1. 2018.08.17 15:59 (prieš 3 mėn.)

LaMona parašė:
    Vienai narei lt lygiai tas pats buvo - nesistimuliavo porą ivfų gal. Jai taip pat endometriozė. Kai nieko nedarydavo, tai gal net kt gerdavo, kad ji neprogresuotų. …

LaMona, man atrodo jog tu čia apie mane kalbi
    Taip, man labai progresyvuojanti endometriozė. Kol gerdavau kt arba visanete tol viskas ok, bet vos tik nutraukdavau vaistus, kad pastočiau, iškart sekantį ciklą užaugdavo endo cista. Taip per 13mėn laikotarpį net 3 LP turėjau. Klaipėdos vk bandėm daryti du ivf bet dėl mažo rezervo sunkiai augdavo ir po keletos dienų gonalio 300 dozių viską nutraukdavo. Po to bandėm lv embrions klinikoj, ten du ivf buvo nesėkmingi. Po to pakeitėm kliniką ir darėm ivf pas Fodina ivf riga klinikoj. Nors gavom tik 4 kiaušialąstes iš kurių 3 buvo geros bet visos 3 užaugo iki blastukų ir vienas blastukas jau pakeliui kiti du blastukai laukia savo eilės

8
  2. 2018.08.17 16:02 (prieš 3 mėn.)

Estelle parašė:
    Aš vieną kartą buvau pas G, matosi, kad jam klausimų nelabai užduosi ar nepadiskutuosi, nes pasakė, kad jis mokslus baigęs ir žino daugiau 😁 aš tam pritariu, tik no…

O man i visus atsake ir diskutavom net. Paskutine konsultacija truko beveik 40min

3
  3. 2018.08.17 17:36 (prieš 3 mėn.)

LaMona parašė:
    Aš labai panašiai kaip jūs: turėjau 3iui 2cikluose ir vieną nesėkmingą ivf. Antram ryžausi lengvai - jau per pirmą ivfą žinojau, kad jei nepasiseks, tao datysim dar…

Man jusu statistika patinka. Noriu gauti ta 3ivf sekminga 🙈😂

1
  4. 2018.08.17 17:55 (prieš 3 mėn.)

Sveikos,
    gavau savo AMH tyrimo ats:
    Antimiulerinis hormonas (AMH) 64.82 pmol/l (6.35 - 70.3)
    <normos - rodo nepakankamą kiaušidžių funkcijos
    rezervą, susijusį su nevaisingumu;
    >normos - policistinio kiaušidžių sindromo tikimybė

LH ir FSH dabar nesidariau, bet dariausi prieš pusę metų, LH 7,75, FSH 4,97.

ar labai reikia sunerimti ?

5. 5 m. 4 mėn.

2018.08.17 19:46 (prieš 3 mėn.)

Estelle parašė:
    Aš iš vis šiuo metu jaučiu įtampą, susikaustymą, kai susitinkam su draugais ar giminėm, kurie turi vaikų. Aš jaučiuosi prasta, nevykus, kad negaliu pagimdyti vaiko.…

Kiekvienai savo , man psichologas nepadėjo, man nepatiko ir psichoterapijos gylintis i savo jausmus ...bet pabandyti verta o gal jums padės, tikrai visoms labai skirtingai

1
  6. 6 mėn. 4 sav.
    Sūnelis 1 m. 7 mėn.

2018.08.17 21:36 (prieš 3 mėn.)

wonder6 parašė:
    Man jusu statistika patinka. Noriu gauti ta 3ivf sekminga 🙈😂

Gausit jau kitas bus sėkmingas

2
  7. 4 m. 4 mėn.
    Kovinukas 11 m. 7 mėn.

2018.08.17 21:52 (prieš 3 mėn.)

KarilėJ parašė:
    As gydausi kaune. Kaune nera vietos, kur kompensuoja. Todel teks vazineti i vilniu. Gal galite patarti gydytoja?

Aš prasta patarėja, mano tik "stažas" nepastojimo didelis, o IVF dar tik planuose Aš skiatau ir klausiu visko čia, kas neaišku būna Kiek teko skaityti, tai visos labai giria Gricių, bet pas jį eilės.. Dar gal pasiskaitykite sėkmingas IVF istorijas, gal padės kiek

8. 4 m. 4 mėn.
    Kovinukas 11 m. 7 mėn.

2018.08.17 22:09 (prieš 3 mėn.)

Estelle parašė:
    O Raminta man visai negirdėta. Ji neseniai pradėjusi dirbti? Kuri nors ėjote pas ją? Kokie rezultatai?

Aš lankausi, bet dar tik pradžia, dar tik planuose IVF arba IUI (ji siūlo IVF. Pas mus neaiškios kilmės nevaisingumas). Turbūt rugsėjį eisiu, nes dabar išvažiuojam atostogauti ir tada, kada turėčiau eiti pas ją (2 cd), tik grįšim namo. Pradžiai IUI noriu pabandyti. Man ir norėtųsi daugiau info, bet gal tik aš viena pas ją lankausi? Man ji patiko, tikiuosi, rezultatas patiks dar labiau

1
  9. Mano Angelėlis (Danguje) 6 mėn. 1 sav.
    4 m. 3 mėn.

2018.08.17 22:11 (prieš 3 mėn.)

bonum parašė:
    Aš lankausi, bet dar tik pradžia, dar tik planuose IVF arba IUI (ji siūlo IVF. Pas mus neaiškios kilmės nevaisingumas). Turbūt rugsėjį eisiu, nes dabar išvažiuojam …

Pas jus kiausintakiai pratekami?

10. 4 m. 4 mėn.
    Kovinukas 11 m. 7 mėn.

2018.08.17 22:12 (prieš 3 mėn.)

SunMoon parašė:
    Pas jus kiausintakiai pratekami?

Pratekami

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.