1. viktorija1005
    2018.05.22 04:03 (prieš 1 mėn.)

4 m. 5 mėn.

2018.05.22 04:03 (prieš 1 mėn.)

LaMona parašė:
    Pasikmčiau ramiai snaigučius ir jei nekibtų, tai kitą ivfą su pgsu daryčiausi jūsų vietoje

O ji Lietuvoj daro?

2. User has not uploaded an avatar
    2018.05.22 04:13 (prieš 1 mėn.)

6 m. 1 mėn.

2018.05.22 04:13 (prieš 1 mėn.)

Ema.. parašė:
    Folio rūgštis - susintetintas b9 vitaminas, organizmas jį suskaido į folatą, kurį jau sugeba pasisavint. Folatas - natūrali b9 forma. Turint mthfr mutaciją organiz…

O tai tam, kad isitikinti, jog organizmui folio rugsties uztenka, pakanka pasidaryti tik folio tyrima is kraujo ar butina tirtis ta mthfr?

3. Meshka
    2018.05.22 04:45 (prieš 1 mėn.)
    2018.05.22 04:45 (prieš 1 mėn.)

viktorija1005 parašė:
    O ji Lietuvoj daro?

Ne, deja nedaro.

rasasim parašė:
    O tai tam, kad isitikinti, jog organizmui folio rugsties uztenka, pakanka pasidaryti tik folio tyrima is kraujo ar butina tirtis ta mthfr?

Geriau del mthfr issitirti arba bent jau homocisteina (jeigu jis padidejes, tada galima itarti kad yra mthfr).
    As tyriausi folio rugsti tiek serume, tiek eritrocituose; rezultatas virsijo norma keliasdesimt kartu, nors geriau tik po 400mcg folio rugsties. Turiu homozigotine mthfr mutacija. Folio rugsties tyrimas ne visad informatyvus...

4. 2018.05.22 04:58 (prieš 1 mėn.)
    2018.05.22 04:58 (prieš 1 mėn.)

Meshka parašė:
    Ne, deja nedaro.

Labas rytas. Tai jūs man Meshkute dabar dar sykelį paaiškinkite Jei homocisteinas aukštesnis, nei norint pastoti (mano buvo 8,05 mcmol/l), vadinasi gali būti įtarimas dėl to mthfr? Aš folio rūgšties nesityriau, tačiau mano B12 yra 437 pmol/l (norma 156-672 pmol/l). Šiandien einu pas tą genetikę. Noriu su ja aiškiai viską apsikalbėti, papasakoti ir savo lūkesčius ir abejones, tačiau noriu būti tiksli. Man tikrai dėl savęs yra būtina atmesti visas patalogijas ir pan. Kaip tik vyrą tuo įtikinti, nes jis neypatingai suinteresuotas pats tirtis, nes viskas atseit manyje, nes embrionai neįsitvirtino. Noriu suvokti daug ką. Yra faktas, kad jei embrionai nevirto blastukai, tai kažkas pradinėje embrionų dalijimosi stadijoje jau buvo kliuviniai. Man įdomu, kodlė aš nerandu info apie vyro turto išsamesnę info, nerandu nei apie galvutes, uodegėles ir pan. Kažin ar pas jį tame IPK būtų tokia info?
    Dar klausimas, ar man vertėtų gimdos nuotrauką pasidaryti. Ne kiaušintakių, o pasižiūrėti kas gimdoje. Gal vėl tos miomos?

5. viktorija1005
    2018.05.22 05:03 (prieš 1 mėn.)

4 m. 5 mėn.

2018.05.22 05:03 (prieš 1 mėn.)

Meshka parašė:
    Ne, deja nedaro.

Meshka,bet radau,kad santaros daro ar as ne taip suprantu,nes raso,kad daro

6. Meshka
    2018.05.22 05:05 (prieš 1 mėn.)
    2018.05.22 05:05 (prieš 1 mėn.)

Attendre parašė:
    Labas rytas. Tai jūs man Meshkute dabar dar sykelį paaiškinkite Jei homocisteinas aukštesnis, nei norint pastoti (mano buvo 8,05 mcmol/l), vadinasi gali būti įta…

