1. 2018.08.20 21:58 (prieš 2 mėn.)

Angeliuko laukiam parašė:
    Kazkaip kyla labai klausimu ties tuom,kad ar tikrai pavyks is to pirmo karto, ko tiketis... kokios bus tos dienos kai vyks stimuliavimas. Ir kazkaip keistai man dif…

Ar pavyks iš pirmo karto, niekas nepasakys 😊
    Bet tikėkit, pasitikėkit gydytoju ir viskas bus gerai 😊

1
  2. 1 m. 6 mėn.

2018.08.20 22:00 (prieš 2 mėn.)

Daromes ava clinic

Estelle parašė:
    Ar pavyks iš pirmo karto, niekas nepasakys 😊
    Bet tikėkit, pasitikėkit gydytoju ir viskas bus gerai 😊

Daromes ava clinic Rygoj, as turiu policistines kiausides, buvo darytas iui gal 3kartus. Ir daug stimuliuojamu menesiu su ovitrelle, vyro turtas tobulas.

3. 2018.08.20 22:09 (prieš 2 mėn.)

Kazkaip kyla labai klausimu ties tuom,kad ar tikrai pavyks is to pirmo karto, ko tiketis... kokios bus tos dienos kai vyks stimuliavimas. Ir kazkaip keistai man dif…

Na garantiju tai tikrai nera, kad pavyks is pirmo, bet jei neiskart, gal bus ka uzsaldyt, gal fet pavyks, tai procesas daug paprastesnis. Bet be abejo svarbu tiketi

1
  4. 2018.08.20 22:29 (prieš 2 mėn.)

Naturaliai tikimybe pastot moteriai yra 8-15proc. Ivf padidana sansun iki 30-50proc. Tai kad is pirmo karto nevisada pavyksta. Bet reikia tiketis ir jums pavyks!

5
  5. 2018.08.20 23:11 (prieš 2 mėn.)

Merginos, taip ir nesulaukiau nei vieno komentaro apie Žiobaka... nejaugi nei viena nera buvusi pas jį? P.s.labai sveikinu visas nėštukes 👏🏻😉❤️

1
  6. 2018.08.21 04:58 (prieš 2 mėn.)

pukelis2016 parašė:
    Merginos, taip ir nesulaukiau nei vieno komentaro apie Žiobaka... nejaugi nei viena nera buvusi pas jį? P.s.labai sveikinu visas nėštukes 👏🏻😉❤️

Sveiki,
    Aš lankausi pas Rolandą Žiobaką jau beveik metus ir mano atsiliepimai tik patys geriausi. Yra tekę prieš porą metų VK lankytis pas Visockienę, tai kas kart su vyru jausdavom kažkokią įtampą, gydytoja grubi, neatlikusi tyrimų tokių diagnozių man pririnko... žodžiu nutraukėm vizitus pas ją ir po metų nusprendėm pagalbos ieškoti pas Rolandą. Visada taktiškas, mandagus gydytojas. Visada viską išaiškina iki smulkmenų. Bet labiausiai mane žavinti jo savybė - pozityvumas. Jau po pirmo mūsų susitikimo jis mums pozityvo įpūtė. Labai juo pasitikiu ir žaviuosi tiek kaip mediku, tiek kaip žmogumi. O tai manau labai svarbu, kai pradedam šį sunkų kelią. Sėkmės Jums !

4
  7. 2018.08.21 05:49 (prieš 2 mėn.)

Lieput parašė:
    Nuoširdžiausi sveikinimai!!!
    Gražiai augančių skaičiukų ir lengvo nėštumo!

Ačiū uz sveikinimus , nors visai dar nesitiki

2
  8. 2018.08.21 05:50 (prieš 2 mėn.)

YouGoGirl parašė:
    Sveikinimai!!! Kad kuo daugiau nėštukių pataptu is visu planuojančiu

Ačiū

1
  9. 1 m. 1 sav.

2018.08.21 06:52 (prieš 2 mėn.)

YouGoGirl parašė:
    Ačiū ačiū visoms
    Net pati dar negaliu patikėti, širdis virpa...ir gydytoja jau patvirtino, kad visk…

Nuosirdziausi sveikinimai

2
  10. 1 m. 1 sav.

2018.08.21 07:18 (prieš 2 mėn.)

gvatemala parašė:
    Na, merginos, ateinu ir aš prisiduoti:
    Po ilgų svarstymų visgi su vyru nusprendėm 3 IVF daryti ir vėl TR. Startavome įpra…

Gvatemala, liudna skaityti ir labai gaila. Stiprybes Jums, nepraraskit vilties

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.