1. 2018.06.20 16:52 (prieš 3 mėn.)

Attendre parašė:
    Jeeetau net šiurpas nuėjo. Labai gaila Na mes žmonės tokie individai, kad po sunkumų keliamės ir su didesne jėga einam tolyn. Aš turėjus gyvenime kitokio…

Šaunuolė Jus ,sekmės jums 😘

2
  2. 2018.06.20 16:54 (prieš 3 mėn.)

Klink parašė:
    Paskyrė 25 diena. Tai pirmadieni ryte važiuosiu kraujo tyrimą daryti... na nežinojau šito... tai turbu nepasisekė man... 😢

as irgi manau kad jus jau rytoj galit hgc daryt .(nes man punkcija buvo 8diena. isodinimas 11 diena o hcg paskirtas 22d. tai jau poryt) tuo paciu ir prg pasidarykit paziuret ar netruksta.gal del to buvo tas kraujas.

3
  3. 2018.06.20 16:58 (prieš 3 mėn.)

Meshka parašė:
    Tiek Santaroj, tiek privaciai G visoms identiska vaistu krepseli skiria

jei kam idomu ka skyre G prednisol paskutine tablete buvo isodinimo diena ryte.

1
  4. 2018.06.20 16:59 (prieš 3 mėn.)

anetus parašė:
    jei kam idomu ka skyre G

Na va, kaip ir sakiau - visoms identiski vaistukai jau pora metu kiek seku si foruma

4
  5. 2018.06.20 17:01 (prieš 3 mėn.)

anetus parašė:

Man buvo identiškas sąrašas paskirtas

1
  6. 2018.06.20 17:03 (prieš 3 mėn.)

anetus parašė:

Man buvo identiškas sąrašas paskirtas

7. 2 m. 8 mėn.

2018.06.20 17:04 (prieš 3 mėn.)

Tai kaip suprantu implantacinis kraujavimas negali būti nes jau per vėlu ? Nesuprantu kodel man ta tyrimą taip vėlai paskyrė... aš. E Lietuvoj darau ivf o Vokietijoj tai gal vėliau paskiria hcg

8. 2 m. 8 mėn.

2018.06.20 17:07 (prieš 3 mėn.)

anetus parašė:
    as irgi manau kad jus jau rytoj galit hgc daryt .(nes man punkcija buvo 8diena. isodinimas 11 diena o hcg paskirtas 22d. tai jau poryt) tuo paciu ir prg pasidarykit…

anetus parašė:
    as irgi manau kad jus jau rytoj galit hgc daryt .(nes man punkcija buvo 8diena. isodinimas 11 diena o hcg paskirtas 22d. tai jau poryt) tuo paciu ir prg pasidarykit…

O pas jus ar buvo kraujo pasirodė? Ir ar jaučiat kažką ?

9. 3 m. 10 mėn.

2018.06.20 17:10 (prieš 3 mėn.)

Klink parašė:
    Na mano ciklas yra 29-31 tai snd 24 cd. Pirmas ivf+icsi bėda su vyru , apsivaisino 6 tai 2 įsodino labai gerus, o likusius užšaldė..

Tai jei jums sodino 06.11, jau jums hcg turi rodyti ar yra nestumas, ar ne. Jei turit, darykit nt, o rytoj hcg ir prg is ryto. Viskas paaiskes tuomet.

Klink parašė:
    Paskyrė 25 diena. Tai pirmadieni ryte važiuosiu kraujo tyrimą daryti... na nežinojau šito... tai turbu nepasisekė man... 😢

Nu tikrai pirmadienis yra jau labai velai darykit rytoj,viskas ten bus aisku jau.

1
  10. 2018.06.20 17:10 (prieš 3 mėn.)

Lieput parašė:
    Gal galit plačiau parašyti, ar jums darė tyrimus kokius, ar tiesiog paskyrė ir ką, tam, kad silpninti imunitetui?

Jokių tyrimų nedarė, vaistų pavadinimo nepasakysiu nepamenu jis standartiškai visoms ji skiria po kelias tabletes nuo punkcijos iki įkėlimo

Vaidalamonė parašė:
    Prednizolon jeigu neklystu

Aha šitie T Rygoj man imuniteto neslopino.

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.