1. 6 mėn. 1 sav.
    Sūnelis 1 m. 6 mėn.

2018.04.23 17:34 (prieš 6 mėn.)

Gabrieela parašė:
    Mano gydytoja sakė, kad per visus jos darbo metus rekordas sakė nesupranta kaip aš galiu gerai jaustis. Na ką, dar kartą įrodymas, kad moterų galimybės beribės :…

Bet geriau save įdėmiai stebėkite, nes jei pastosite, kai ims augti hcg, tai gali bloga dėl hiper pasidaryti

4
  2. 2018.04.23 17:38 (prieš 6 mėn.)

Gabrieela parašė:
    Mano gydytoja sakė, kad per visus jos darbo metus rekordas sakė nesupranta kaip aš galiu gerai jaustis. Na ką, dar kartą įrodymas, kad moterų galimybės beribės :…

Nenoriu gasdinti, bet hyperstimuliacija dazniausiai prasideda/sustipreja pastojus, nes ja stiprina hcg hormonas. Tai tikrai stebekit save ir jeigu blogai jausites, skambinkit gydytojai arba vaziuokit i ligonines priimamaji

3
  3. 2 m. 9 mėn.

2018.04.23 17:38 (prieš 6 mėn.)

mi_lyte parašė:
    Ohooo !!! O kiek is 48 apsivaisino? Kiek blastuku liko?

Apsivaisino tik 16, blastocistų liko 5. Bet mes dar ėmėm time lapse kamerą, kuri fiksuoja kiekvieną vystymosi sekundę embrionų, tai pagal tos kameros rezultatus sakė, kad tik dvi blastocistos dalinosi idealiai. Dvi dalinosi prasčiau, o viena išvis netaisyklinga. Tai įdėjo vieną idealų ir vieną prastesnį, o tris užšaldėm.

4. 2018.04.23 17:41 (prieš 6 mėn.)

Gabrieela parašė:
    Apsivaisino tik 16, blastocistų liko 5. Bet mes dar ėmėm time lapse kamerą, kuri fiksuoja kiekvieną vystymosi sekundę embrionų, tai pagal tos kameros rezultatus sak…

O taike paprasta ivf ar icsi?

5. 2 m. 9 mėn.

2018.04.23 17:41 (prieš 6 mėn.)

Meshka parašė:
    Nenoriu gasdinti, bet hyperstimuliacija dazniausiai prasideda/sustipreja pastojus, nes ja stiprina hcg hormonas. Tai tikrai stebekit save ir jeigu blogai jausites, …

Nu tai man pipec tada tikriausiai

6. 2 m. 9 mėn.

2018.04.23 17:42 (prieš 6 mėn.)

Meshka parašė:
    O taike paprasta ivf ar icsi?

Icsi

7. 2018.04.23 17:47 (prieš 6 mėn.)

Gabrieela parašė:
    Nu tai man pipec tada tikriausiai

Nu kol kas jeigu gerai jauciates, tai dar ne pipec Bet tiesa sakant, siame forume dar nesu girdejus kad kam virs 40 kiausialasciu butu ispunktave
    O koks jusu AMH?
    Jus turite policistiniu kiausidziu sindroma?

1
  8. 2 m. 9 mėn.

2018.04.23 17:47 (prieš 6 mėn.)

LaMona parašė:
    Tai trečia blastocistos įdėjimo diena ir yra 8 d po apvaisinimo. Tai nėra iškart. Po blastocistos įdėjimo nuo kitos d ir dar 6 d yra laikas implantacijai. Nžn kodėl…

Tai jūs pati parašėt “po blastocistos įdėjimo nuo kitos d ir dar 6 dienos yra laikas implantacijai”. Tai vadinasi po įsodinimo gali ir sekančią dieną įvykti implantacija. Ar aš kažką ne taip suprantu?

9. 2 m. 9 mėn.

2018.04.23 17:48 (prieš 6 mėn.)

Meshka parašė:
    Nu kol kas jeigu gerai jauciates, tai dar ne pipec Bet tiesa sakant, siame forume dar nesu girdejus kad kam virs 40 kiausialasciu butu ispunktave

Kas yra amh? taip, turiu pks

10. 2 m. 9 mėn.

2018.04.23 17:49 (prieš 6 mėn.)

Meshka parašė:

Beje, mane stimuliavo perpus mažesne gonalio doze, negu yra skiriama ivf. 112,5 ir paskutines dvi dienas po 100

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.