1. 2018.09.19 22:44 (prieš 2 mėn.)

Braškėbraškė17 parašė:
    Merginos šiandien įkėlė 5dienų ,,besilukštenančią" blastocidą ir dar užšaldė pirmadienė kėlė dvi kiaušialąstes. Kada jūsų manymu reiktų padaryti pgr?…

Sveikinu Pupo 😘 linkiu🤰

2
  2. 2 mėn. 3 sav.
    Darija 8 m. 3 mėn.

2018.09.19 22:49 (prieš 2 mėn.)

Willbemum parašė:
    Sveikinu Pupo 😘 linkiu🤰

Ačiū😙

2
  3. 2018.09.19 22:51 (prieš 2 mėn.)

Gal kas girdejo apie ivf kai isima kiasalastez ir augina kol subrez inkubatoriuje? Kazkur angliska straipsni skaiciau

4. 2018.09.19 23:09 (prieš 2 mėn.)

Wow! Kiek puikiu naujienu!!! Sveikinimai o einancioms si nelengva kelia sekmes dideles ir tikejimo! Isaus ir musu dziugi diena Attendre, dar nepradejai stimuliuotis? As antra Gonalio doze jau susileidau.... tau antras irgi IVF? o Puki Baisili tu ramiau mergyt, stresas tai tikrai ko maziausia dabar reikia...

3
  5. 2018.09.19 23:13 (prieš 2 mėn.)

pukelis2016 parašė:
    Wow! Kiek puikiu naujienu!!! Sveikinimai o einancioms si nelengva kelia sekmes dideles ir tikejimo! Isaus ir musu dziugi diena At…

Stengiuos. Wonder6 geriau nuteike mane. Galesiu uzmigt ramiau

2
  6. 4 m. 7 mėn.

2018.09.19 23:15 (prieš 2 mėn.)

milytee parašė:
    Na o man dabar ciklas eina į pabaigą, tai pagal viską pabraižymas turėtų gautis spalio viduryje. Tai manau nesvarbu kas ta pabraižymą atliks svarbu procesą su G …

Smagu 😊😊

1
  7. 2018.09.19 23:16 (prieš 2 mėn.)

Willbemum parašė:
    Man ir G paskyre vizita po savaites, pati taip anksti ir nesiverzciau, bet taip pat neramina ar viskas vietoje, gal del to ir G nori isitikinti ar gimdoj nestumas 🙂…

tai spėju čia tas echo 5 savaičių, kuriuo patvirtinamas nėštumas ir traukuamas į Santarų statistiką kaip sėkmingas ivf

2
  8. 2018.09.20 00:19 (prieš 2 mėn.)

Tik

JPUMA parašė:
    tai spėju čia tas echo 5 savaičių, kuriuo patvirtinamas nėštumas ir traukuamas į Santarų statistiką kaip sėkmingas ivf

Tikriausiai ☺️ kaip jusu savijauta? Mums nedaug skiriasi laikas, taip kaip ir su Rinski 😊 jusu abieju hcg skaiciukai labai dideli, labai tikiuosi, kad dar ir mano uzkils 😇

2
  9. 2018.09.20 07:16 (prieš 2 mėn.)

pukelis2016 parašė:
    Wow! Kiek puikiu naujienu!!! Sveikinimai o einancioms si nelengva kelia sekmes dideles ir tikejimo! Isaus ir musu dziugi diena At…

Labutė. Ne dar mm neprasidėjo. Nors jaučiu, kad tuoj pareis. O man be to ilgas protokolas, tai visaip būna su tuo Diphreline Taip man antras IVF Puki Baisilis mano dabar kompanijonė, kuriai vėluoja Bet aį aš tai nesiparinu. Bus kaip bus Tik mano pilvas po Diphreline injekcijų, tai vau Baisiai mėlynės ir apimtis paaugo, esu nelaiminga dėl to, nu bet irgi dzin tokia kaina.
    Aš dar nežinau kaip šį kartą stimuliuos. Nu laukiu tų mm ir Popiežiaus vizito Gavau pakvietimą, tikrai noriu ten būti ir gal tai bus nauja pradžia ir ženklas, nes labai įdomiomis aplinkybėmis gavau tą pakvietimą Dar šiandien mūsų su vyrų vestuvių metinės

6
  10. 2018.09.20 07:22 (prieš 2 mėn.)

JPUMA parašė:

Aš jam pasakiau, kad į BAK ateisiu ir jis neprieštaravo. Tai statistikos nebūtų. Be to visi hcg ne per Santaras daryti ir kortelėj elektroninėj nieko nėra. Tik paskutiniu momentu persirašiau iš BAK , nes atsirado priežaščių, kad negalėsiu paskirtą valandą, tai ant smūgio į Santaras. O kas negerai su ta statistika? Aš kažko nežinau?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.