1. Lieput
    2018.06.18 09:44 (prieš 1 mėn.)

5 m. 1 sav.

2018.06.18 09:44 (prieš 1 mėn.)

Kadangi daug pati kėliau tai dabar jaučiu atsakomybę papildyti:
    P.s. Mano visa įkelta info galite visos dalintis, kopijuoti į kitus forumus , spausdinti ir pan. Leidimą išduodu viskam Ai ir į Až galite drąsiai rašyti Tikiuosi bent kas nors pravers ir greit sulauksime vėl bumo nėštukių!

31
  2. Pseudo
    2018.06.18 10:56 (prieš 1 mėn.)

5 m. 7 mėn.

2018.06.18 10:56 (prieš 1 mėn.)

Gal kuri esate susidūrus su e.coli bakterija? Ji man rasta tepinėlio metu, bet visa esmė tame, kad ši bakterija būna žarnyne arba burnoje. F Rygoj buvo skyrusi antibų kursą, tai tam kartui gal ir pagerėjo, bet neišmanau, kaip toliau su ja tvarkytis ir kaip ji atsiranda ten, kur būti negali...

3. Pseudo
    2018.06.18 11:03 (prieš 1 mėn.)

5 m. 7 mėn.

2018.06.18 11:03 (prieš 1 mėn.)

onnellisuus parašė:
    Embrions yra irgi stipri klinika, bet poroms kuriu bedos ne tokios rimtos.

Aš kaip tik stipria klinika laikau būtent tokią, kuri susitvarko būtent su rimtom problemom. Tipinėmis rimtomis problemomis laikau žemą AMH, 4st. endo ir azoospermiją.

11
  4. anetus
    2018.06.18 12:53 (prieš 1 mėn.)
    2018.06.18 12:53 (prieš 1 mėn.)

Rogue parašė:
    Dėl savo ramybės galit pasidaryti ;) pačiai bus ramiau. Aš prg issityriau kai hcg teigiamas buvo, nelabai tikejaus sėkmę tai nesityriau ;)

na va pasidariau prg apsiraminimui tai 174 nmol

9
  5. jupi
    2018.06.18 13:29 (prieš 1 mėn.)
    2018.06.18 13:29 (prieš 1 mėn.)

Pseudo parašė:
    Gal kuri esate susidūrus su e.coli bakterija? Ji man rasta tepinėlio metu, bet visa esmė tame, kad ši bakterija būna žarnyne arba burnoje. F Rygoj buvo skyrusi anti…

Ecoli bakterija pries 4 metus Northway klinikoj rado pas mano vyra, bet gyde mums abu antibiotikais, isgerem kursa, pakartojom tyrimus po menesio ir gydymas tuom ir uzsibaige. Gydyma skyre Žilaitiene, sake nieko blogo, bet gali bloginti vyro spermos kokybe.

6. Pseudo
    2018.06.18 13:42 (prieš 1 mėn.)

5 m. 7 mėn.

2018.06.18 13:42 (prieš 1 mėn.)

jupi parašė:
    Ecoli bakterija pries 4 metus Northway klinikoj rado pas mano vyra, bet gyde mums abu antibiotikais, isgerem kursa, pakartojom tyrimus po menesio ir gydymas tuom ir…

o jums nepersiduodavo ši bakterija po santykių? nes aš nežinau, kokia jos kilmė ir iš kur ji pas mane, bet vargstu praktiškai kiekvieną mėn...

7. Sauleteka
    2018.06.18 13:45 (prieš 1 mėn.)
    2018.06.18 13:45 (prieš 1 mėn.)

Sveikos. Na ką gi, nepavyko mūsų pirmasis IVF... HCG 0,7.... PRG 39,07 nmol.
    Nutrauksiu visus vaistus ir kažkaip reikės kapanotis iš be galo didelio skausmo ir liūdesio.... Ruošimės sekančiam IVF, bet jau nebe Lietuvoje, o TR. LaMona, parašysiu Jums, pakonsultuosit gal

Trumpai apie mūsų kelią.
    Nesisaugome jau virš 3 metų. Turėjau tris nesivykstančius (2 biocheminiai, 1 be embriono tuščia puslelė). Vyro SG ant ribos tokia, bet kai darėsi prieš IVF buvo gan nebloga (1ml-39 mln, judrumas A+B 52%). Per IVF sakė "sperma bloga", tik aš iki šiol taip ir nežinau ant kiek bloga, reikės pasižiūrėti kai eisiu sekantį ciklą pas ginę.
    Daryta gimdos nuotrauka ir pratekamumas su kontrastu - viskas OK, prateka. Yra padidėjęs PRL ir TTH, bet vaistų pagalba palaikau PRL ~200, o TTH ~1,5. LH/FSH prieš ivf buvo net 1,8! Šiaip PKS neturiu, ovuliacija vyksta kas mėnesį, ciklas reguliarus. Nors gydytoja sako, kad kiaušidės lyg ir policistiškos.
    AMH prieš IVF 3,22. Manau tikrai geras ir dar galim bandyti.

