Vilniaus gimdymo namai

Tyzenhauzų g. 18A, Vilnius
8-(5) 2622455
Daugiau apie įstaigą
Komentuoti
  1. 2019.05.14 14:46 (prieš 1 mėn.)

Zakoxana parašė:
    O vat del cp pas ja girdejau, kad nekokybiskus daro, kad poto buna problemos po jos cp.. cia turbut kaip kam papuola, nesuprantu, lyg du skirtingi zmones 🤷‍♀️…

Cha cha cha 🤣 tikrai kaip du skirtingi zmones!
    Na matyt cia tiesiog gal kaip kam papuole su ja 🤨 matyt kaip ir su kiekvienu daktaru bei su kiekvienu gimdymu patirtys skiriasi

2. 2019.05.14 19:38 (prieš 1 mėn.)

Zakoxana parašė:
    Kazkaip nenustebinot.. as kai atvaziavau 41sav. Pagal echo, ji man sako ko cia atvaziavai pas tave tik 40+3dienos, sakau man poliklinikoj termina skaiciavo taip, sa…

Tai aš ir būsiu ta Kristina, matyt😊🙈 Jau nebeatsimenu, kelinta ten gimdykla buvo, man atrodo 5 😁 Gimdykloj atsiradau 25 d. 20:30 val ir 26 d. apie 23 val. išvežė į operacinę😊 Kaip jums sekėsi?

3. Mažoji sesė 8 mėn. 2 sav.
    Vyresnioji sesė 9 m. 9 mėn.

2019.05.14 20:29 (prieš 1 mėn.)

Kristina_Ka parašė:
    Tai aš ir būsiu ta Kristina, matyt😊🙈 Jau nebeatsimenu, kelinta ten gimdykla buvo, man atrodo 5 😁 Gimdykloj atsiradau 25 d. 20:30 val ir 26 d. apie 23 val. išvežė į …

O tu siaube kaip ilgai kankinotės 🤐

4. 2019.05.15 14:26 (prieš 1 mėn.)

Sveikos, noriu nėštumo priežiūrai lankytis VGN, man priskyrė gydytoją kuri ale prižiūri visus nėštumus. Aš norėčiau kad mane prižiūrėtų kita gydytoja bet registratūra manęs prirašyti nenorėjo pas kitą gydytoją (ale dirba pamainom ir pan). Kaip jūs pasirinkote gydytoją? Ar tarėtės asmeniškai? Ar visgi prašėt registratūroje kad prirašytų prie kito ir viskas?

5. 2019.05.15 15:15 (prieš 1 mėn.)

Kristina_Ka parašė:
    Tai aš ir būsiu ta Kristina, matyt😊🙈 Jau nebeatsimenu, kelinta ten gimdykla buvo, man atrodo 5 😁 Gimdykloj atsiradau 25 d. 20:30 val ir 26 d. apie 23 val. išvežė į …

Oh vargeli, mane is patologinio perkele i gimdykla 26d. 13h ir akusere sako, o dar viena Kristina, sako kitoj gimdykloj irgi Kristina😊 na kaip, baisiai sekesi, kai pirmakartei🤣 pagimdziau 21:12 ir poto visi dingo, tai taip ir supratau, kad jus isveze operuoti, tai ne 2h gulejome palatoje o tris, nes visi issilakste😊 o kaip jus dabar? 😊

6. 2019.05.15 15:21 (prieš 1 mėn.)

Zakoxana parašė:
    Oh vargeli, mane is patologinio perkele i gimdykla 26d. 13h ir akusere sako, o dar viena Kristina, sako kitoj gimdykloj irgi Kristina😊 na kaip, baisiai sekesi, kai …

Mane isveze gal po 23, nes gime kudikis 23:50 😊 Tai po to Sklerius pasisalino is karto is operacines, mane siuvo ir tvarke jau kita gydytoja, kurios nezinau net pavardes Dabar tai viskas jau gerai ir visos blogos emocijos pasimirso ir sveikata susitvarke abieju. Bent jau akusere Indre buvo labai gera, apie ja bent geri atsiminimai

1
  7. 2019.05.15 16:52 (prieš 1 mėn.)

@[email protected] parašė:
    Ir as rekomenduoju Garsviene nuo 6sav.iki36lankiausi pas ja

As irgi tik garsviene rekomenduoju labai maloni

8. 2019.05.15 16:53 (prieš 1 mėn.)

orobalione parašė:
    Sveikos, noriu nėštumo priežiūrai lankytis VGN, man priskyrė gydytoją kuri ale prižiūri visus nėštumus. Aš norėčiau kad mane prižiūrėtų kita gydytoja bet registratū…

Garsviene

9. 2019.05.15 19:00 (prieš 1 mėn.)

orobalione parašė:
    Sveikos, noriu nėštumo priežiūrai lankytis VGN, man priskyrė gydytoją kuri ale prižiūri visus nėštumus. Aš norėčiau kad mane prižiūrėtų kita gydytoja bet registratū…

Tariausi asmeniskai su Sirsinaitiene.

10. 2019.05.17 08:24 (prieš 1 mėn.)

Kristina_Ka parašė:
    Mane isveze gal po 23, nes gime kudikis 23:50 😊 Tai po to Sklerius pasisalino is karto is operacines, mane siuvo ir tvarke jau kita gydytoja, kurios nezinau net pav…

Blem Indre, o as vis galvojau, kad Ieva 🤣🤭 jooo, akusere buvo ziauriai faina, ji po gimdymo mane saunuole vadino, o as tokia dar euforijoj sakau jai : nu bet jus maladec 🤣 ten belekaip jai svaigau kokia ji fajna 🤣🤣🤭
    Niu va kai jus isveze mane turejo perkelti i palata, bet nebuvo kam, tai gimtadieni sutikau gimdykloj 🤭

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras