1. Mano Angelėlis (Danguje) 7 mėn. 1 sav.
    4 m. 4 mėn.

2018.09.23 11:40 (prieš 2 mėn.)

Angeliuko laukiam parašė:
    gal 26 dienos palauksiu kazkaip pasidarai testa ramiau, rodo nerodo... jeigu nerodo pasakai sau ai dar anksti nu kazkaip saves toks nuraminimas.

Tie nt mane, is proto vezdavo pasidariau hcg, ir nt, kad pirma karta gyvenime, panatyti ryzkias juosteles pas G daret ivf? Priminkit bedeles, ir kelintas kartas? Tyliai sveikinu :*

2
  2. 2018.09.23 11:41 (prieš 2 mėn.)

SunMoon parašė:
    Tie nt mane, is proto vezdavo pasidariau hcg, ir nt, kad pirma karta gyvenime, panatyti ryzkias juosteles pas G daret ivf? Priminkit bedeles, ir kelintas kart…

Pas g gydziausi, bet nusivyliau kai jo klaida persileidau. Rygoj, ava clinic pirmas :))) gydytoja sake,kad labai stiprus maziukas, sake senokai tokiu nemacius!

7
  3. Mano Angelėlis (Danguje) 7 mėn. 1 sav.
    4 m. 4 mėn.

2018.09.23 11:41 (prieš 2 mėn.)

Nors su jumis galiu pasidziaugti! Nes ilgai saugosim su vyru sia paslapti! Linkiu visoms sekmes tikrai ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Kodel saugosit? pas mane, visi suzinojo 16sav tik

1
  4. 2018.09.23 11:41 (prieš 2 mėn.)

Pas g gydziausi, bet nusivyliau kai jo klaida persileidau. Rygoj, ava clinic pirmas :))) gydytoja sake,kad labai stiprus maziukas, sake senokai tokiu nemacius!

Endementrioze, policistines kiausides. Nesu turejus menesiniu be vaistu niekada, gal tik kazkasa 13metu.... visada vaistukais viskas

5. 2018.09.23 11:48 (prieš 2 mėn.)

As neistveriau, pamacius vaiduokli easy teste ai... galvoju! Ir negalejau patiketi !!!!

Dziaugiuosi del Jusu!!!
    O as siandien pasidariau ir negative, tai susinervinau labai.. 😭
    Guodziu save, kad gal visgi dar anksti..

6. 2018.09.23 11:51 (prieš 2 mėn.)

Gloria_ parašė:
    Dziaugiuosi del Jusu!!!
    O as siandien pasidariau ir negative, tai susinervinau labai.. 😭

Kada jums ikele?

7. 2018.09.23 12:04 (prieš 2 mėn.)

Kada jums ikele?

18 diena.

8. 5 m. 11 mėn.

2018.09.23 12:05 (prieš 2 mėn.)

saldainiuke parašė:
    Reikejo po myliuko, nepraejus valandai ateiti ir paeme tepineli ir ziurejo ar isgyvena spermiukai bet nebuvo nei vieno gyvo, tik neatsimenu kuria ciklo diena reikej…

O tą tepinėlį vaisingumo klinikoj ėmė ar tiesiog pas savo ginekologę nuėjus būtų galima paimti jį? Nes man lygiai tas pats buvo prieš 5 metus, po savaitės įvyko savaiminis, daugiau kibimų nebuvo. Tai irgi pagalvoju apie nesuderinumą, nes abu kaip ir sveiki 🤔

9. 2018.09.23 12:05 (prieš 2 mėn.)

Gloria_ parašė:
    18 diena.

5dienu? Dar anksti! Man tik siandiena kazkas pradejo vaidentis!

10. 2018.09.23 12:06 (prieš 2 mėn.)

Nors su jumis galiu pasidziaugti! Nes ilgai saugosim su vyru sia paslapti! Linkiu visoms sekmes tikrai ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Sveikinu❤❤❤

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.