Santariškių gimdymo namai (VU ligoninės Santariškių klinikos)

Santariškių g. 2, Vilnius, Vilnius
(+370) 5 236 5000
Daugiau apie įstaigą
Komentuoti
  1. 2018.10.20 10:35 (prieš 3 sav.)

vugi parašė:
    Gal gimdziusios mamytes galetu pasidalinti ar apvalo kudiki pries padedant ant krutines, ar tik veliau?

Apvalo.

2. 2018.10.20 13:33 (prieš 3 sav.)

vugi parašė:
    Gal gimdziusios mamytes galetu pasidalinti ar apvalo kudiki pries padedant ant krutines, ar tik veliau?

Man atrodo kad man iškart uždėjo tokią kokia išlindo.. bet kažkokia migla, paklausiu vyro

3. 2018.10.20 13:44 (prieš 3 sav.)

vugi parašė:

Man 2015 pagimdzius iskart padejo nevalyta..

1
  4. 2018.10.20 13:56 (prieš 3 sav.)

Mavavi parašė:
    Mergaites kurios neseniai gimdėte, ar tikrai reikia turėti vaikui rankšluostį su gobtuvu, nes jis bus maudomas ligoninėje? Prieš 3m gimdžiau ir nieko panašaus nebuv…

Gimdziau pries 10 dienu, jokiu ranksluosciu nereikia vaikui. Ji ismaudo ir su ligonines ranksluosciais nusluoja. Net pleduku nereikia savo veztis, ligonine turi savo grazius,kaip dabar ant bangos su burbuliukais is vienos puses, tik aisku nuo skalbimo dazno ju beveik nesimato 😊

5. 2018.10.20 13:58 (prieš 3 sav.)

vugi parašė:

Man padejo iskart istraukus, atrodo, kad kazkiek apvale veiduka, o siaip tai visas buvo ir kraujuotas, ir su gleivem.🙂

6. 2018.10.20 14:15 (prieš 3 sav.)

Per paskaita pries savaite sake kad ka tik gimusio naujagimio nemaudo, tam kad nebutu jam didelio temperaturu pokycio. Ka tik gimusi tik apvalo siek tiek kad dregme susigertu ir padeda ant krutines. Maudo naujagimi jau tevai grize namo.

2
  7. 2018.10.20 19:48 (prieš 3 sav.)

Pleduka tai jei norit galit savo pasiimti, as imciau antra karta savo, nes ligonines tai taip, grazus su burbulais, bet sintetine ta medziaga... Aisku leliukui nieko nenutiks, bet jei turit savo koki merino vilnos, tai bus liuks

8. 2018.10.20 20:09 (prieš 3 sav.)

Man iskart dejo, nieko nevale. O apvale vaika gal po kokios valandos, visa laika buvo ant krutines.

9. 2018.10.20 20:11 (prieš 3 sav.)

Liepa321 parašė:
    Pleduka tai jei norit galit savo pasiimti, as imciau antra karta savo, nes ligonines tai taip, grazus su burbulais, bet sintetine ta medziaga... Aisku leliukui niek…

Tai pleduką irgi reikia savo turėti? Čia kaip į naujagimio kraitelis bus?

10. 2018.10.20 20:16 (prieš 3 sav.)

Fauna-TVTB parašė:
    Tai pleduką irgi reikia savo turėti? Čia kaip į naujagimio kraitelis bus?

Pledukus duoda. Jei nori gali ir savo tureti.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras