Vasara93 parašė:
Dexa ir as esu gerus, dar kol nebuvom F klientai, siandien kaip tik pasikeliau visus popierius, tai radau K plana. Dvi savaites iki kelimo pradedavau gerti po puse …
Aš su dexa per 3 mėnesius 14kg priaugau... taip jau turėjau 5-7 ansvorio. Tai kai dėl savęs reikėjo dexa vartot galvojau sprogs kūnas. Labiau nei per nėštuma išsipūčiau. Tokia kaip dabar pirmagimio važiavau gimdyt. Ir nemiga buvo.... žinoma tuo metu ir fet nepavykes buvo tai ir hormonų buvau gavus.
Tivulin gėriau. Man nepadėjo svoriui nors homa index net 5