Mano homocisteinas buvo 8, vit B12 - apie 600, iki pradedant gerti folata ir aktyvu vit B.
    Ir visvien paaiskejo kad turiu mthfr homozigotine (rimciausia) forma.
    Man genetike Santaroj sake kad net ir turint mthfr mutacija nera nieko papildomai skiriama vartoti, nes naujausi tyrimai rodo kad ji neitakoja pastojimo ir nestumo. Tai nezinau ar jums genetike tirs sia mutacija, nes nebelaikoma svarbia, bet manau tikrai paprasykit kad istirtu.
    Jeigu vyrui nepadare Santaroj issamios SG, galit patys savarankiskai mokamai pasidaryti kitoj laboratorijoj.
    Ne visuomet ivf nesigauna del konkreciu jusu ar vyro priezasciu, kartais tiesiog netinkamas ciklas, gamtos atranka, silpnesne laboratorija gali koja pakisti.
    Tad nebutinai kazkas su jumis ar vyru blogai
    Minejot kad jums lyg Kell sindromas, nelabai zinau kas tai yra, bet paminekit genetikei, tai gali buti svarbu.
    Jeigu norit tik gimda paziureti is vidaus, tai reiketu ne foto, o histeroskopija daryti. Siai visai verta vietoj pabraizymo cikle pries ivf daryti.

7. Meshka
    2018.05.22 05:09 (prieš 1 mėn.)
    2018.05.22 05:09 (prieš 1 mėn.)

viktorija1005 parašė:
    Meshka,bet radau,kad santaros daro ar as ne taip suprantu,nes raso,kad daro

Santara daro kita tyrima - kaip Pukis basilis dare - kai tiria ar embrionai konkrecios genetines ligos neturi. Ir tai kaip matem, daro matyt labai retai, net reagento pakankamai neturi.
    O standartinio PGD, kai tiriamas chromosomu issidestymas Santara nedaro kiek man zinoma. Bet aisku gal G perklausti, gal ir pradejo daryti (bet visvien geriau ji ne Santaroj daryti, vien del per mazai ju patirties tame ir rizikos sugadinti blastukus).

1
  8. viktorija1005
    2018.05.22 05:15 (prieš 1 mėn.)

4 m. 5 mėn.

2018.05.22 05:15 (prieš 1 mėn.)

Meshka parašė:
    Santara daro kita tyrima - kaip Pukis basilis dare - kai tiria ar embrionai konkrecios genetines ligos neturi. Ir tai kaip matem, daro matyt labai retai, net reagen…

Jau pasimeciau nes Lamona rase apie Pgs, o jus apie Pgd,tai cia tas pats tyrimas?nes radau straipsni,kad Pgs netiria konkreciu genetiniu ligu www.santa.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=2197%3Asantaros-klinikose-pagalb-nevaisingoms-poroms-silys-santaros-vaisingumo-centras&catid=35%3Anaujienos&Itemid=373, na sitame as dar"zalia"

9. 2018.05.22 05:18 (prieš 1 mėn.)
    2018.05.22 05:18 (prieš 1 mėn.)

Meshka parašė:
    Mano homocisteinas buvo 8, vit B12 - apie 600, iki pradedant gerti folata ir aktyvu vit B.

Še tau kad nori.... Na tikrai prašysiu ir pateisiu jūsų pavyzdį.
    Kell sindromas. Na ten labiau ale Kell antigenas, kuris susijės su imunine sistema ir mano kraujas nėra tinkamas donorystei, nes tas žmogus, kuris neturi šio antigeno, mano kraujas gali sukelti neigiamas pasėkmes. Kiek žinau yra grėsmė ir vaisiui gimdoje, kai Kell nesutampa su motinos... Tipo retas, nors keik žinau, jau ne toks ir retas. Tai net nebežinau.
    Na žinoma gali ir nebūti aiškios priežasties.
    Vyrui buvo darytas Santarose spermos tyrimas, tik nežinau kokio lygio, nes man vyras jo nerodė, ir G tik pasakė, jog viskas gerai....

10. Meshka

viktorija1005 parašė:
    Jau pasimeciau nes Lamona rase apie Pgs, o jus apie Pgd,tai cia tas pats tyrimas?nes radau straipsni,kad Pgs netiria konkreciu genetiniu ligu www.s…

Situose pavadinimuose visad yra painiavos, nes skirtingos klinikos skirtingai vadina
    Nezinau kaip Santaros vadina, bet jie daro tik ta tyrima, kur iesko konkrecios genetines ligos Bet jus G geriau paklauskit ka tiksliai jie tiria, nes gal as klystu

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.