ir virs 10 zmoniu gali vienu metu buti. Ten kartu ir pirtys

3. 2019.06.13 17:10 (prieš 1 mėn.)

Aguona_ parašė:
    Mamos, ar Utenoje yra kur kūdikiams vonelė paskui baseinas?

Mankšteles vandenyje veda Anykščiuose Bangenyje, plaukimo trenerė Evelina( galite fb rasti ) bet man atrodo priima nuo 5mėn vaikučius, gal kas pasikeitė ir ankščiau priimtų

1
  4. 2019.06.13 17:17 (prieš 1 mėn.)

laurora parašė:
    Mums labai tiko ir patiko Gervalio sodyboje dziakuzi. Geras vanduo kudikiams. Bet 2 val apie 100 eur ir virs 10 zmoniu gali vienu metu buti. Ten kartu ir pirtys

Ieškau spec.su kineze dėkui

Eelli parašė:
    Mankšteles vandenyje veda Anykščiuose Bangenyje, plaukimo trenerė Evelina( galite fb rasti ) bet man atrodo priima nuo 5mėn vaikučius, gal kas pasikeitė ir ankščiau…

Ačiū, paieškosiu būtinai, nuo 5mėn.vadinas baseine tik užsiima

Gaila Utenoje užsiėmimų nėra.

O bendrai lavinimui yra kur kokie organizuojami iki kelių metų mamoms su mažaisiais prasiblaškyt?

5. 2019.06.13 17:25 (prieš 1 mėn.)

Aguona_ parašė:
    Ieškau spec.su kineze dėkui

Anyksciuose priima nuo 4 men laiko , tik uzsiemimas vyksta trumpesni laika. ( cia baseine kur veda Evelina ) . O ten dar yra kinezaterapeute kuri veda manksteles vaikuciams ne vandenyje. Ieje y Bangenio psl rasite daugiau info.
    Voveraites darzelyje vyksta muzikiniai uzsiemimai Kindermusik lyg ir nuo 3 ar 4 men priima ( bet vasara jie nevyksta ) .

1
  6. 2019.06.13 19:47 (prieš 1 mėn.)

uogyytė parašė:
    Anyksciuose priima nuo 4 men laiko , tik uzsiemimas vyksta trumpesni laika. ( cia baseine kur veda Evelina ) . O ten dar yra kinezaterapeute kuri veda manksteles va…

O dėkui, reiks rudenį pasidomėt dėl Voveraitės užsiėmimų :))

1
  7. Eivilte 9 m. 1 mėn.

2019.06.14 10:21 (prieš 1 mėn.)

Mamos, gal kam reikia? Atiduodu uz skaniu ledu deze. Kompresiukai visi. Tepaliukas kelis kartus naudotas. Iklotu keli vnt paimti. Galiojimas geras.

8. 2019.06.18 11:06 (prieš 1 mėn.)

Sveikos, ar yra Utenoje koks vaiku alergologas?

9. 2019.06.18 13:52 (prieš 1 mėn.)

Karuse_ parašė:
    Sveikos, ar yra Utenoje koks vaiku alergologas?

Mane taip pat domina. Mergytei 3men, vis neatseku kam alergija...

10. 2019.06.18 14:25 (prieš 1 mėn.)

džiaugsmiukas parašė:
    Mane taip pat domina. Mergytei 3men, vis neatseku kam alergija...

Pirma bandykit atsisakyt didziausiu alergenu, pieno produktu, kvietiniu miltus
    Bent pries metus alergologo nebuvo utenoj, dabar nebent i kokia hiperika atvaziuoja, reikia skambint jiem

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras