2 metų vaikas vaikšto ant pirštų galų ir mažai šneka

Komentuoti
  1. Erikuteam88
    2016.04.06 16:01 (prieš 1 m.)

sveikos,

Mano dukrai 2metukai ir beveik 2 menesiai. Pradejo vaikscioti nuo 1metuku. taciau po kurio laiko pasistiebe ir iki siai dienai vaiksto ant pirstu galiuku. Buvome pas ortapeda "Pirmas zingsnis", gydytojas sake kad yra paduku deformacija, bet viskas pataisoma su ortopediniais batukais, o del pasistiebimo liepe kreiptis i reabilitologus del masazu,nes itaria itemptas ahilo sausgysles
    Gal jusu patirtis panasi ir galite kazka patarti.
    P.S. Mes lankome baseina,bet tik kaip laisvalaikio praleidomo buda, taciau zinau kad vanduo labai naudingas raumenims ir ju darbui..
    Taip pat mano dukra labai mazai sneka tokio amziaus budama, i darzeli dar neiname, pradesime nuo sio rudens. Namie su ja uzsiemam tikrai nemazai, skaitom knygutes, piesiam, zaidzia, i lauka isejusios pasakoju ka matom, ka ima i rankytes ir pan. Atrodo,kad ji mane tikrai supranta, bet jos zodynas labai skurdus, pasako mama, tetis, miau miau, au au au, kva kva kva,kopijuodama gyvunu garsus, niam niam, kai nori valgyti, taip pat zino zodzius ir suprantu ju reiksme, tokius kaip: ZIUREK, KAS CIA. Arba kai paprasau duoti rankyte vaikstant lauke, ji supranta ir paduoda ranka.
    Nezinau, gal as tikiuosi per daug, ir vis laukiu kada isgirsiu daugiau zodeliu..

Pasidalinkite sava patirtimi

2. Morgandi
    2016.04.06 16:48 (prieš 1 m.)

sveikos,

Kad mažai šneka tikrai nieko blogo. Prabils. Mamyte, dėl to būk rami. Žinau labai daug vaikų, kurie laaabai mažai kalbėjo iki 3 metų, bet kai prabilo, tai prabilo . Užčiaupt sunku . O dėl pirštų galų, tai savo istoriją galiu papasakot. Aš vaikščiojau ant pirštų galų ilgai. Mama nežinojo ką daryt, o anuomet jokia liga tokie pasilankstymai nebuvo pavadinti. Praėjo paprastai. Vieną kartą belėkdama užlaužiau didijį kojos pirštą. Ištino, bet nelūžo. Ir nuo tos dienos daugiau ant pirštukų nelaksčiau. Sėkmės jums ir jūsų vaikučiui.

3. julijagf
    2016.04.06 17:24 (prieš 1 m.)

As irgi darzelyje ant pirstu galu vaiksciojau, kazkaip mama nerimo ir aukletojos klause kodel, bet taip nieko iir nebuvo, nustojau. Nors ir iki siol buna laiptais taip lengviau lipt.

4. Dovilytiado
    2016.04.06 21:11 (prieš 1 m.)

Princese 8 m. 10 mėn.

2016.04.06 21:11 (prieš 1 m.)

sveikos,

Laba, duosiu patarima del vaiksciojimo pasistiebus, nes esu kineziterapeute. Neskubekite del sios bedos pirkti oratopediniu batuku (jeigu nera kitu problemu). Reikia kreiptis i masazista ar kineziterapeuta, kad ismasazuotu, atpalaiduotu jusu vaikucio blauzdas. Taip, yra sutrumpejusi achilo sausgysle, kuri yra linkusi trumpeti vaikysteje. Jeigu dabar nekreipsite demesio - sausgyslestrumpes toliau, sukeldamos daugiau bedu, o ir traumu tikimybe labai padideja (pvz, praejus begioti, zaisti aktyvius zaidimus). Priminkite vaikui daznai- jog nesistiebtu, pacios atlikite ismokta is masazistes masaza ir labai padetu kojyciu tempimo pratimai ;)
    Sekmes.

5. Astartė
    2016.04.06 21:21 (prieš 1 m.)

A 6 m. 8 mėn.

2016.04.06 21:21 (prieš 1 m.)

sveikos,

maniškiui (5m) vaikšto iki šiol ant pirštų galų. Įgimta Achilo sausgyslė (gali būti ir įgyta nuo vaikštukų, šokliukų ir pan.). Jei nenustos iki mokyklos, laukia operacija ir reabilitacija.
    Kad nekalba, dar prieš antrą gimtadienšį pastebėjau. Šiai dienai turime dėmesio sutrikimą ir foneminės klausos neišsivystymą. Labai gailiuosi, kad praleidom metus. Šiandien jaunėlis kalba žymiai geriau, nei mano penkiametis.

2016.04.06 21:44 (prieš 1 m.)

Dovydas 9 m. 9 mėn.
    Edvardas 14 m. 9 mėn.
    Lukas 19 m. 4 mėn.

2016.04.06 21:44 (prieš 1 m.)

Įvairūs vaikai, todėl sunku kažką patarti. Mano vidurinėlis iki triejų metų vaikščiojo ant piršto galų, kol atprato. Kalbėti pradėjo labai anksti, konegaliupasakyti apie trečiąjį. Jam 8 metai, bet dar dažnai duodu pastabas, kas dėtų ant žemės visą pėdą. Jam buvo ir įgimta kairiakaklystė, prieš operaciją sakiau gydytojai, kad vaikšto ant pirštų galų, bet pasakė pavaikščios ir praeis. Kalbėti pradėjo vėlai apie 3 metus, dabar kalbą viską tik ne visada ištaria r tai jau antri metai mokykloje lanko logopedą. Pati dirbu mokykloje ir tikrai dabartiniai vaikai vis mažiau kalba. Kodėl? Mes tėvai užsiėmę, vaikai užsidarę savyje, ne visimėgsta klausytipasakų, išsipasakoti tai va ir visa bėda. Dar mažiukas pradėjau daugiau kalbėti, kai pamėgo muziką,pradėjo kartoti, nespasakų nemėgo, kartoti eilėraštukų irgi, nors girdi ir keletą kalbų, bet palyginus su dviem vyresnėliais jiems kalbos nebu kliūtis.

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras