Vaisingumo klinikos Latvijoje

Komentuoti
  1. 2019.04.18 13:39 (prieš 1 mėn.)

onnellisuus parašė:
    Atsakymas 179, mums 2 savaitės dabar bus ramiau ben truputį iki antradienio

Super skaičiukas, sveikinu

3
  2. 4 m. 4 mėn.

2019.04.18 15:55 (prieš 1 mėn.)

onnellisuus parašė:
    Atsakymas 179, mums 2 savaitės dabar bus ramiau ben truputį iki antradienio

Nu zinai zinai nuostabios zinios!! ziuriu jau kiek laiminguju siais metais is burelio Latvijos.

3
  3. 2019.04.18 15:58 (prieš 1 mėn.)

Gabbii parašė:
    Nu zinai zinai nuostabios zinios!! ziuriu jau kiek laiminguju siais metais is burelio Latvijos.

Tau irgi reikia greiciau startuot

2
  4. 4 m. 4 mėn.

2019.04.18 16:16 (prieš 1 mėn.)

onnellisuus parašė:
    Tau irgi reikia greiciau startuot

Taiva. Mane nervas ima, kad planai nesidelioja kaip planavom 😥 taip laukiu ir vis nusikelia.

5. 2019.04.18 16:26 (prieš 1 mėn.)

Sveikos merginos, aš naujokė, vakar sužinojau, kad nebus stimuliacijos, reikės važiuoti į Latviją ir reikės donoro spermos, pagal echo - 4 folikulai per abi kiaušides, hormonų tyrimus darysiu rytoj, nes 2 ciklo diena, tai atsakymų neturiu kol kas..
    Pradėjau skaitinėti ir čia, ir kituose forumuose - visai galva susisuko, tiek tyrimų visokių ir pan.
    Nenoriu užpilti klausimais, tai gal tik keli - kurias klinikas Latvijoje rekomenduotumėte (vienintelė problema - žemas kiaušidžių rezervas), jei netaiko stimuliacijos - ar naudinga gerti kažkokius papildus ir pan? Skaitant suprantu, kad gali reikėti ir donorinės kiaušialąstės (nors norėtųsi savo...)... jaučiuosi nerealiai pasimetusi kokių procedūrų man gali prisireikti..

6. 2019.04.18 16:36 (prieš 1 mėn.)

Typota parašė:
    O tau su lv receptu camelijoj parduoda utrogestan? man su tokiu receptu tik gepretix parduodavo nes utrogestan turi būti vardinis receptas su kažkokiom tai d…

O ji gerti galima?

7. 2019.04.18 16:37 (prieš 1 mėn.)

TinaS parašė:
    As camelijoje perku 100mg utrogestana, per laimes valandas iki 10€ kainuoja 😉 jei neturi recepto, tai galiu ir Tau paimti, man ant recepto 30pakuociu uzrase 😆 tai g…

Gal žinai ar gerti jį galima? Kiek kapsulių yta?
    Paimčiau iš tavęs nes į rygą tik po 2 savaičių mums

8. 2019.04.18 16:51 (prieš 1 mėn.)

onnellisuus parašė:
    O ji gerti galima?

Ant dėžutės rašo orales ir vaginales. Vadinasi galima tiek gerti, tiek ten kišti

1
  9. 3 m. 1 mėn.

2019.04.18 16:54 (prieš 1 mėn.)

Typota parašė:
    Ant dėžutės rašo orales ir vaginales. Vadinasi galima tiek gerti, tiek ten kišti

As nuo geriamo utrogestano is koju virsdavau, kaip buteli koki viena isgerus buciau.. Atsargiai

10. 2019.04.18 16:54 (prieš 1 mėn.)

onnellisuus parašė:
    Gal žinai ar gerti jį galima? Kiek kapsulių yta?
    Paimčiau iš tavęs nes į rygą tik po 2 savaičių mums

Taigi ant dėžutės rašo 30 tau, kaip nėštukei atleidžiama

3
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras