1. 4 m. 9 mėn.

2018.07.18 10:29 (prieš 2 mėn.)

gvatemala parašė:
    Prašykite, kad klinika Jums parašytų raštą, pagrindžiantį, kad vaistai Jums yra būtini (tam atvejui, jei vešitės rankiniame bagaže, nes registruotame neužkliūsite).…

Sunku bus su logistika, nes išskrendu 06:30 su 1 persėdimu, plius 3,5 h kelione traukiniu. Viešdutį pasieksiu po 9 val. keliones geriausiu atveju

2. 2018.07.18 10:40 (prieš 2 mėn.)

Vyšnia parašė:
    Sunku bus su logistika, nes išskrendu 06:30 su 1 persėdimu, plius 3,5 h kelione traukiniu. Viešdutį pasieksiu po 9 val. keliones geriausiu atveju

Gonal netgi tris menesius ne saldytuve (iki 25 laipsniu) praleisti gali. Pavojingiau butu ji netgi uzsaldyti (naudojant tas saldymo kasetes), nes jei temperatura zemiau 2 laipsniu nukrenta, tada negerai. Nepergyvenkit labai, viskas bus gerai!

2
  3. 4 m. 9 mėn.

2018.07.18 10:46 (prieš 2 mėn.)

KrisBA parašė:
    Gonal netgi tris menesius ne saldytuve (iki 25 laipsniu) praleisti gali. Pavojingiau butu ji netgi uzsaldyti (naudojant tas saldymo kasetes), nes jei temperatura ze…

Ačiū, merginos, šiek tiek nuraminote Aišku dar daug klausimų kils, nes tik pradžia visų šitų reikaliukų Gydytoja sakė, kad taikys tik trumpą protokolą, įdomu, kiek skirtingų vaistų paskiria tokiu atveju? ;)

4. 5 mėn. 4 sav.
    Sūnelis 1 m. 6 mėn.

2018.07.18 12:21 (prieš 2 mėn.)

Vyšnia parašė:
    Sveikos mielosios, nusprendžiau ir aš prisijungti į šias gretas. Perskaičiau daug naudingos informacijos šiame forume ir daug įkvepiančių istorijų.

Kumštukai už jus
    Vaistukus su receptu reikia vežtis ir tarp ledo kasečių laikyti. Aš gabenau. Su tuo termokrepšiu į lagaminą įdėjau, o receptą rankinuke turėjau

5. 5 mėn. 4 sav.
    Sūnelis 1 m. 6 mėn.

2018.07.18 12:24 (prieš 2 mėn.)

KrisBA parašė:
    O del saldymo - bent jau mano vaistai (Puregon) gali 30 dienu ne saldytuve buti. Parasyta pakuoteje o ir gydytojas taip sake. Tai laikydavau mazame saltkrepsyje ir …

Man atrodo, kad jei vaistai laikomi ne šaldytuve, bet ne šiltesnėje, nei +25 tempoje, tai jų į šaldytuvą jau dėti nebegalima, o reikia suvartoti per kažkurį laiką

6. 5 mėn. 4 sav.
    Sūnelis 1 m. 6 mėn.

2018.07.18 12:26 (prieš 2 mėn.)

KrisBA parašė:
    Gonal netgi tris menesius ne saldytuve (iki 25 laipsniu) praleisti gali. Pavojingiau butu ji netgi uzsaldyti (naudojant tas saldymo kasetes), nes jei temperatura ze…

Na kasetės tikrai nėra pavojinga ir tikrai jos iki minuso neužšaldys

7. 2018.07.18 12:36 (prieš 2 mėn.)

Sveikos, esu pasidariusi tyrimus Santariskes. Kadangi buvau dar juos darydama pas G, dabar svarstymuose , ka daryti toliau. Gal kuri mazdaug pasakysit kiek skirtumas kainu tarp Santariskiu ir pvz BAK? nes kiek skaitau, cia labai skirtingai ir gaunasi net finansuojamoms? Kam jau teko persirasyt po G pas kazka, kokios nuomones? ka patarsit jei Santariskese pasilikti?

8. 2018.07.18 12:51 (prieš 2 mėn.)

liukas parašė:
    Sveikos, esu pasidariusi tyrimus Santariskes. Kadangi buvau dar juos darydama pas G, dabar svarstymuose , ka daryti toliau. Gal kuri mazdaug pasakysit kiek skirtuma…

na cia kazkas rase kad Bake kompensuojama dare ir damokejo 2500 be vaistu...
    . jei idomu tai cia mano uzrasai, bet man nebuvo auginimo iki blastuku ir saldymo irgi nebuvo.

4
  9. 2018.07.18 12:53 (prieš 2 mėn.)

anetus parašė:
    na cia kazkas rase kad Bake kompensuojama dare ir damokejo 2500 be vaistu...
    . jei idomu tai cia mano uzrasai, bet man nebuvo auginimo iki blastuku ir saldymo …

cia BAK'e? ir cia nematau pacios proceduros kainos lyg ?

10. 2018.07.18 13:28 (prieš 2 mėn.)

liukas parašė:
    cia BAK'e? ir cia nematau pacios proceduros kainos lyg ?

santara cia.
    o procedura 0€ todel neirasyta

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
2,50 €
68 | 3-6 mėn.
3,00 €
21 | 12,9 cm
9,00 €
74 | 6-9 mėn.