Vaikučiai su klausos aparatais

Komentuoti
  1. 2018.12.24 13:58 (prieš 3 sav.)

Tairaa parašė:
    Byckova nedirba ir neaisku kada ji sugris, nes raso baigiamaji darba. Skambinaus i Santaras prisiskambinau tik is 15k. Ir taip pasake. Ir ne aisku kada po Nauju met…

Grįžusi jau Byckova tikrai, mes gruodžio pradžioje pas ją buvome. O registravausi pas ją lapkričio pradžioje. Tik su taloneliais pas ją prastai, žiauriai vietų nėra.

2. 2018.12.25 22:21 (prieš 3 sav.)

Jogle parašė:
    Grįžusi jau Byckova tikrai, mes gruodžio pradžioje pas ją buvome. O registravausi pas ją lapkričio pradžioje. Tik su taloneliais pas ją prastai, žiauriai vietų nėra…

Uzmustos vietos... Pas ja. Pas Kuzminiene einam tai klausa gereja iš 53 liko 40 dB. Bet mes dažna sloga turim, todėl ta klausa uzslopinta

3. 2019.01.07 10:13 (prieš 1 sav.)

Sveikos mamytes gal turit uzdara grupe kur aktyviai bendraujate? Siuo metu esu pasimetusi ir laaabai ieskau pagalbos ir geru pavyzdziu. Musu angeliukas nepraejo gn testo, tada 1,5men santariskese tiek isiverke kad nepavyko padaryti testo, 3men irgi testo nepavyko padaryti tinkamai nes sunkiai kistukus pritaiko ir po to tapo irzlus, bet cypianciu zaisliuku teste reakciju nebuvo.. dabar 4men liepe atvykti. Mamos, kaip jus susitvarket su savo emocijom?

4. 2019.01.07 10:42 (prieš 1 sav.)

Išsiunčiau jums pakvietimą į uždarą grupę. Aš prieš 5m buvau jūsų vietoje. Tiesą pasakius, metus laiko verkiau, nebuvo nei tokios grupes, nei pažįstamų, kas galėtų ką patarti. Kaip ir jūs nepraejome Santaros klinikose testo važiuojant namo. Liepė 3mėn atvažiuoti. Važiavom į Kauno klinikas. Ten nepraėjo testo, pasakė, kad vaikas kurčias, reikės inplantuoti, atvažiuoti 6mėn. Po mėnesio nulėkėm į Santaros klinikas, ten vel nepraėjo testo. Užrašė BERA tyrimui. Po jo diagnozė - vidutinis neprigirdejimas. Gavom valstybės kompensuojamus KA. Bet po viso to sekė neigimas, kad vaiks neprigirdi, kad reikia aparatų. Per tą neigimą pratadome brangaus laiko. Tik virš metukų uzdejome savo pirktus gerus aparatus. Šiai dienai vaikas nesiskiria nuo kitų. Vieni nešioja akinius, kiti aparatus. Perskaitykite visus įrašus šioje ir uždaroje grupėje, sužinosit visų mūsų patirtis. Atminkite viena, kad laikas yra jūsų priešas. Kuo anksčiau sužinosit kokio lygio klausa ir kuo anksčiau pradesit nešioti aparatus, tuo didesnė sėkmė jūsų laukia augant vaikui. Aš save raminau tuo, kad klausa yra mažiausia negalia. Tai atmetus, vaikas sveikas, nėra apsigimęs, nėra protinio atsilikimo, gali judėti ir matyti. Aišku labai palengvina bendravimas su tokio pat likimo mamomis. Drąsiai klauskite kas neaišku😉

5. 2019.01.07 16:02 (prieš 1 sav.)

raganaj parašė:
    Išsiunčiau jums pakvietimą į uždarą grupę. Aš prieš 5m buvau jūsų vietoje. Tiesą pasakius, metus laiko verkiau, nebuvo nei tokios grupes, nei pažįstamų, kas galėtų …

Ačiū, kad atrašėte. Perskaičiau visą uždarą temą ir ten parašiau savo situaciją.

6. 2019.01.10 15:38 (prieš 1 sav.)

Pas mus taip situacija, ryt vel kartosim testą. Mums 10.3 mėn. Kai bum 6 mėn nustatė, kad tik 53 dB girdim, pakeitem gyd po men buvo 45,o dar po men 40 dB girdi. Ir vis gereja. Yra už būgnelio skysčių ir dažnai sloga turim. Tikiuosi vėl, kad kokie 5 dB vėl nukrito.
    O pagal pirma gyd sprendimą turėjom jau senai aparatus nesiot😔

7. 2019.01.11 11:44 (prieš 1 sav.)

Tairaa parašė:
    Pas mus taip situacija, ryt vel kartosim testą. Mums 10.3 mėn. Kai bum 6 mėn nustatė, kad tik 53 dB girdim, pakeitem gyd po men buvo 45,o dar po men 40 dB girdi. Ir…

Kaip sauniai skamba!!! Kaip is stebuklu srities! Kad tik viskas geretu!

8. 2019.01.11 14:14 (prieš 1 sav.)

sveikos mamytes, turiu maza klausimeli, gal zinot kur galima nusipirkti kraunamu bateriju KI. ?

9. 2019.01.11 20:31 (prieš 1 sav.)

Sveikos mamytes😊 02.14 gyd Kuzminiene atliks BERA tyrimą ir tikimės, kad nereikės aparateliu😔

10. 2019.01.12 12:51 (prieš 1 sav.)

raganaj parašė:
    Išsiunčiau jums pakvietimą į uždarą grupę. Aš prieš 5m buvau jūsų vietoje. Tiesą pasakius, metus laiko verkiau, nebuvo nei tokios grupes, nei pažįstamų, kas galėtų …

Sveiki, gal galite ir man atsiusti pakvietima i uzdara grupe? Buciau labai dekinga.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras