Vaisingumo klinikos Norvegijoje

Komentuoti
  1. 2019.06.18 15:25 (prieš 1 mėn.)

na paskambino, tai arba 35 nors sake pilna bet gal iterptu, jei atsaukskas arba 39 savaite tik, liepe paskambinti kaip mm ateis kitos, kad arciau datos, aiskiau bus. na ka turiu 2-3 menesius uzsibombint organizma

JD00, Evelince, kada jus pradedat? Linanute, lyg minejot pradedat pries atostogas, kuri cd, kaip savijautos, kaip sekasi?

2. 5 m. 10 mėn.

2019.06.18 15:46 (prieš 1 mėn.)

-BD- parašė:
    na paskambino, tai arba 35 nors sake pilna bet gal iterptu, jei atsaukskas arba 39 savaite tik, liepe paskambinti kaip mm ateis kitos, kad arciau datos, aiskiau bus…

Man jau ši ketvirtadienį įsodinimas, bus 18 CD, kol kas jokių nuojautų, savijauta tokia pati kaip kiekvieną dieną 🙂 esu visiškai nurimus, apie tai visai negalvoju, matyt jau pavargau, net nežinau, ar čia gerai, ar blogai🙊🙂

3. 2019.06.18 15:51 (prieš 1 mėn.)

Linanute parašė:
    Man jau ši ketvirtadienį įsodinimas, bus 18 CD, kol kas jokių nuojautų, savijauta tokia pati kaip kiekvieną dieną 🙂 esu visiškai nurimus, apie tai visai negalvoju, …

kaip greitai jau!! didziausios sekmes ir lauksim naujienu

1
  4. 2019.06.18 16:20 (prieš 1 mėn.)

Linanute parašė:
    Man jau ši ketvirtadienį įsodinimas, bus 18 CD, kol kas jokių nuojautų, savijauta tokia pati kaip kiekvieną dieną 🙂 esu visiškai nurimus, apie tai visai negalvoju, …

Laukiam naujienu, tikiuos sis kartas bus- tas kartas, as vaistus pradesiu gert su liepos mm, issodinimas pirma rugp sav

1
  5. 5 m. 10 mėn.

2019.06.18 19:09 (prieš 1 mėn.)

Ačiū merginos 🙂 na, kas bus tas bus, aišku tikiuosi tik geriausio, o jei ne, tai gydysiuos toliau... JD00 jums jau irgi greitai!🙏

1
  6. 2019.06.18 21:47 (prieš 1 mėn.)

-BD- parašė:
    Skaitau tą apsa, 9 punktas. ir va parašyta net kad iki 10 sav prg naudojamas. Tikiuosi staigiai nenutrauket🙂 kaip savijauta, nuotaikos? Kada echo eisit?

Nenutraukiau, naudoju po vieną, bet ne po tris, dabar. Vakar dariausi vėl pgr ir hcg, šiandien gavau rezultatus, tai nelb suprantu hcg tai 938, bet progesteronas virš 500, ar jis toks aukštas turi būti didėjant nėštumui 😲😲😲? Jaučiuosi idomiai, daug valgau ir pilvuką pamaudžia biškį, o echoskopija bus tik už 2,5 sav.

7. 2019.06.18 22:02 (prieš 1 mėn.)

praranduvilti parašė:
    Nenutraukiau, naudoju po vieną, bet ne po tris, dabar. Vakar dariausi vėl pgr ir hcg, šiandien gavau rezultatus, tai nelb suprantu hcg tai 938, bet progesteronas vi…

Kažin pagal ką jie skiria progesteroną,nes man iki 12 ar 13 sav.reikėjo naudoti 3 kart dienoj,o paskui palaipsniui mažinti 🙃
    Valgyk, kol yra apetitas 🤰😊

8. 2019.06.18 22:24 (prieš 4 sav.)

simonsita parašė:
    Kažin pagal ką jie skiria progesteroną,nes man iki 12 ar 13 sav.reikėjo naudoti 3 kart dienoj,o paskui palaipsniui mažinti 🙃

Vat man nesuprantama, kodėl man liepė nutraukti po 2 sav.😲O juk ten pat darėmės 😲

9. 2019.06.18 22:27 (prieš 4 sav.)

praranduvilti parašė:
    Vat man nesuprantama, kodėl man liepė nutraukti po 2 sav.😲O juk ten pat darėmės 😲

Va būtent ,man iki kraujo tyrimų liepė net ovitrele leistis,kad augtų geltonkūnis ar kažkas tokio,įdomu kuo mūsų atvejai skiriasi

10. 2019.06.18 22:49 (prieš 4 sav.)

Turbut skirtingos ligos, del to taike taip skirtingai, nes as pirma kart girdejau kad reik otrivele leistis per kelis kartus

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras