FROGGY MAGICA 2012 vežimėlis (atsiliepimai)

Komentuoti
  1. Morayo Kristina 3 m. 1 mėn.
    Eniola Eric 4 m. 9 mėn.
    Samuel 7 m. 6 mėn.

2013.05.12 09:18 (prieš 5 m.)

Gal kas turit sita vezimeli

2. 2013.05.12 18:50 (prieš 5 m.)

vaida. parašė:
    Gal kas turit sita vezimeli

cia kazkokia bugos kopija, kaip suprantu?

3. Mazasis broliukas 5 m. 1 mėn.
    Didysis brolis 8 m. 7 mėn.

2013.05.12 21:24 (prieš 5 m.)

Paziurinejau interne, tai pagal kaina lb jau pigus, baisu kad ratu nepamest viduri miesto su tokiu, ir pritariu ivetut kad panasu I bugaboo kopija tik lb pigia, manau demesio nevertas jis, nors ir ziurisi graziai

1
  4. Morayo Kristina 3 m. 1 mėn.
    Eniola Eric 4 m. 9 mėn.
    Samuel 7 m. 6 mėn.

2013.05.13 08:11 (prieš 5 m.)

man jis irgi itartinai atrodo, bet mano draugei jis labai grazus. bet jinai niekur neranda parduotuveje jo apziureti,o is ten kur nori sakytis negalima grazinti jei nepatinka, nebent brokuotas butu. del to ir kuriau tema,gal kazkas ji realiai yra ciupinejes.

5. jonas 7 m. 9 mėn.
    Kartu 8 m. 9 mėn.

2013.05.13 08:51 (prieš 5 m.)

man nepatinka kad sportinuke vaikas paguldytas sulenktom kojom turi miegoti. Vien to užtenka kad jo nepirkčiau

6. 2013.05.13 09:23 (prieš 5 m.)

vaida. parašė:
    man jis irgi itartinai atrodo, bet mano draugei jis labai grazus. bet jinai niekur neranda parduotuveje jo apziureti,o is ten kur nori sakytis negalima grazinti jei…

tai lai drauge renkasi rimta varianta, o ne kopija... bugaboo... quinis buz panasus irgi tokiu modernumu sakyciau man kazkas tokio buvo su navington vienu modeliuku, lb patiko stiliukas ir kaina pigi, kazkas irgi panasaus i froggy... bet ir pasidomejus supratau is kur ta piguma...

7. 2013.05.14 09:12 (prieš 5 m.)

Ivetut parašė:
    tai lai drauge renkasi rimta varianta, o ne kopija... bugaboo... quinis buz panasus irgi tokiu modernumu sakyciau man kazkas tokio buvo su navington vienu mo…

Cia jokia kopija,tik kitos firmos tas vezimelis.Kad pigus,tai dar nereiskia blogas.Jei man reiketu rinktis bugaboo ar froggy,as rinksciausi froggy,nes ne mano stilius puikuotis brangiais daiktais,o vaikui vienodai gerai abiejuose.Kiek ziurejau uzsienio forumuose,atsiliepimai apie si vezimeli labai geri.

2
  8. Mazasis broliukas 5 m. 1 mėn.
    Didysis brolis 8 m. 7 mėn.

2013.05.14 21:40 (prieš 5 m.)

rimma parašė:
    Cia jokia kopija,tik kitos firmos tas vezimelis.Kad pigus,tai dar nereiskia blogas.Jei man reiketu rinktis bugaboo ar froggy,as rinksciausi froggy,nes ne mano stili…

Kaip idomiai as nerandu kad butu vien geri, is 5 jei vienas geras buna tai gerai, o kaina beveik visada parodo kokybe, deja yra kaip yra

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras