1. 2017.12.18 08:19 (prieš 10 mėn.)

Vilkė. parašė:
    mano vyrui irgi azoospermija, tiesa 1 ivf rugpjūtį nepavyko. Bet G kviečia ateit vėl bandyt, tai žiūrėsim

O kiek April paciai metu?
    Nes as faktiskai zinau tik kelias moteris kurioms pavyko su l.mazai/prastu vyro turtu, bet jos jaunos, iki 30m. (as cia kalbu apie labai maza vyro turto kieki, iki 0,5-1 mln, arba l.prasta morfologija. Nes aisku yra nemazai kam pavyksta kai turtas siekia bent 5-10 mln).
    Jei April vyresne, tai iziebtu labai daug viltiems ir mums, vyresnems

5
  2. 2017.12.18 08:23 (prieš 10 mėn.)

Meshka parašė:
    O kiek April paciai metu?
    Nes as faktiskai zinau tik kelias moteris kurioms pavyko su l.mazai/prastu vyro tu…

jauna april, o vyrui kie
    k žinau darė Tesa ir rado labai nedaug tų spermiukų, nes šiaip azoospermija kai būna, tai 0 spermotozoidų.
    bet šiaip tai jauna/vyresnė irgi ne rodiklis, gali būt ir jaunai niekaip nepavyksta, kai tuo tarpu ir vyresnės be problemų pastoja. Mano draugė 39 metų be problemų natur pastojo ir net dabar, jeigu norėtų, kai jai jau virš 43 manau galėtų, jeigu norėtų

3. 2017.12.18 08:24 (prieš 10 mėn.)

Vilkė. parašė:
    jauna april, o vyrui kiek žinau darė Tesa ir rado labai nedaug tų spermiukų, nes šiaip azoospermija kai būna, tai 0 spermotozoidų.

Laukiam tuomet April amziaus patikslinimo kai skaitys foruma

1
  4. 13 m. 2 mėn.

2017.12.18 08:34 (prieš 10 mėn.)

JD00 parašė:
    O jums porsgrunn pavyko? Nes man pries pora sav pasake rikse, kad jei turi viena vaika, antra syk nedaro ivf, neturi tiek resursu. Nors sake pakitimai gali but po n…

Posgrunde mums nutraukia gydyma nes pas vyra rado hepatita c ir daugiau nieko nepaaiskino, pasake kad turiu nutraukt ir viskas.o mano ginekologas pasiule cikagos,danijos ir kipro klinika.Bet paskui itare kad kiausidziu vezys siunte biopsijai jau buvau pasiruosius viskam ir kai reikejo gultis i ligonine kitas ginius man sutvarke viska i riksa ir dabar pradedu startuot nui sausio .O tau patarciau pasiskamint i helfo pasiskambint nes kazkaip kompensuoja iki 3 kartu.Mano istorija tokia.

5. Sūnelis 2 sav. 6 d.

2017.12.18 08:34 (prieš 10 mėn.)

LaMona parašė:
    Rimtai max 5 m? Kažkaip nepaskaičiau. O tai jie po 5 m jau vertina kaip nebekokybiškus juos? Lt va nori 10 m padaryti saugojimą, nes neva mokslo patvirtinta, kad po…

Nesamone mes noretumem 10 m laikyti.
    Gal noresim pagranduko, kai 40 bus...

6. 2017.12.18 08:37 (prieš 10 mėn.)

Luma parašė:
    Nesamone mes noretumem 10 m laikyti.
    Gal noresim pagranduko, kai 40 bus...

O TR pagal salies istatyma max 5 metus laiko? Ar cia tik klinikos Memorial tokia politika?

7. Sūnelis 2 sav. 6 d.

2017.12.18 08:40 (prieš 10 mėn.)

Meshka parašė:
    O TR pagal salies istatyma max 5 metus laiko? Ar cia tik klinikos Memorial tokia politika?

Neisivaizduoju. Reikia pasidometi. Kazkaip nepagalvojau visai apie tai. Bet kuriuo atveju butumem ten ivf dare. Jei ka teks per 5 metus susisukti?

8. 2017.12.18 08:42 (prieš 10 mėn.)

Luma parašė:
    Neisivaizduoju. Reikia pasidometi. Kazkaip nepagalvojau visai apie tai. Bet kuriuo atveju butumem ten ivf dare. Jei ka teks per 5 metus susisukti?

Gal is bedos galima butu pervezti likusius snaigucius i kita klinika / sali, kuri leidzia 10m laikyti

9. 4 m. 8 mėn.

2017.12.18 09:02 (prieš 10 mėn.)

evelince parašė:
    Posgrunde mums nutraukia gydyma nes pas vyra rado hepatita c ir daugiau nieko nepaaiskino, pasake kad turiu nutraukt ir viskas.o mano ginekologas pasiule cikagos,d…

Ogo kokia jusu istorija, tikiuos db viskas pavyks jums. Jo kompensuoja iki 3 kartu, bet paskutiniu metu jie neturi laiko poroms kurios turi jau vaiku, man sake paskambint po nauju arba ieskot skien arba privat sektoriui.

10. 7 m. 3 mėn.

2017.12.18 09:20 (prieš 10 mėn.)

Vilkė. parašė:
    mano vyrui irgi azoospermija, tiesa 1 ivf rugpjūtį nepavyko. Bet G kviečia ateit vėl bandyt, tai žiūrėsim

Na man 27 o vyrui 34, kai buvau sutikusi april su vyru jie abu taip pat jauni kiek pas maniškį rado tai net nežinau nes taip ir neįkėlė tikslių atsakymų... Tik gydytojas pasakė kad tikrai galim daryt ivf

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.