Santariškių gimdymo namai (VU ligoninės Santariškių klinikos) (Archyvas iki 2019.01.19)

Santariškių g. 2, Vilnius, Vilnius
(+370) 5 236 5000
Daugiau apie įstaigą
  • Apklausa

Kaip vertinate VU ligoninės Santariškių klinikų gimdymo skyrių?
    Gimdžiau čia, vertinu labai gerai (Balsų: 383)
    60%
    Gimdžiau čia, vertinu gerai (Balsų: 157)
    24%
    Gimdžiau čia, vertinu patenkinamai (Balsų: 57)
    9%
    Gimdžiau čia, vertinu blogai (Balsų: 24)
    4%
    Gimdžiau čia, vertinu labai blogai (Balsų: 20)
    3%
  1. 2019.01.18 11:54 (prieš 1 mėn.)

Cia tik registratores ziurekit paprasciau i viska. Jos budi parom, per diena privaziuoja belekiek feikiniu aliarmu, as irgi ilgai aiskinau kad man nu tikrai nubego vandenys, o po to kai su mastitu vaziavau kad nu man tikrai temperatura yra virs 39. Bet nei kiek nesigailiu pasirinkus cia gimdyt. Jokia registratore nenumustu man upo, tai tik formalumas. Ateini ir konkreciai su jom pasisneki, duodi dokumentus, nu joms tikrai neidomios musu emocijos, kai per diena su tuo susiduria ne karta ir ne du. Ateini kaip statistinis vienetas, ramiai paaiskini situacija ir keliauji toliau. Antram aukste ten viskas labai puiku 🙂 o tai ir buvo svarbiausia.

1
  2. 2019.01.18 13:37 (prieš 1 mėn.)

Pumpum parašė:
    Cia tik registratores ziurekit paprasciau i viska. Jos budi parom, per diena privaziuoja belekiek feikiniu aliarmu, as irgi ilgai aiskinau kad man nu tikrai nubeg…

Taip, man tas pats buvo, 7 nėštumo savaitę buvo kraujingos išskyros, mano gydytoja tada dar buvo Kaune, nuvažiavau, tai teko išklausyt "pamokėlę" registracijos poste😄Bet gydytoja paskui maloni buvo.

3. 2019.01.18 16:24 (prieš 1 mėn.)

Mazutaite parašė:
    Nu zinokit visiskai pritariu, tas pats tiek Santarise, tiek AGN man buvo. Jokiu nuorodu, kaip elgtis cia atvykus, ir kazka ne taip supranti, vos ne priekaistu dar s…

Taip.. AGN turėjau panašią patirtį.. Tipo ko čia atėjai, ir nesvarbu kad turėjau siuntimą.

4. 2019.01.18 16:31 (prieš 1 mėn.)

Taip šiaip pritariu, kad visi yra žmonės, kad kai kuriems trūksta aptarnavimo kultūros, tačiau manau, kad Santarose dirba profesionalai 😊

1
  5. 2019.01.18 20:49 (prieš 1 mėn.)

Registratorės yra tos pačios akušerės, o ne šiaip sekretorės ten sėdi... Jos lygiai taip pat priima gimdymus kai jų pamaina būna viršuje...

1
  6. 2019.01.18 22:37 (prieš 1 mėn.)

JuraSile parašė:
    Registratorės yra tos pačios akušerės, o ne šiaip sekretorės ten sėdi... Jos lygiai taip pat priima gimdymus kai jų pamaina būna viršuje...

Nemanau.. Uz stiklo ten sedi eilines slauges.. man viena dar ir kraujo paimt.is venos nesugebejo, ranka subade drebedama pati..galop neapsikentus sakau imkit is plastakos nes ssokus ta vena..

Su paskutiniu nestumu mane extra i priemima n kartu siunte.. uzstiklo sedincios niekada nedare jokiu apziuru, max pamatuoja spaudima paima krauja, pajungia tonus..

7. 2019.01.18 22:42 (prieš 1 mėn.)

Tukas parašė:
    Nemanau.. Uz stiklo ten sedi eilines slauges.. man viena dar ir kraujo paimt.is venos nesugebejo, ranka subade drebedama pati..galop neapsikentus sakau imkit is p…

Nu jei gerai pamenu, tai kai atvažiavau gimdyt, mane priėmime pirmiausiai apžiūrėjo ta pati, kur ir registratūroj priėmė.

8. 2019.01.18 22:44 (prieš 1 mėn.)

blahblahblah parašė:
    Nu jei gerai pamenu, tai kai atvažiavau gimdyt, mane priėmime pirmiausiai apžiūrėjo ta pati, kur ir registratūroj priėmė.

Man dazniausiai dar prie akiu skambindavo ir iskviesdavo gydytoja.. niekada nera dare apziuros uz stiklo sedejusios moterys.. nei su pirmu nestumu nei dabar..

9. 2019.01.18 22:59 (prieš 1 mėn.)

Man karta papuole kad sedejo akusere registraturoj, ji ir tyrimus padare, bet kitus kartus buvo registratore, pas kuria konkreciai atejau su reikalu ir tiek

10. tevu-darzelis.lt 8 m. 8 mėn.

2019.01.19 14:27 (prieš 1 mėn.)

Ši temos dalis yra suarchyvuota, skaitykite toliau ir diskutuokite čia:
    https://www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/santariskiu-gimdymo-namai-vu-ligonines-santariskiu-klinikos

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.