Santariškių gimdymo namai (VU ligoninės Santariškių klinikos)

Santariškių g. 2, Vilnius, Vilnius
(+370) 5 236 5000
Daugiau apie įstaigą
Komentuoti
  1. 2018.07.15 20:04 (prieš 5 mėn.)

Katite_su_odiga parašė:
    Man įdomu, kaip fiksuojami sąrėmiai ir pan. Sesuo maždaug pasakojo, kaip matosi sąrėmių stiprumas ekrane, tai smalsu pačiai pamatyti. Ir šiaip, pirmas kartas, ta…

O gal išvis nereiks prie aparatų jungt jokių ir greit pagimdysit atvažiavus su veikla į ligoninę aš pvz vos spėjau iki gimdyklos nueit

2. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.07.15 21:41 (prieš 5 mėn.)

Vitalija.E parašė:
    O gal išvis nereiks prie aparatų jungt jokių ir greit pagimdysit atvažiavus su veikla į ligoninę aš pvz vos spėjau iki gimdyklos nueit

Tai būtų puiku Iki termino liko 5 dienos, tai netrukus bus aišku, ar esu "greitukė"

3. 2018.07.16 00:41 (prieš 5 mėn.)

Pilietė parašė:
    Aš nežinau ar apie ta pačia kalbam,bet zinau kad 10 numeris . Tiesiai priešais sesučių postą . Taip ,ten įranga uz sirmos buvo - nieko nemačiau iki pat galo. Man ti…

Sveiki, kaip supratau yra vienintelė tokia gimdykla? Ar sunku ja gauti, ar reikia mokėti papildomai ar tesiog laimės dalykas jog laisva tuo metu?

4. 2018.07.16 00:45 (prieš 5 mėn.)

eglervt parašė:
    Sveiki, kaip supratau yra vienintelė tokia gimdykla? Ar sunku ja gauti, ar reikia mokėti papildomai ar tesiog laimės dalykas jog laisva tuo metu?

Bent jau kursu metu minejo, kad pirmenybe gauti sia palata toms gimdyvems, kurios nori gimdymo be nuskausminamuju, kuo naturaliau gimdyti.

1
  5. 2018.07.16 03:43 (prieš 5 mėn.)

SaVil parašė:
    Bent jau kursu metu minejo, kad pirmenybe gauti sia palata toms gimdyvems, kurios nori gimdymo be nuskausminamuju, kuo naturaliau gimdyti.

O geras as tiesiog ja gavau . Nieko nei mokėjau nei ka

6. 2018.07.16 05:42 (prieš 5 mėn.)

Pilietė parašė:
    O geras as tiesiog ja gavau . Nieko nei mokėjau nei ka

Ji nemokama yra. Tiesiog daznai buna uzimta.

7. 2018.07.16 09:32 (prieš 5 mėn.)

Katite_su_odiga parašė:
    Man įdomu, kaip fiksuojami sąrėmiai ir pan. Sesuo maždaug pasakojo, kaip matosi sąrėmių stiprumas ekrane, tai smalsu pačiai pamatyti. Ir šiaip, pirmas kartas, ta…

Mes buvom paprastoj palatoj (is tikro pirmas dvi valandas vienoj, po to likusias 6val kitoj, arciau seseliu posto). Man tai is tikro patiko matyt tuos irengimus, vyras ziurejo, kaip saremius fiksuoja. Kadangi istisas 8val teko gulet su tonu matavimu (gimdymas nieko neypatingas, tiesiog papuolem kai daug gimdyviu ir nera akuseres, kad kartu butu), tai buvo idomu bent palatoj pasidairyt. Ir vistiek mano galva svarbu, kad butu salia vyras (ar drauge), nes be masazo as ten buciau nusitraukus ta prietaisa ir emus vaiksciot 😃 ps. epiduro neemiau. O tie kiti raminami - karta pabandziau- tai tokia apsvaigus jauciaus - kaip ir skauda tiek pat, bet ne iki galo ta skausma suvoki.

8. 2018.07.16 09:41 (prieš 5 mėn.)

Labas rytas.
    Gal jus galite pasidalinti informacija pas kokius gydytojus gimdete?

9. 2018.07.16 09:49 (prieš 5 mėn.)

Lina_86 parašė:
    Mes buvom paprastoj palatoj (is tikro pirmas dvi valandas vienoj, po to likusias 6val kitoj, arciau seseliu posto). Man tai is tikro patiko matyt tuos irengimus, vy…

Akušerės nebūna visada šalia net jei ir nera daug gimdyvių . Jos savo poste viska mato ka rodo jūsų aparatai. Ir jei kažko reikia tada ateina . Būdamos poste jos vienu metu gali stebėti iškart visas gimdyves ,nes kol dar tik sąrėmiai tai ko ten jom sedeti. Ir gimdyvei sakykim su vyru šalia ramiau kai nera pašalinių.o jos ateina kai jau reikia stumti

2
  10. 2018.07.16 12:15 (prieš 5 mėn.)

Pilietė parašė:
    Akušerės nebūna visada šalia net jei ir nera daug gimdyvių . Jos savo poste viska mato ka rodo jūsų aparatai. Ir jei kažko reikia tada ateina . Būdamos poste jos vi…

Tik as nesuprantu vieno - visur raso ir sako, kaip svarbu judeti tarp saremiu ir kad judesys palengvina.
    O kiek skaitau ir girdziu, visoms ta tonu matuokli uzdeda ir gulek nesijudindama - pamirsk kamuoli, dusa ir t.t.

2
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
5,90 €
92 | 2 - 2.5 m.
8,00 €
36 | 22,9 cm
8,00 €