Vaisingumo klinikos Latvijoje

Komentuoti
  1. 2019.07.09 21:58 (prieš 1 sav.)

Laba, papasakosiu gan ilga istorija...2 meginimai Lietuvoje nepavyke, nutarem paskutini kart bandyti Rygoje.Visa stimuliacija labai neaugo folikulai gyd vis kinkavo galva...neznaju neznaju...stengiaus islikt rami bet stimuliacija uzsitese ir jau norejo nutraukti vaistus bet pakartojus trecia kart kraujo tyryma nusprende daryt operacija.Iseme 5 (buvo lt daryta kiausidziu atjauninimas) apsivaisino 2.Vienas stiprus kitas silpnesnis tad abu isodino, o tada tas is proto varantis laukimas. Sekiau Prg, bet laikui begant pasidariau net 4 dienom hcg. Skaiciai ... mazi prg nukrito per puse o hcg rode 5( mintis - ovitrelis...) nukabinau nosi... vel... labai aciu keliom merginom is forumo uz palaikyma ir konsultacijas - padvigubinau prg vaistu kieki bet pilvas subliusko ir jau eme mausti krutine ( ax tik ne mm... ) liepos 4 turejau prisiduot hcg kadangi jau praradus vilti buvau tai prisidaviau liepos 3( su mintim kad kazin ar jau bereikia man vaistu) atsakymus gavau tik vakare. Sedziu ant tuliko rankoj telefonas, prisijungiu paziuret rezultatu ir vos is ranku nepaleidau telefono, kinkos dreba o as ... ka??? Ka??? Hcg 19,82... tai va mergaites buvau susiktoj panikoj visa ta laika nes jokiu pojuciu pilvo maudimo ar ko nors dar o Dievulis pirsta uzdejo Paskirta diena hcg 31,21, pakartojau vakar 232,90 ! Labai tyliai dziaugiuosi ir paleidziu jums virusiuka mano gin kai vaziavau i Riga palinkejo gryst storai ir vemianciai! Tai as jums linkiu to pacio ! P.S.Dariausi Rygoje pas Treisa.

12
  2. 2019.07.09 22:03 (prieš 1 sav.)

Fieja parašė:
    Laba, papasakosiu gan ilga istorija...2 meginimai Lietuvoje nepavyke, nutarem paskutini kart bandyti Rygoje.Visa stimuliacija labai neaugo folikulai gyd vis kink…

Sveikinu. 😘 Kokios nepastojimo priezastis? Su foliais kazkas?

1
  3. 2019.07.09 22:09 (prieš 1 sav.)

Laurute B. parašė:
    Sveikinu. 😘 Kokios nepastojimo priezastis? Su foliais kazkas?

Mazas pas mane rezervas , gimda uzlinkusi o vyro turtas tik keletas gyvu

4. 2019.07.09 23:13 (prieš 1 sav.)

Fieja parašė:
    Laba, papasakosiu gan ilga istorija...2 meginimai Lietuvoje nepavyke, nutarem paskutini kart bandyti Rygoje.Visa stimuliacija labai neaugo folikulai gyd vis kink…

Hihi as tikejau Jusu ankstyvu kibimu 😊❤️💐

2
  5. 8 m. 6 mėn.
    9 m. 7 mėn.

2019.07.10 22:45 (prieš 1 sav.)

Siunčiu visoms virusą! Aš jau beveik finišo tiesiojoje ir jau galvoju kada pas F pasiimsiu antrą snaigiuką

Tikiu, kad visoms anksčiau ar vėliau pasiseks! :*

10
  6. 2019.07.10 23:13 (prieš 1 sav.)

Ievokslis parašė:
    Siunčiu visoms virusą! Aš jau beveik finišo tiesiojoje ir jau galvoju kada pas F pasiimsiu antrą snaigiuką

Kaip smagu, Ievoksli! Lengvo ir džiugaus susitikimo! ;) ir žinoma lauksim grįžtant į temą kitam raunde :))

2
  7. 2019.07.12 09:19 (prieš 1 sav.)

Merginos is kur perkate fertilovit. Turejau kantaktus bet keičiau telefoną ir nebeturiu 😰, TD senų žinučių ir nebera. Ačiū

8. 2019.07.12 18:27 (prieš 1 sav.)

Sabelyte parašė:
    Merginos is kur perkate fertilovit. Turejau kantaktus bet keičiau telefoną ir nebeturiu 😰, TD senų žinučių ir nebera. Ačiū

MB dar turejo neisgeres puse pakuotes Fertilovit Mplius, buciau pardavus, bet paziurejau kad pasibaiges galiojimas 😕

9. 3 m. 2 mėn.

2019.07.12 20:43 (prieš 1 sav.)

Sabelyte parašė:

Jei ką pagelbėčiau tai turiu pilną pakuotę FERTILOVIT M PLIUS ir du lapelius likusius FERTILOVIT F ENDO.
    O lt mėginau su vienais susisiekti, buvau internete radusi, bet iš jų atsakymo taip ir nesulaukiau.

10. 3 m. 1 mėn.

2019.07.13 08:11 (prieš 1 sav.)

Jungiuos ir as prie jusu. 3IVF bus . jau po pirmo vizito pas Fodina. Kas dare kompensuojama, ar tinka i ligoniu kasas cekiai latviu kalba?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
430,00 €
370,00 €
38 | 10 | S
6,00 €
19 | 11,6 cm