Santariškių gimdymo namai (VU ligoninės Santariškių klinikos)

Santariškių g. 2, Vilnius, Vilnius
(+370) 5 236 5000
Daugiau apie įstaigą
Komentuoti
  1. Melit
    2017.11.24 07:10 (prieš 3 sav.)
    2017.11.24 07:10 (prieš 3 sav.)

kibirėlis parašė:
    Aš jau rašiau,kad aptarnaujantis personalas nepatiko..draugiškumo atžvilgiu.

sveiki, o kur planuojate gimdyti sikart? matau, kad jau visai nedaug liko

2. Bacio
    2017.11.24 08:44 (prieš 3 sav.)
    2017.11.24 08:44 (prieš 3 sav.)

zaliojiii parašė:
    Priklausomai nuo to ką jūs vadinate aptarnavimu :). Personalas bent jai mano poreikiams buvo superinis. Gimdymo metu akušerė atbėgdavo dažnai, vis duodavo patarimų …

O! Pas sita gydytoja ir as gimdziau Super viskas buvo. Irgi reagavo sklandziai, be panikos, jauciausi rami ir uztikrinta personalo profesionalumu. Labai patiko. Gimdyma prisimenu kaip grazia diena, su siltomis akimirkomis, nors buvo pavojus vaikucio sveikatai. Su mielu noru vaziuosiu ten vel gimdyti
    Manau, kad priklauso nuo to, ko tikites gimdydama is personalo. As vaziavau nesitarus, ant ko pataikiau, tas ir liko. Beje, akusere net pasiliko virs savo pamainos, kad man nebutu streso, jog keitesi personalas. Bet kuriuo atveju visur pasitaiko "geru" ir "blogu" zmoniu, profesionalu. Ir su vienais auros sutampa, su kitais nors tu ka negali sutarti. Bet visa buvima Santaros klinikose prisimenu teigiamai

2
  3. madrijukas
    2017.11.24 08:47 (prieš 3 sav.)

7 m. 5 mėn.
    9 m. 1 mėn.

2017.11.24 08:47 (prieš 3 sav.)

Aš taip pat galiu tik dėkoti už viską tiek gimdyklos personalui, tiek po gimdymo. Rūpinosi tikrai nuoširdžiai, vaistus siūlė, kad tik nekenteti skausmo. Du pirmus gimdziau Kauno klinikose, ir beje mokejau už gimdymus. Čia, nesitariau su niekuo, bet kiek sutikau nuostabių savo darbą puikiai atliekančių medikų, būsiu dėkinga visą gyvenimą. Tik patys šilčiausi prisiminimai ir padėka ten dirbantiems!

2
  4. Sauletapieva
    2017.11.24 09:35 (prieš 3 sav.)

8 m. 7 mėn.
    11 m. 9 mėn.

2017.11.24 09:35 (prieš 3 sav.)

inspiration parašė:
    Sveikos. Turiu klausimą gimdžiusioms Santaros klinikose. Ar aptarnavimas patiko? Personalas buvo draugiškas? Nes aplinkui girdžiu vien neigiamas kalbas apie šią įs…

Aš lenkiu galvą prieš visa personalą, medikus, tiek Perinatologiniam, tiek Patologiniam, tiek Dienos stacionare, gimdyklose, tiek Akušeriniam, o ypač naujagimių intensyvios terapijos skyriui. Net ir priemime puikiai prieme tuos kelis kartus kiek teko vaziuoti. Puiki aukštos rizikos neštumo priežiūra, laiku ir vietoj reikiami sprendimai, puikiai atliktas CP, priežiūra po irgi puiki - aš neturiu visiškai jokio priekaišto niekaip, ir nei tartasi, nei mokėta 😉
    Gal kai kas turi per didelius lukescius ar poreikius, man svarbu buvo kad mano vaikai gimtu sveiki ir gyvi, ir pacios sveikata butu issaugota, o tai buvo uztikrinta maksimaliai.

7
  5. granta
    2017.11.24 16:52 (prieš 3 sav.)

2 mėn. 3 sav.

2017.11.24 16:52 (prieš 3 sav.)

inspiration parašė:
    Sveikos. Turiu klausimą gimdžiusioms Santaros klinikose. Ar aptarnavimas patiko? Personalas buvo draugiškas? Nes aplinkui girdžiu vien neigiamas kalbas apie šią įs…

Juk visa tema apie tai galite bent kelis puslapius pries tai buvusius paskaityt, nes tikrai pastoviai apie tai kalbama
    As buvau viskuo labai patenkinta, o jei ir kokia akusere buvo “be nuotaikos” nekreipiau demesio, pati nusisypsodavau ir viskas. Ju darbas irgi nera lengvas, ilgos darbo valandos, daug mamau su savom baimem, norais ir nuotaikom

2
  6. User has not uploaded an avatar
    2017.11.24 19:35 (prieš 3 sav.)
    2017.11.24 19:35 (prieš 3 sav.)

zaliojiii parašė:
    Priklausomai nuo to ką jūs vadinate aptarnavimu :). Personalas bent jai mano poreikiams buvo superinis. Gimdymo metu akušerė atbėgdavo dažnai, vis duodavo patarimų …

As irgi gimdziau pas S.Daubari, jeigu ne jis tai nezinau ar sian vaikuti ant ranku supuociau. Jis tikras profisionalas, zaibiska reakcija i situcija, visapusiska pagalba ir palaikimas buvo ir is jo ir is jo visos komandos.

1
  7. User has not uploaded an avatar
    2017.11.24 19:40 (prieš 3 sav.)
    2017.11.24 19:40 (prieš 3 sav.)

Sauletapieva parašė:
    Aš lenkiu galvą prieš visa personalą, medikus, tiek Perinatologiniam, tiek Patologiniam, tiek Dienos stacionare, gimdyklose, tiek Akušeriniam, o ypač naujagimių int…

Pritariu visu 100%!

8. kr1st1na
    2017.11.25 16:41 (prieš 3 sav.)
    2017.11.25 16:41 (prieš 3 sav.)

inspiration parašė:

Tiek mano...tiek vyro nuomone, kad bausiau nebuna...i smulkmenas nesigilinsiu, bet manau po tokiu „ispudziu” ilgai nenoresim antro vaikiuko...

9. Melit
    2017.11.25 16:45 (prieš 3 sav.)
    2017.11.25 16:45 (prieš 3 sav.)

kr1st1na parašė:
    Tiek mano...tiek vyro nuomone, kad bausiau nebuna...i smulkmenas nesigilinsiu, bet manau po tokiu „ispudziu” ilgai nenoresim antro vaikiuko...

kas nutiko? na Vilniuje yra dar ne vieta kur gimdyti, kita karta galesite pasirinkti kita vieta ir gal
    visi negeri dalykai greitai pasimirs

2
  10. Svajoniuke
    2017.11.25 17:13 (prieš 3 sav.)
    2017.11.25 17:13 (prieš 3 sav.)

kr1st1na parašė:

Oho! Kristina parašykite savo istoriją, jeigu ne čia tai gal galite asmeninr žinute?

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras