Vaiko meniu nuo 1 metų

Komentuoti
  1. 2015.02.09 15:42 (prieš 3 m.)

wampyre parašė:
    Cepelinai gana ilgai verdami, todėl juose labai sumažėja maistinių medžiagų, ypač B grupės vitaminų, mineralų. Taigi, cepelinų negalima vadinti biologiškai vertingu…

As jau anksciau nuomone pasakiau del maiste likusiu neva vitaminu, kad ju liktu ir patektu i musu organizmus turetumem drambliu porcijas suvalgyti, ta pati ir gydytojai man pasake. Kitas dalykas, kad ir ka jus beverdate viskas isverda visi tie jusu naudingi vitaminai isverda, nebent gaminate ant garu. Nematau nieko blogo tuose cepelinuose. Na gal jusu darzeliai tobuli, bet pas mus visokiu priedu duoda ir tu sureliu ir visu kitu nesamone, ten maziausiai jiems sirdis skauda ka vaikai valgo

1
  2. Neegzistuojantis vartotojas
    2015.02.09 15:48 (prieš 3 m.)

na del saldumynu, tai manau cia nuo ju niekur nepabegsim va buvo pas mus vienu metu duodama ir leidziama saldumynus valgyti. reikejo duoti kuo daugiau skysciu gerti kai gryzom is ligonines, nu neisiulydavau niekaip, bet tai sokolado, tai saldainius kelis, tai kukuruzus saldintus paduodavau ir gerdavo is karto daugiau o dabar jam ir nereikia ju. nors ir siaip nepraso, jei jau paduodi i rankyte tai jau valgo, nors ir tai ne visada kaime ana savaite buvom, mano mama nulupo sokoladini saldaini, nu ir ka, paragavo vos vos ir sumaige paskui visa

3. Paulina 4 m. 4 mėn.
    Rugilė 7 m. 11 mėn.

2015.02.09 15:48 (prieš 3 m.)

Meškutė 28 parašė:
    As jau anksciau nuomone pasakiau del maiste likusiu neva vitaminu, kad ju liktu ir patektu i musu organizmus turetumem drambliu porcijas suvalgyti, ta pati ir gydyt…

tai man irgi skanu cepelinai. mes juos kartais gaminames, kai turiu laiko ir netyngiu ir darzelyje duoda virtu bulviu cepelinu kartais ir desreliu duoda darzelyje as tikrai nesu pries visoki maista, as gi sakiau mes ne sveikuoliai. ir majoneza vartojam ir pomidoru padaza. as esu uz tai kad vaikas kaip galima veliau viso to paragautu ;)

4. 2015.02.26 19:16 (prieš 3 m.)

sveikos palaimintosios mamytes gera matyti kiek laiko ir pastangu atiduodate savo maziausiems noreciau pasidalinti ir savo patirtimi. auginu dvynukus berniukus, del valgymo daug problemu neturim, siek tiek beria nuo braskiu. beveik viska valgo ta pati, ka ir mes su teveliu darzoves patusintos su mesyte nesvarbu tai ar vietiena ar kiauliena svarbiausia, kad nebutu labai riebu, teko kooreguoti ne vaiku mityba, kadangi jiems ir taip kiek imanoma sveikesni maista duodu, netgi savo darzoves pradejau auginti, ko anksciau nedariau pastebejau, kad mes su teveliu gana sunku maista valgom tad pasiderinom prie maziuku, ryte kosyte grikiu, avizu ar kitu kruopu, pietums sriubyte arba darzovytes su mesyte kartais tiesiog makaronu su darzovem, stengiuosi kuo ivairesni maisteli duoti, duodu ir surio paragauti padarau sumustinuka su suriu, pakepu ar isverdu kiausinuku skaniai suvalgo, vakarienei jogurtukas ir ukininku pienukas. uzkandziam duodu trapuciu, vaisiu ar sureli. del arbatytes tai tiesiog duodu uzplikintu dziovintu vaisiu ( pvz; razinos, persikai, spanguoles) bet be jokio cukraus ar tiesiog vandenuko. tai vat tiek sekmes vissoms ;)

1
  5. 2016.01.02 14:31 (prieš 2 m.)

Sveikos, sakykit ka labiausiai megsta jusu mazyliai valgyti, jau fantazijos nebeturiu ka paruosti savo merginai atrodo viskas atsibode jau.. Valgom viska, tik labai jau daznai nevalgymo dienos buna

6. 2016.01.03 11:34 (prieš 2 m.)

Mano maziukas labiausiai megsta blynelius su uogytem kokiom, darzoviu sriubyte, pieniska sriubyte su makaroniukais. Mesos visai nenori valgyti, tai smulkiai supjaustau ar sutrinu i sriubyte.

7. 2016.01.03 12:56 (prieš 2 m.)

Mesytes ir mano nelabai nebent nesupranta kad mesa tada valgo bet reikia irgi susmulkinti

8. Dukryte danguje 1 m. 6 mėn.

2017.06.05 11:24 (prieš 1 m.)

Drauge uzrode ir dukryte visada valgo: farsa,tarkuotas morkas, arba kt darzoves pavirti su ryziais ar grikiais jeigu koks mesos troskinys, tai mazoji nevalgo.

9. 2018.06.13 08:16 (prieš 4 mėn.)

Mažoji ne visada noriai valgo daržoves, bet angliškam psl, radau brokolių lazdeles su sūrių tai jas puikiai valgo. Receptas čia:
    https://www.daymoms.com/easy-way-to-help-your-toddler-eat-more-vegetables-broccoli-tots-recipe/

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras