Komentuoti
  1. 2018.09.21 20:51 (prieš 3 sav.)

Pas G abu kartus tikrino PRG jau stimuliuojantis. Pamenu rašiau žinutę, kad ko tas prg toks mažas, nes žemiau nulio buvo, tai atrašė, kad negalima didelio, nes ciklas tada žuvęs.

3
  2. 2018.09.21 21:13 (prieš 3 sav.)

LaMona parašė:
    Laikykis, Sabelyte turbūt daugumą toks klausimas kankina. Bet čia tik to kelio tokia atkarpa . Išauš rytas ir kupini jėgų ženkit savo tikslo link

Na mano kelio atkarpa bus labai trumpa su tokiu rezervu. Kažkaip kuo toliau tuo labiau manau kad paleisiu vyrą, tegul jis turės tai apie ką svajoja, kad ateityje nebūtų jokių priekaištų, o aš jau kažkaip susideliosiu gyvenimą 🤔😢😡

3. 6 mėn. 3 sav.

2018.09.21 21:16 (prieš 3 sav.)

Sabelyte parašė:
    Na mano kelio atkarpa bus labai trumpa su tokiu rezervu. Kažkaip kuo toliau tuo labiau manau kad paleisiu vyrą, tegul jis turės tai apie ką svajoja, kad ateityje ne…

Nenusiminkite dar

1
  4. 5 mėn. 4 sav.
    Sūnelis 1 m. 6 mėn.

2018.09.21 21:19 (prieš 3 sav.)

Sabelyte parašė:
    Na mano kelio atkarpa bus labai trumpa su tokiu rezervu. Kažkaip kuo toliau tuo labiau manau kad paleisiu vyrą, tegul jis turės tai apie ką svajoja, kad ateityje ne…

Tu net negalvok taip. Nebent santykiai jau ir visai pašlijo ir pavyks ar neoavyks nebeverta kartu būti. Kitu atveju žinok, kad vyrai yra truputį kitokie, nei mes, moterys. Jie myli ne savo vaikus, o mylimų moterų vaikus. Tai žiūrėk jei dar tu tave mylintį žmigų lauk išvysi, jis su nemylima pasidarys vaikų, tai jam tie vaikai bus dzin. Jūs gal geriau susėskit ir pasikalbėkit koks planas b, jei nepavyks šis ivf

8
  5. 5 mėn. 4 sav.
    Sūnelis 1 m. 6 mėn.

2018.09.21 21:20 (prieš 3 sav.)

https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2018/09/21/news/popieziaus-pranciskaus-vizitas-lietuvoje-kur-ir-kada--7639123/
    Ne į temą, bet gal neužvėlevėlinsite nes čia daugumai aktualu.

5
  6. 13 m. 2 mėn.

2018.09.21 21:24 (prieš 3 sav.)

Svajose parašė:
    Kompensuoja100%
    Tik vaistus perkiesi pats

As dariausi sausi ir nekompensuoja visu 100% taip vaistus perkiesi pats iki 17000kr kas virs grazina kiekviena konsultacija kainuoja 350kr, punkcijos diena moki ir tu ir vyras po 350kr per isodinima dar 350kr 1500kr kainuoja pats apvaisinimas ir jei lieka saldyti ka dar 1500kr man suma gavosi apie 32000kr su vaistai helfo grazino apie 4000 kr. Tai kur cia kompensuoja 100%.Taip kad nera pigiau negu kad lt ar lv darytis tik plusas tas kad nereikia imti atostogu ir gyveni vietoj.Man pavydziui daugiau informacijos suteike vaistinej negu sesele kuri turejo viska paaiskint. gal pas tau viskas kitaip.

7. 2018.09.21 22:40 (prieš 3 sav.)

Gal galit pasakyti, snd 7 CD buvau pasitikrinti mate vienoj kiausidej brestanty 1 folikola. Klausiau ar nepermazai, sake taip turi buti, dominuoja vienas, kiti nesiveja. Man nera del ko nerimauti ?

8. 1 m. 6 mėn.
    1 m. 6 mėn.
    15 m. 1 mėn.
    18 m. 9 mėn.
    22 m. 6 mėn.

2018.09.21 23:33 (prieš 3 sav.)

Mergaites noriu paklausti ar kas nors darote IVF Rigoi arba Kieve..kokios klinikos ..atsiliepimai ..kainos???ar sėkmingai;)
    Ačiū

9. 2018.09.22 00:04 (prieš 3 sav.)

liudmilka76 parašė:
    Mergaites noriu paklausti ar kas nors darote IVF Rigoi arba Kieve..kokios klinikos ..atsiliepimai ..kainos???ar sėkmingai;)

Nevaisingumo gydymas Rygoje, Latvijoje temute pasiskaitykit,matysit kaip ten kas

2
  10. 3 m. 2 mėn.

2018.09.22 04:13 (prieš 3 sav.)

LaMona parašė:
    Tai va vadinasi dėl aukšto prg iki punkvijis gali net nekibti, kad nesodina tada tą c. Gal kitoms nekimba dėl šio momento būtent

Pas gydytoją Jašinskienę VK, eina sau kaip nepasisekė, bet dėkui daktarei, kad liepė pasidaryt tą tyrimą, nes gal būtų ir kėlę su dideliu jeigu nežinotų. 😭 Nu kaip bus taip bus, nuraminote bent jau tiek, kad ne man vienai taip..

Tai va dar viena pamoka, kam netiria prg prieš punkciją, galima išsitirti savarankiškai ir gal taip padidinti tikimybę. Gal tikrai nekimba dėl aukšto prg, o nesityrus nežinai. Jeigu mano gydytojai buvo gražu viskas tai ir Vilniuje būtų sakę gražu ir kėlia. O aš po dviejų savaičių žliumčiau 100 kart labiau nei vakar sužinojus, kad nekels šį ciklą 😩

6
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras