• Apklausa

Kelintas IUI bandymas buvo sėkmingas?
    Iš pirmo karto (Balsų: 66)
    50%
    Iš antro karto (Balsų: 14)
    11%
    Iš trečio karto (Balsų: 9)
    7%
    Iš ketvirto karto arba daugiau (Balsų: 9)
    7%
    visi IUI kartai buvo nesėkmingi, pastoti pavyko kitu būdu (Balsų: 33)
    25%
  1. Šiaurės saulė
    2014.10.21 09:38 (prieš 3 m.)

8 m. 11 mėn.

2014.10.21 09:38 (prieš 3 m.)

Imodzina parašė:
    Iš galvos tai faktas kad neišeina ir neišeis. Dėl antro karto nežinau, reikia aprimti ir tada nuspręsti kas toliau - ieškoti giliau problemų, t.y. kreiptis į geneti…

Labai sunku kai nepavyksta..tiesiog pradedi galvoti o gal taip gal anaip... Jusu bedos kaip suprantu del vyro bet kai pagalvoji..
    Idomu ka gydytoja sakys ka siulys... Bet tikrai gaila kad nepavyko ir daryta ir icsi ir imsi... Oi mergyt laikykis dabar tai tikiu kad sunku...
    man pora men praejo bet vistiek neina susitaikyt ir pikta ir skaudu.. Norisi toliau eiti bet vel stabdo kad reikia keisti kazka..negaliu taip pat visko.. Bet vistiek reiks eiti..negulesi pargriuves visa gyvenima teks stotis ir eiti...

3
  2. Imodzina
    2014.10.21 10:36 (prieš 3 m.)

7 m.

2014.10.21 10:36 (prieš 3 m.)

siaures saule parašė:
    Labai sunku kai nepavyksta..tiesiog pradedi galvoti o gal taip gal anaip... Jusu bedos kaip suprantu del vyro bet kai pagalvoji..

Tas ir sunkiausia, kad dėl prastos spermos viskas tik dar labiau komplikuojasi, ir akivaizdu kad jos neis "išgydyti", ir ateityje reikia laukti tik pablogėjimo, todėl laikas mūsų priešas.
    Žinau kad atigausiu vėl stosiu ir eisiu, tik reiks nuspręsti kuriuo keliu.

3. Emilija R.
    2014.10.21 10:50 (prieš 3 m.)
    2014.10.21 10:50 (prieš 3 m.)

Imodzina parašė:
    Tas ir sunkiausia, kad dėl prastos spermos viskas tik dar labiau komplikuojasi, ir akivaizdu kad jos neis "išgydyti", ir ateityje reikia laukti tik pablogėjimo, tod…

Abu keliai turi savu pliusu. Tad tikrai yra ka apmastyti. Mes su vyru irgi abu kelius labai rimtai svarsteme.

4. Mi-Mi
    2014.10.21 11:07 (prieš 3 m.)
    2014.10.21 11:07 (prieš 3 m.)

Labas visoms! Mergaites, nenuleiskit ranku ir daugiu optimizmo Deja, mes turim kovoti del savo svajones tureti leliukus, bet jei nekovosim mes - niekas kitas uz mus to taip pat nepadarys....

Emilija R. parašė:
    Merginos, man kotais pilvas issipute. Ta dalis iskart po bamba.. Bet nieko neskauda. Ar kuriai taip buvo?

as manau tau nuo hormonu (o gal ir nuo nestumo) pradejo pusti pilva ;) tikekimes kad tai yra gerasis nestumo pozymis

Raminciukex tu innofolic siaip gali gerti ir dabar... ypac jei yra problemu su PKS (ty su kiausidem), nes man tai sake gine, kad iskart pradedant mastyti apie ivf, dar nesulaukus mmm galime 2-3 ir daugiau menesiu pries ji pagerti, jis kazkaip sutvarko kiausidziu veikla....

5. Raminciukex
    2014.10.21 12:58 (prieš 3 m.)

1 m. 2 mėn.
    Gabija 10 m. 5 mėn.

Mi-Mi parašė:
    Labas visoms! Mergaites, nenuleiskit ranku ir daugiu optimizmo Deja, mes turim kovoti del savo svajones tureti leliukus, bet jei nekovosim mes - niekas kitas u…

man problemos su kiausintakiais jie nepereinami , nuvienas silpnai pereinamas bet ir jis sake kalkeja , ar jie man pades ? as db geriu wild yam
    po ju gersiu elevit vitaminus .

6. Emilija R.

Mi-Mi parašė:
    Labas visoms! Mergaites, nenuleiskit ranku ir daugiu optimizmo Deja, mes turim kovoti del savo svajones tureti leliukus, bet jei nekovosim mes - niekas kitas u…

Siandien ryte susileidau dar tu vaistuku, tai dabar pilva vel ispute ir pabere. Gyditoja liepe keisti vaistus. Sake dar trys klientes si menesi skundesi elerginemis reakcijomis nuo sio vaisto. Tai man greiciausiai tai.
    Svarbu kad ne hyperstimuliacija bet naktis buvo labai nerami. O dabar neramu kad ta elergija vaikiukams nepakenktu.. zodziu tryzne as visiska. Pergyvenu del visko!

7. Imodzina
    2014.10.21 13:09 (prieš 3 m.)

7 m.

2014.10.21 13:09 (prieš 3 m.)

Emilija R. parašė:
    Siandien ryte susileidau dar tu vaistuku, tai dabar pilva vel ispute ir pabere. Gyditoja liepe keisti vaistus. Sake dar trys klientes si menesi skundesi elerginemis…

O kam tie vaistukai skirti, kokia funkciją atlieka? jie gal vietoj crinone?

8. Emilija R.
    2014.10.21 13:18 (prieš 3 m.)
    2014.10.21 13:18 (prieš 3 m.)

Imodzina parašė:
    O kam tie vaistukai skirti, kokia funkciją atlieka? jie gal vietoj crinone?

ne, jie yra nuo kresuliu susidarymo. Man cista ispunktavo ir negimdinis yra buves, tad emesi atsargumo priemoniu, nes kresuliu po punkcijos buna kad susidaro, o as esu padidintos rizikos siuo atveju.

9. Mi-Mi
    2014.10.21 14:07 (prieš 3 m.)
    2014.10.21 14:07 (prieš 3 m.)

Emilija R. parašė:
    ne, jie yra nuo kresuliu susidarymo. Man cista ispunktavo ir negimdinis yra buves, tad emesi atsargumo priemoniu, nes kresuliu po punkcijos buna kad susidaro, o as …

o kokius tu naudoji nuo kresuliu vaistus? man tai reikejo Fraksiparina leistis. Bet jau tu adatu bukumas jau turbut koks menuo kaip ju nebesileidziu, o pilvas tose vietose kur leisti vaistai, vis dar skausmingas

10. tevudarzelis
    2014.10.21 14:15 (prieš 3 m.)

tevu-darzelis.lt 8 m. 1 mėn.

2014.10.21 14:15 (prieš 3 m.)

Ši temos dalis yra suarchyvuota, skaitykite toliau ir diskutuokite čia:
    www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/viskas-apie-iui-ivf-ir-ovuliacijos-stimuliacija-2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.