Šį IVF darėm VK (gyd.Visockienė). Stimuliavau Gonal 125+Cetrotide+Ovitrelle. Turėjau ~16 folių, tinkamų apvaisinimui 14. Prašėm, kad taikytų IMSI, nors siūlė ICSI. Mes tiesiog norėjom maksimalių šansų...Apsivaisino 11, buvom tokie patenkinti rezultatu, embriologas (Paulius VK) sakė viskas pas jus puiku, manau tikrai turėsite ką sodinti 5d ir dar pašaldyti. BET. jau sekančią dieną sulaukėm skambučio su visai kitokiom žiniom - normaliai dalinasi tik 4 embrionai liepė atvykti sodinimui 3d. Atvykus paaiškėjo, kad likę tik 3 normalūs (anot jų - ne puikūs, bet geri) 2A embrionai. Du įsodino. V pasakė, kad taip būna labai retai, jog apsivaisinus net 11-ai, šitaip blogai toliau dalintųsi, plius dar taikant IMSI! Paklausus kodėl taip gali būti, įtarė, jog dėl kiaušialąsčių kokybės. Ir davė mažai šansų, kad tas trečias dagyvens iki 5d. Bet 5-os dienos ryte paskambino ir pasakė, kad visgi jis dalinasi, nors ir lėčiau nei reikia. Davė rinktis - laukti dar vieną dieną, kad pažiūrėti ar virsta blastuku ir šaldyti tuomet, ar tiesiog įsodinti man jį tokį, koks yra. Pasirinkom sodinti. Kokybė jo buvo 2BB....
    Rezultatas - nepavyko.

Nors ir perskaičiau krūvas archyvų, bet klausiu Jūsų, mergaitės - ką vertėtų mudviem išsitirti? Ar rašytų ginė siuntimą pas genetiką? Kaip galima gerinti tas kiaušialąstes? Užsisakysiu Q10 tai tikrai, Inozitolį tikriausiai, dėl DHEA abejoju, jis daugiau kaip vaistas nei papildas...
    Gal yra tokių pat mūsų tarpe, kam iš didelio kiekio tik šnipštas gavosi?

1
  8. Meshka
    2018.06.18 14:05 (prieš 1 mėn.)

Sauleteka parašė:

Uzjauciu, stiprybes...
    O kuria cd jums dare punkcija? Kartais kiausialasciu kokybe gali itakoti ir tai jeigu per anksti padaryta punkcija
    Kiausialasciu kokybei merginos geria Ovaboost, taip pat butu gerai zuvu taukus pavartoti, bei issitirti vit D, vit B ir feritina, ir jeigu kuris is ju per mazai, irgi papildomai pavartoti.
    DHEA geriau prie PKS nevartoti, nes uzkelti gali testosterona.
    Laikykites!!!

2
  9. Sauleteka

Sauleteka parašė:

P.s. VK tikrai nesiceremonija su poromis.. Bendravimas malonus, nieko nesakau, bet kazkodel pabreze, kad "cia tik pirmas ivf"! Palaukit, as noriu, kad butu pirmas ir paskutinis, o ne siaip-bandomasis!
    Punkcija kaip ir rase-su savo laukutiniais drabuziais, batai kamputyje ir viskas. As forumo deka nuejau visa natur, jokio deziko, o pries mane moteris ejo tai OMG-plaukai laku supurksti, pudra, kvepalu debeselis...
    Isodinimo diena leido paguleti max 10min, ikeliant ekranas nusuktas, niekas net neparodo,kad va jusu zirneliukas jau pas jus, tik po nosim suburbejo "nu viskas, gimdoj". Kazkaip tas momentas toks jautrus atrodo, o ten matyt dzin.. O gal tik man taip atrodo...
    Beje, 5d isodino Amsejiene, pirma karta su ja susiduriau. Bendrauja maloniai, pajuokaudama, tokia streso nekelianti pasirode isodino greitai labai.

10. virggo
    2018.06.18 14:06 (prieš 1 mėn.)
    2018.06.18 14:06 (prieš 1 mėn.)

Sveikos. O mes siand su G atsisveikinome kita antradieni pas genetike vaziuosim . Mazinsim vaistus. Beliko susileisti 7 ziboro dozes man patinka kad tos skaudancios melynes baigsis.
    Tikiuosi viskas bus ok po progesterono mazinimo. O kuri tyretes kai pradejote mazinti ar jau baigus ?

9

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.