1. SunMoon
    2017.10.22 21:25 (prieš 4 sav.)

3 m. 3 mėn.

2017.10.22 21:25 (prieš 4 sav.)

Kocikiuks parašė:
    nebuvo net kibimo, manau del to, kad organizmas sunkiai prg pasisavina, paskutini karta kai dariau buvo 35 nmol, ar kaip ten, tada 4 kartus dejausi crinona, nors da…

Super, dziaugiuosi kartu

2
  2. Kocikiuks
    2017.10.22 21:28 (prieš 4 sav.)
    2017.10.22 21:28 (prieš 4 sav.)

Pilietė parašė:
    Nesu gydytoja ,tik pasakysiu kaip man sake mano gydytoja. Kad net ir 3 kartus crinone dėtis nera prasmes nes jo nespeja savintis ,iškrenta ir tiek. Aisku ir 2 kart …

na as manau, kad gal nesutapimas, jog kai pradejau leidziama leistis, pasirode 2 bruksniukai.. reiskiasi gal ir truko prg kad isitvirtint. Man crinonas net nekrenta, gal kazkiek tik. Antra karta kai dare tyrimus jis net dar zemesnis buvo, nepamenu kiek, bet net 30 nesieke, o naudojau 3 kart..

3. User has not uploaded an avatar
    2017.10.22 21:34 (prieš 4 sav.)
    2017.10.22 21:34 (prieš 4 sav.)

Kocikiuks parašė:
    na as manau, kad gal nesutapimas, jog kai pradejau leidziama leistis, pasirode 2 bruksniukai.. reiskiasi gal ir truko prg kad isitvirtint. Man crinonas net nekrenta…

Jap ,tikrai galimas dalykas kad jum neįsisavino . Ir kaip gerai kad atradot variantą ,kuris tiko jums ! As žaviuosi moterimis ,kurios šiame forume pasakoja savo istorijas ,nes kai mum pavyko is pirmo karto,tai man net sunku įsivaizduoti kai žmones bando 2,3,4 kartus ! Tiek stiprybes ! Tiek noro ir vilties ! Tiek jėgų ir pastangų ! Visom po medali ! O geriausias medalis - mažiukas pampersinis zirnis 👼🏻Kartais kai mintyse meldžiuosi ,nors nesu kažkokia labai tikinti stipriai,bet visada,visada prašau visiems žmonėms sveikatos ! O dabar dar ir leliuku tiems,kurie ištikrųjų to laukia !

21
  4. Bruknne
    2017.10.22 21:43 (prieš 4 sav.)
    2017.10.22 21:43 (prieš 4 sav.)

Just.. parašė:
    Lyg sakei, kad stipriau tau dureno..? o tas sonas kirksnis ar kur?😁 Blemba, jau svaigsiu ir as, greiciau i darba tai trumpam pasimirs😁

Bet irgi taip lyg vienam lyg kitam sone vis padurendavo, ir jo taip zemiau link kirksnies

5. Just..
    2017.10.22 21:46 (prieš 4 sav.)

2 m. 8 mėn.

2017.10.22 21:46 (prieš 4 sav.)

Bruknne parašė:
    Bet irgi taip lyg vienam lyg kitam sone vis padurendavo, ir jo taip zemiau link kirksnies

OI, brukniuk, duok dieve🙈🙏😁

2
  6. Kocikiuks
    2017.10.22 21:49 (prieš 4 sav.)
    2017.10.22 21:49 (prieš 4 sav.)

Pilietė parašė:
    Jap ,tikrai galimas dalykas kad jum neįsisavino . Ir kaip gerai kad atradot variantą ,kuris tiko jums ! As žaviuosi moterimis ,kurios šiame forume pasakoja savo ist…

as manau, kad yra moteru, kurios kur kas daugiau iskentejo nei as.. budavo skaudu, kai nepavykdavo, ir si karta dariau be entuziazmo, ir be dideliu vilciu, palikau viska D valioje, nors ir nesu labai jau ta tikincioji..Mums gal ramiau is finansines puses, kadangi valstybe finansuoja 3 bandymus. ir pasirodo, as labai pergyvenau, kad cia musu paskutinis bandymas, bet pasirodo,cia gaunu 3 pilnus ivf. pvz mes turejom tik viena stimuliacija is kurios susilaukem 9 blastukiu, tai as buciau galejus visas 9 bandysi susideti ir dar manes lauktu 2 pilni ivf, ir tas antras ivf skaitysis isnaudotas, kai bus idetas paskutinis embrionas... taip ir su treciu jei as dbr pastosiu, mano like 4 zirniai bus saugomi 5 metus nemokamai toje klinikoje..tas labai guode, ir tikrai, man labai pasiseke, kad esu sitoj saly... manau cia neatsitiktinumas. kadangi as sitos salies labai nemegau, ir sakiau cia niekada negyvensiu. bet mano busimasis vyras cia dirbo, tai atvaziavau cia. Sitoj saly suzinojau, kad pastot 0 sansu, o lietuvoje gydziausi kontraceptinemis, nes apiejuose pusese mate cistas dideles, bet jos kaip neisnyko, taip neisnyko. cia atvaziavus per pirma apziura pasake kad cia net ne cistos, o kiausintakiai issipute... cia man juos pasalino. ir dbr cia, duok D pastojau... manau likimas mane nubloske... nes lietuvoje mums butu labai sunku sutaupyt tokius didelius pinigus, ir lenkiu galva uz kiekviena, kurios nenuleidzia ranku, taupo pinigus, ir vel bando..

17
  7. User has not uploaded an avatar
    2017.10.22 21:53 (prieš 4 sav.)
    2017.10.22 21:53 (prieš 4 sav.)

Kocikiuks parašė:
    as manau, kad yra moteru, kurios kur kas daugiau iskentejo nei as.. budavo skaudu, kai nepavykdavo, ir si karta dariau be entuziazmo, ir be dideliu vilciu, palikau …

O jei galima paklausti ,kur jus gyvenate? Gal ir esate minėjusi ,bet neatsimenu

1
  8. Kocikiuks
    2017.10.22 21:55 (prieš 4 sav.)
    2017.10.22 21:55 (prieš 4 sav.)

Pilietė parašė:
    O jei galima paklausti ,kur jus gyvenate? Gal ir esate minėjusi ,bet neatsimenu

Danijoje

1
  9. LaMona
    2017.10.22 21:57 (prieš 4 sav.)
    2017.10.22 21:57 (prieš 4 sav.)

Mere parašė:
    Merginos kas leidziasi progesterona i uzpakali? Patarkit kaip paciai susileist? Vyras nepades, alpsta adata pamates 😀

Na pirmiausiai patrini ampolę tarp rankų, kad sušiltų. Jei dvi ampoles leidiesi, tai abi sutrauki į vieną švirkštą. Paspirituoji užpakalio viršutinį ketvirtį ir bedi adatą iš šono, bet, kad susmigtų visa. Tada ių lėto suleidi. Suskaičiuoji iki 15 ir ištrauki. Aš lėtai traukdavau, nes greitai traukiant toks deginantis skausmas būdavo. Ištraukus adatą uždėdavau šiltą kompresą, po kiek laiko masažuodavau

10. LaMona
    2017.10.22 21:59 (prieš 4 sav.)
    2017.10.22 21:59 (prieš 4 sav.)

Kocikiuks parašė:
    Mergaites, ar jus matot, tai ka ir as matau?...

Matosi matosi

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.