Vidurių užkietėjimas 3 mėn. kūdikiui maitinant MP

Komentuoti
  1. styvuke
    2012.08.25 15:07 (prieš 5 m.)

Sveikos merginos,
    Kreipiuosi su problema ir tikiuosi sulaukti patarimų. Mūsų mažytei beveik 3mėn., jau savaitę laiko užkietėją viduriukai. Pati neįsituština tik su žvakučių pagalba. Maitinu MP. Nebežinau ką daryti...susireguliavau savo mitybą, valgau tik sriubas, troškintą vištieną, džiovintas slyvas. Bet rezultato vis dar nėra.

2. 2012.08.25 15:25 (prieš 5 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2012.08.25 15:25 (prieš 5 m.)

Sveikos merginos,

Pagalka sprendziat,kad uzketejo viduriukai?
    Vaikuciams maitinamiems tik MP yra normalu nesitustinti net iki berods 14 paru.
    Lygiai taipat darydavo ir maniskis,kadangi nezinojau tai kreipiausi i medikus.Pasirodo tai visiskai normalu.Kartais kaku padarydavo i savaite karta,o kartais net i dvi savaites karteli.
    Mamytes pienelis labai lengvai virskinamas todel ir nelieka ka pasalinti su ismatomis.

Zvakutemis nepiknaudziaukite,geriau pamasazuokit pilvuka palei laikrodzio rodykle.Prilenkti kojytes prie pilvuko,taip pakartoti kelis kartus.Pati gali isgerti kokiu slyvu sulciu.
    Su zvakutemis galite padaryti meskos paslauga,paskui vaikas pats issitustinti nebegales.

3. gabaja
    2012.08.25 15:33 (prieš 5 m.)

adrija 7 m. 5 mėn.
    gabija 9 m.
    sergejus 10 m. 11 mėn.

2012.08.25 15:33 (prieš 5 m.)

as ir susiduriau su toke problema.Suneliui buvo 1,5menesio ,buvo uzketeja viduriukai,tai as su termometro pagalba padariau klizmute ir susitvarke viskas (cia daktares patarimu dariau_

4. styvuke
    2012.08.25 16:08 (prieš 5 m.)

sprendžiu iš to, kad seniau taip nebuvo. Tuštindavosi į para 3-4 kartus. O dabar matau kaip stena, pyksta ir verkia. Per para aš jai sumaitinu kokia 800ml, tai tikrai nemanau, jog jai truksta ( sveria apie 5,5kg). Bandziau ir masažus ir šiltas voneles, su termometru žaidžiau, stačiau klizmutę (na gal vandens per mažai buvo? labai bijojau ) ir niekas nepadėjo, tik tos žvakutės.

5. gelmius
    2012.08.25 16:16 (prieš 5 m.)

Emilytė ❥ 5 m. 8 mėn.

2012.08.25 16:16 (prieš 5 m.)

Vaikas maitinamas MP gali nesitustinti iki 2sav. Pas mano mergina irgi buvo sitas beda. Sake gydytoja nieko nedaryti, bet tas stenejimas, irzlumas mane vare is proto. Dariau Mikrolax klizmutes apie menesi laiko, veliau daviau geruju bakteriju, avizu nuoviro (padejo abudu dalykai). O laikui begant apie 4,5men susitvarke patys viduriukai

6. 2012.08.25 16:17 (prieš 5 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2012.08.25 16:17 (prieš 5 m.)

styvuke parašė:

Pirmais menesiai dauguma vaikuciu tustinasi daznai,paskui vieniems isreteja,o kitiems buna kaip buve.Kaip pradesi primaitinti tada vel sudaznes.

Gal vaikuciui tiesiog papute pilvuka ir todel stenejo? Palankstyk dazniau kojytes,padaryk masaziuku.Siap man nelabai itikima,kad mp maitinamui gali labai kieteti viduriukai.
    Geriausia butu,kad jei labai neramu pasikoncultuotumei su gyditoju.Visi vaikuciai skirtingi todel vienareiksmiskai teikti negaliu del sios situacijos.

7. gelmius
    2012.08.25 16:21 (prieš 5 m.)

Emilytė ❥ 5 m. 8 mėn.

2012.08.25 16:21 (prieš 5 m.)

Orchide parašė:

Na maitinant MP tikrai gali kieteti viduriai, nes pati tik MP maitinau ir pas mus sita beda buvo iki beveik 5men. Ir labai rimta, akd gydytoja siule tik kliazmutes daryti ir sake kitaip padetinegali, tai as tikrai nuosirdziai ir termometra kisau ir masazuodavau ir kojytes maisnktinau prie pilvuko spauszdama...efektonebuvo., pradejo gerti avizu nuovira, gerasisas bakterijas, padejo

8. 2012.08.25 16:29 (prieš 5 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2012.08.25 16:29 (prieš 5 m.)

gelmius parašė:

As juk ir sakau,kad visi vaikuciai skirtingi MP maitinant mazesne tikimybe susidurti su sia beda nei misinuku.Bet va kaip pati sakai buna ir MP maitinamiems.
    Tokiu atveju geriau nuvesti pas gyditoja manau

9. gelmius
    2012.08.25 16:32 (prieš 5 m.)

Emilytė ❥ 5 m. 8 mėn.

2012.08.25 16:32 (prieš 5 m.)

Orchide parašė:
    Tokiu atveju geriau nuvesti pas gyditoja manau

Zinoma. Nors musu gydytoja mums nepadejo, liepe daryti tik klizmutes, o kai pasakiau , kad tai meskos paslauga ir vaikas priprast gali, pasake tik tiek, kad padeti niekuo negali...

10. 2012.08.25 16:33 (prieš 5 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2012.08.25 16:33 (prieš 5 m.)

Sveikos merginos,

Maitinant MP noramalu tuštintis ir kas 9-10 dienų. Nes MP vaiko organizmas labai gerai pasisavina. Jei kūdikis kakoja ne plastelino konsistencijos gabaliukais (kaip zuikutis) viduriai nėra užkietėję.

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras