1. 2018.09.22 23:17 (prieš 2 mėn.)

Pasidariau..neatlaike nervai 17diena ikeltas zirniukas... ar nebus isdziuvimas?

2
  2. 2018.09.22 23:26 (prieš 2 mėn.)

1
  3. 2018.09.22 23:26 (prieš 2 mėn.)

Kristaline007 parašė:
    Nerimauju, kad tik ne apsigalvotų dėl pirmadienio ir kad gerai dalintųsi, nes planavo šaldyti, o dabar yra vilties su šviežiais. Aišku jie geriau žino ką daro, bet …

Normalus jūsų nerimas. Tačiau pasikliaukite gydytoja.
    Tikėkimės gerų rezultatų. Dabar su viltimi laukite ir nesiprogramuokite. Viskas bus gerai Aš PRG vartojau vakare apie 19-20 val.

2
  4. 2018.09.22 23:30 (prieš 2 mėn.)

Attendre parašė:
    Normalus jūsų nerimas. Tačiau pasikliaukite gydytoja.
    Tikėkimės gerų rezultatų. Dabar su viltimi laukite ir nesiprogramuokite. Viskas bu…

Jeigu šiandien susileidau 22:30 galiu ryt anksčiau ar geriau tuo pat metu?

5. 4 m. 11 mėn.

2018.09.22 23:33 (prieš 2 mėn.)

Meshka parašė:
    O as tikiu, kad jeigu Dievas leido zmogui israsti tokia tochnologija kaip ivf, reiskia jis norejo kad negalintys tureti vaiku naturaliai galetu ju susilaukti su pag…

As tai nesutinku su tokia "baznycios ,Dievo" logika, kad taip lemta...
    Pagalvokim logiskai. Seima neruko, negeria, viska daro kad tik butu vaikas. Save bado,alina vaistsis nuo ju n salutiniu poveikiu. Ar jos skundziasi? NE. Viska daro del vaiko.
    O tie kur gali tureti pagimdo ir net juos nuzudo, uzmusa. Tai cia tokia Dievo valia?
    Duoti tiems kurie uzmusa ir nevertina to, o tiems kurie taip stengiasi tik viduriniu pirstu pamojuoti?
    Tegul nebenusisneka ir patys logiskai pamasto. Laikai kiti ir zmones tokiuose dalykuose , kaip pagalbinis apvaisinimas nori paramos , o ne kazkokiu kliedesiu.

14
  6. 2 m. 11 mėn.

2018.09.23 01:18 (prieš 2 mėn.)

Angeliuko laukiam parašė:

Geriau nesidarykite ju,o laukit ramiai hcg dienos arba pora dienu likus iki darykit nes as tik nervus issitampiau viena diena vaiduoklouoja kita jau ne tai buvo asaru kalnas paskui vel dariau vel uzvaiduokliavo zdz durdomas tikras daugiau sitaip nesigadinciau nervu nei uz ka.Nes tokiam strese jei ir nera nieko vistiek man vaidenos kad matau 😐Cia Jusu tokiam laike tai tikrai nieko neatspesi dar,galvokit tikekit kad yra ir bus ❤

1
  7. 2018.09.23 01:47 (prieš 2 mėn.)

Willbemum parašė:
    Sveikinimai pas ka daretes ivf, cia jusu pirmas ivf buvo?

Aciukas 😍Pas Žėba 👏 pirmas ivf ....ir sekmingas

4
  8. 2018.09.23 07:31 (prieš 2 mėn.)

onnellisuus parašė:
    As tai nesutinku su tokia "baznycios ,Dievo" logika, kad taip lemta...
    Pagalvokim logiskai. Seima neruko, negeria, viska daro kad tik butu vaikas. Save b…

Kai mum per sutuoktiniu kursus pradejo aiskinti, kad netureti vaiku yra Dievo valia, ir bet kokia pagalba ju susilaukti yra pries baznycia, as tai moteriai uzdaviau paprasta klausima: o jus turite vaiku? Zinoma atsakymas buvo taip. Tada as jai pasakiau, kad nera apie ka diskutuoti tuomet.

16
  9. 2018.09.23 08:01 (prieš 2 mėn.)

Bruknne parašė:
    Kai mum per sutuoktiniu kursus pradejo aiskinti, kad netureti vaiku yra Dievo valia, ir bet kokia pagalba ju susilaukti yra pries baznycia, as tai moteriai uzdaviau…

Aš irgi tos nuomonės, kad reikia imtis visų galimų priemonių, o toliau jau Dievo valia. Ir man niekada gyvenime nedaeis, kaip gali būti bažnyčia prieš. Tada lai negydo ir sunkių ligonių, susirgo tai susirgo, lai atsiduoda Dievo maloniai ar pagis ar ne.. Nevaisingumas liga, tai koks skirtumas ką gydyti... Jeigu man kada nors kunigas pasakys, kad jis prieš apvaisinimą tikrai užduosiu jam tą klausimą..

12
  10. Mano Angelėlis (Danguje) 7 mėn. 1 sav.
    4 m. 4 mėn.

2018.09.23 08:32 (prieš 2 mėn.)

Angeliuko laukiam parašė:

Blastukas keltas?

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.