1. 2018.09.20 06:34 (prieš 4 sav.)

Rasuolee parašė:
    As taip pat po IUI dariausi 13 diena. Bet kad tiek ilgai laukti ir sedeti ant adatu, kazkokia nesamone cia. Aisku as kraujuka pridaviau vakare, bet per vakar visa d…

Vilniuje, geromedoje, per porą val padaro.
    esu pridavus kažkada 7:40, o ats gavau 10:40

2
  2. 4 m. 2 mėn.

2018.09.20 06:36 (prieš 4 sav.)

Revera parašė:
    Ar kas darėsi visus genetinius tyrimus pvz kariotipus ir pan ieškant nepastojimo priežasčių iki pirmo ivf? Kiek seku temą susidariau nuomonę kad dažniausiai juos sk…

Mums ir prieš antrą IVF nebūtų skyrę genetinių tyrimų, savo iniciatyva užsiregistravau pas genetikę privačiai, aptarėm kokius tyrimus reikia pasidaryti, tada su siuntimu priėmė į valstybinę, kad mokėt nereikėtų.

1
  3. 2018.09.20 06:41 (prieš 4 sav.)

Bučkis. parašė:
    Vilniuje, geromedoje, per porą val padaro.
    esu pridavus kažkada 7:40, o ats gavau 10:40

Kaip saunu taip. O mane jau tas laukimas zudo

4. 5 m. 10 mėn.

2018.09.20 06:47 (prieš 4 sav.)

Lieput parašė:
    Iki IVF man irgi atrodė, kad esu išsityrusi viską kas įmanoma. Po nepavykusio pirmo IVF pradėjus domėtis plačiau paaiškėjo, kad išsityrusi buvau tik labai mažą dalį…

O kiek jau laiko vartojat folata? Pavyko pastot kai pradejot vartot?

5. 2018.09.20 06:49 (prieš 4 sav.)

LaMona parašė:
    Na bet ivf būdu bando pastoti ir tos, kurioms iki 12 sav persileidimai įvyksta. Tai jei jos po 2 kartus per metus ivf klinikoje pasidaro, tai echo užskaitant kaip s…

Siaip statistika kiek zinau skaiciuojama dvieju rusiu: pastojimo (t.y. kai nestuma patvirtina echo plakanti sirdute) ir baby take home - kai pagimdzius leliuka pasiimi.
    Mano klinika man idave lapa, kuri mano ginekologas tures veliau uzpildyti - ar sveikas gime leliukas, ar gime, ar buvo komplikaciju ir t.t.

1
  6. 2 m. 9 mėn.

2018.09.20 06:50 (prieš 4 sav.)

Labu As jau pradedu savotiskai protet:)) man isodinimas buvo ana treciadieni tai siandien lyg 8 diena Neislaikiau reikia nervus pasigadinti,matau vaiduokli ir viskas Tik esu anksciau skaicius kad cia ovitrelis gali smesciot ar tiesa?

5
  7. 1 m. 5 mėn.

2018.09.20 06:54 (prieš 4 sav.)

Rassute parašė:
    Labu As jau pradedu savotiskai protet:)) man isodinimas buvo ana treciadieni tai siandien lyg 8 diena Neislaikiau reikia nervus pasigadinti,matau vaiduokli ir vis…

Man isodino pirmadieni ir kazkaip nervai nelabai laiko ...

2
  8. 2018.09.20 06:57 (prieš 4 sav.)

Labu As jau pradedu savotiskai protet:)) man isodinimas buvo ana treciadieni tai siandien lyg 8 diena Neislaikiau reikia nervus pasigadinti,matau vaiduokli ir vis…

Rassute parašė:

Ovitrelli leidotes pries desimt dienu turbut?

9. 2018.09.20 06:59 (prieš 4 sav.)

LaMona parašė:
    Su metinėmis

2
  10. 2 m. 9 mėn.

2018.09.20 06:59 (prieš 4 sav.)

Rasuolee parašė:

Ovitrelis leistas rugsejo 7diena

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.