Vaiko priežiūros atostogos iki 3 m. + nėštumas

Komentuoti
  1. Neegzistuojantis vartotojas
    2012.08.18 10:59 (prieš 6 m.)

Sveiki mamytes, gal kartais kasnors irgi susidure su siuo klausimu ir gali padalintis informacija nes niekur rast negaliu.
    Esu dabar vaiko prieziuros atostogose(iki 3 metuku/ 2013 metu kovo men.), pasalpa mokejo iki 2 metu. Pries menesi mane informavo kad imone bankrutuoja ir bus nutraukta darbo sutartis. Dabar itariu kad laukiuosiu antro leliuko kuris turetu gimti balandzio menesi 2013. Jei imone nebutu bankrutavusi tai speciau iseiti gimdymo atostogu dar pries pasibaigiant pirmo vaiko prieziuros atostogu. Domina dabar klausimas su motinystes pasalpa,ar kasnors priklausis jeigu niekur neisidarbinsiu?

2. Šypsenėlė 6 m. 6 mėn.
    Bučkis 19 m. 5 mėn.

2012.08.18 11:25 (prieš 6 m.)

as manau,kad taip,nes ne tavo kalte,kad imone bankrutavo,o vidurki turetu paskaiciuot pagal pirma vaika,as taip manau,siaip pasiskambink i sodra ir pasiklausk

3. Julijus 3 m. 2 mėn.
    Augustas 7 m. 2 mėn.

2012.08.18 13:17 (prieš 6 m.)

"Motinystės pašalpa skiriama, jeigu:
    nėštumo ir gimdymo atostogos suteiktos darbo laikotarpiu arba apdraustoji atleista iš darbo nėštumo metu ar nėštumo ir gimdymo atostogų metu dėl įmonės, įstaigos ar organizacijos likvidavimo, bankroto, pasibaigus darbo sutarčiai arba paskyrimo į pareigas terminui ar įgaliojimų laikui;"
    is www.sodra.lt/index.php?cid=325

Tai reiskia jei imone bankrutuos ir tu busi nescia tai motinystes pasalpa gausi. Tik kokiu ten popieriuku reikes nuvaryk pasiklausti arba bent jau pasiskambink i sodra

4. 2 m. 11 mėn.
    Benukas 5 m. 8 mėn.

2012.08.18 13:20 (prieš 6 m.)

Sveikos turiu klausima dirbau cia menesi laiko, dabar kitoj firmoj dirbu menesi ant puse etato, o kitus menesius iki dekretinio pilnu etatu ar as ka nors gausiu jei preitais metais dirbau tik viena menesi

5. 2 m. 11 mėn.
    Benukas 5 m. 8 mėn.

2012.08.18 13:23 (prieš 6 m.)

cia zinau ne i tema bet gal kas supras

6. ♥ Rokutis ♥ :)** 6 m. 6 mėn.

2012.08.18 13:40 (prieš 6 m.)

per 24 menesius turi isdirbti 12men, tada gauni pasalpa;)

7. Julijus 3 m. 2 mėn.
    Augustas 7 m. 2 mėn.

2012.08.18 13:46 (prieš 6 m.)

"Motinystės pašalpa skiriama, jeigu
    pirmajai nėštumo ir gimdymo atostogų dienai turi ne trumpesnį kaip 12 mėnesių per paskutinius 24 mėnesius ligos ir motinystės socialinio draudimo stažą arba neįgijo nustatyto ligos ir motinystės socialinio draudimo stažo, nes:
    yra iki 26 metų amžiaus ir nurodytu laikotarpiu mokėsi nustatyta tvarka įregistruotose bendrojo lavinimo ar profesinėse mokyklose pagal dieninę mokymo formą bei aukštosiose mokyklose pagal dieninę ar nuolatinę studijų formą ir pertrauka nuo mokslo pabaigos (pagal mokslo baigimą įrodantį dokumentą) iki tapote apdraustąja, neviršija 3 mėnesių;
    nurodytu laikotarpiu buvo pareigūnė, profesinės karo tarnybos karė ar statutinė valstybės tarnautoja (Valstybinio socialinio draudimo įstatymo 4 straipsnio 2 dalies 1 ar 2 punktai), ir pertrauka nuo tarnybos pabaigos iki tapo apdraustąja neviršija 3 mėnesių."

8. Dvi 6 m. 9 mėn.
    Vienas 9 m. 9 mėn.

2012.08.18 14:27 (prieš 6 m.)

fabia parašė:

Sveika, jeigu esi nėščia ir išeisi nėštumo-gimdymo atostogų(nuo 30 nėštumo sav) iki kol vaikui sueis 3m(Jūsų atveju 2013m kovo mėn), tai už antrą vaikuti gausite pinigėlius. Kaip jau viena mamytė rašė, tai pašalpą mokėtų, jei įmonė bankrutuotų.

9. 2 m. 11 mėn.
    Benukas 5 m. 8 mėn.

2012.08.18 14:39 (prieš 6 m.)

JurgitaMa parašė:
    "Motinystės pašalpa skiriama, jeigu
    is www.sodra.lt/index.php?cid=325

Tai as negausiu i dekretines iseidama 4 algu? bet man kazkas minejo kad nebuvo metu isdirbusi ir dalijo kazkaip menesius maziau gaudavo bet gaudavo

10. Julijus 3 m. 2 mėn.
    Augustas 7 m. 2 mėn.

2012.08.18 14:45 (prieš 6 m.)

coliukiaa parašė:

Kad gautum pasalpa turi tureti staza arba atitiktas tas toliau norodytas salygas

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras