1. 5 mėn. 4 sav.
    Sūnelis 1 m. 6 mėn.

2018.01.22 08:11 (prieš 8 mėn.)

Naktis, gal tu nuvažiuok į priėmimą, kad tave echo pažiūrėtų gal tau koks negimdinis

3
  2. Mano Angelėlis (Danguje) 5 mėn. 1 sav.
    4 m. 2 mėn.

2018.01.22 08:13 (prieš 8 mėn.)

LaMona parašė:
    Naktis, gal tu nuvažiuok į priėmimą, kad tave echo pažiūrėtų gal tau koks negimdinis

Na jo, nes alpimai, tai negali buti, gal kur spaudzia koki nerva...

1
  3. 2018.01.22 08:29 (prieš 8 mėn.)

Naktis parašė:
    Bet, kad aš tik pabudus buvau, tai net nebuvo kada stresuoti

O gal spaudimas nukritęs, staigiai atsikėlėt dar tas skausmas taip ir gavosi?

4. 2018.01.22 08:33 (prieš 8 mėn.)

Naktis parašė:
    Tai va, nesuprantu kame čia reikalas.

Man ivf metu buvo "priepolis" ir nėštumo metu, toks jausmas kad tuoj nualpsiu, trūksta oro ir t.t. pirmąkart važiavau į priimamajį nieko man ten doro nepasakė antrąkart buvo lengvesnis ir greit praėjo savaime. Hormonų pasikeitimas irgi gali įtakoti manau tokią būseną.
    Gal staigiai užkilo prg ir tokia organizmo reakcija? Tik pamąstymai
    Bet pasitikrint galit nuvažiuot ar viskas vietoj

1
  5. 2018.01.22 08:49 (prieš 8 mėn.)

Naktis parašė:

Blemba ne juokai. Važiuočiau į priimamąjį. Laikykitės

1
  6. Sūnelis 2 sav. 4 d.

2018.01.22 10:00 (prieš 8 mėn.)

Gal taip baisiai negazdinkit nakties
    Gal tiesiog galva susisuko, gal spaudimas zemas ar kazkas ne tokio rimto jei siandien blogai nesijaus, tai manau tegul laukia rytojaus vizito.

3
  7. 2018.01.22 10:06 (prieš 8 mėn.)

Naktis parašė:

Manau, kad nieko baisaus. Pati buvau nualpusi viena karta po to, kai fraxiparine suleidom. Tik man teko greitaja kviesti, nes labai stipriai galva susitrenkiau, ant plyteliu nukritau. Bet gydytojai nieko blogo nerado. Liepe daugiau vandens gerti ir daugiau ilsetis. Ir siaip kartais silpna pasidaro, kai kokioj parduotuvei ilgai pasivaikstau.

8. 2018.01.22 10:26 (prieš 8 mėn.)

Rytoj eisiu pas gydytoją, tai jis ir pažiūrės kas ten yra,kaip kas. O dėl alpimo man į metus pora kartu būna, matyt čia vienas iš kartų.Plius mano kraujo spaudimas iš žemesnių. Siaip tikrai užpakalį lb skaudėjo ir vis skauda, tai gal ir tas sureagavo. Aš turėjus 2 iui, 1 ivf tad žinau ką reiškia leistis vaistus, bet šis leidimas man kazkaip nesėkmingai. Užsidėjus db su kopusto lapu vaikštau darbe

8
  9. 5 mėn. 4 sav.
    Sūnelis 1 m. 6 mėn.

2018.01.22 10:38 (prieš 8 mėn.)

Sunny_ parašė:
    Manau, kad nieko baisaus. Pati buvau nualpusi viena karta po to, kai fraxiparine suleidom. Tik man teko greitaja kviesti, nes labai stipriai galva susitrenkiau, ant…

Vaje

Luma parašė:
    Gal taip baisiai negazdinkit nakties
    Gal tiesiog galva susisuko, gal spaudimas zemas ar kazkas ne tokio rimto jei …

Tai pasitikrinti visada yra gerai. Čia gązdink negązdinęs - yra, kaip yra ir niekas nieko nepakeis. Jei viskas ok, tai ir bus ok, o jei ne, tai reiškia šįkart ne.

Naktis parašė:
    Rytoj eisiu pas gydytoją, tai jis ir pažiūrės kas ten yra,kaip kas. O dėl alpimo man į metus pora kartu būna, matyt čia vienas iš kartų.Plius mano kraujo spaudimas …

Laikykis progestanas nėra labai malonus užpakaliui

4
  10. 2018.01.22 10:40 (prieš 8 mėn.)

Gal į kokį nervą pataikiau

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
20,00 €
140 | 9 - 10 m.
6,00 €
80 | 9-15 mėn.