Vaisingumo klinikos Norvegijoje

Komentuoti
  1. 2019.06.17 23:05 (prieš 1 mėn.)

JD00 parašė:
    Sekmes ryt, laukiam naujienu

2. 2019.06.18 07:09 (prieš 1 mėn.)

Cia apie fet ( TIN- lt fet) taip pat kiekviena klinika praktikuoja savaim, rikse nereik daryt nt, tik kraujas

3. 2019.06.18 12:19 (prieš 1 mėn.)

Aš iš konsultacijos. Na papasakojo kas kaip visa eiga, kainas... Vyras turtą pridave. Mane patikrino. Yra foliukas 13 mm.sake darbuotis, mažu gal dar pavyks 😁 antrinių folikulų mates nemažai.
    O taip skambintis ir registruotis.

Tik noriu pasitikslinti eiga. DB skambinti užsiregistruoti pirmam ultralydui ar pirmam vizitui kad ,,pamokytu,, kaip leistis,? Susimaišė mintys 😁 išėjus tik suvirškinau info 😀 ir pasimeciau dabar 😮
    Pradedi purskiamus į nosį. Ateina mm ir tada pradedi stimuliuotis su gonaliu, 8-9 CD eini pirmo ultralydui, tada jau pasako kada ateit toliau. Taip? 🙂

4. 2019.06.18 12:28 (prieš 1 mėn.)

Sake kuria sav pradedat? Db nusipirk purskala, rekomenduoju tik viena, jei greit viskas augs, 2 nereiks ( man reikejo antros pakuotes tik 3 dienom) pirma mm diena skambink jiems tada sesutes tai daugiau duos info

5. 2019.06.18 12:45 (prieš 1 mėn.)

JD00 parašė:
    Sake kuria sav pradedat? Db nusipirk purskala, rekomenduoju tik viena, jei greit viskas augs, 2 nereiks ( man reikejo antros pakuotes tik 3 dienom) pirma mm diena s…

Tai sake rugpjūčio galas, bet daugiau rugsėjis, liepe skambintis snd registruotis, ilgai nelaukt. Tik DB nesuprantu aš kam registruotis pirmam ug, ar tam vizitui kur punkcija daro ar susitikimui su sesutė kad apmokytų??

6. 2019.06.18 12:48 (prieš 1 mėn.)

Ir kaip dėl vaistų, nueinat ir nusiperkat ar visada buna vaistinėse ir ar visose? Gal reik biški iš anksto susipirkti?

7. 2019.06.18 12:57 (prieš 1 mėn.)

Apmokymui spjepu ir paskirs plius minus laika puncijai, nes pirma ultralyd paskins db neatsimenu pries mm ar po kaip naudoji purskala. Skambink siand i riksa, jei gerai atsimenu sesutes dirba nuo 12 val

8. 2019.06.18 13:01 (prieš 1 mėn.)

JD00 parašė:
    Apmokymui spjepu ir paskirs plius minus laika puncijai, nes pirma ultralyd paskins db neatsimenu pries mm ar po kaip naudoji purskala. Skambink siand i riksa, jei g…

Aha, tuoj grįšiu namo ir skambinsiu ☺️

9. 2019.06.18 14:29 (prieš 1 mėn.)

Geriau skambinant likti ant ragelio kol atsilieps ar palikti tel nr kad perskambytu? Užimta vis.

10. 2019.06.18 14:36 (prieš 1 mėn.)

As jei labai skubu- laukiu, jei ne palieku tel nr arba rasau per minjournal, atskambina jos ta pacia diena, arba kt iki pietu

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras