1. 6 mėn. 3 d.
    Sūnelis 1 m. 6 mėn.

2018.09.23 17:57 (prieš 3 sav.)

GyvenantiPuikiai parašė:
    Sveikos merginos turiu klausymą dėl skatinimo nuo 3 cd pirmą kartą pradėsiu gerti Letrozolę... bet.. susirgau šiandien 17 h. Tai skaitosi kaip 1 cd šiandien? …

Čia nuo klinikos darbo metodų priklauso

1
  2. 2018.09.23 18:00 (prieš 3 sav.)

Sveikos, aš irgi jungiuosi į jūsų kompaniją tyliai seku sia temute uz visas sergu, dziaugiuosi ir liudziu kartu
    Šiandien pirma stimuliacijų diena, kaip jums atrodo ar prie žemo amh(0,24) 150 gonalio ne per maža dozė? kažkaip skaičiau jog kitoms stipresnius skiria.. o kita konsultacija penktadieni..

1
  3. 3 m. 5 mėn.

2018.09.23 18:13 (prieš 3 sav.)

rasalu parašė:
    Sveikos, aš irgi jungiuosi į jūsų kompaniją tyliai seku sia temute uz visas sergu, dziaugiuosi ir liudziu kartu

Labaa o cia Jusu pirma stimuliacija? Pas koki gydytoja lankotes?
    Na su zemu amh sunkiai stimuliuojasi, pas mane zemas tai per paskutine stimuliasija pradejom nuo 225, veliau 300, veliau dar didino iki 350:)bet cia jau gydytojas nusprendzia kaip turi but. Didziausios sekmes Jums 🤗

2
  4. 2018.09.23 18:20 (prieš 3 sav.)

Kara14 parašė:
    Man gydytoja sake, kad jeigu prasideda iki 16.00 val. Tada tai pirna cd, jeigu po 16 val. Tuomet pirma diena reikia skaiciuoti, kaip sekancia diena 😊

Ir kas juos supaistys... vieni taip sako, kiti kitaip bet kad gana gausiai pramušė. Tai laikysiu kaip 1 cd..

LaMona parašė:
    Čia nuo klinikos darbo metodų priklauso

Aš nežinau, kada gerti pradėt Letrozolę... kad nebūtų per anksti ar vėlai... o gydytojo net ir nepaklausiau, nes paskutiniu metu visada ateidavo apie 11-12 h ryte...

1
  5. 6 mėn. 3 d.
    Sūnelis 1 m. 6 mėn.

2018.09.23 18:25 (prieš 3 sav.)

GyvenantiPuikiai parašė:
    Ir kas juos supaistys... vieni taip sako, kiti kitaip bet kad gana gausiai pramušė. Tai laikysiu kaip 1 cd..

Manau paskambinkit paklausti gydytojo. O jei tel nr neturite, tai kaip padarysite, - taip nepagadinsite. O jūsų pradžioje stimuliacijos nežiūrės ar nėra geltonkūnio?

1
  6. 2018.09.23 18:30 (prieš 3 sav.)

LaMona parašė:
    Manau paskambinkit paklausti gydytojo. O jei tel nr neturite, tai kaip padarysite, - taip nepagadinsite. O jūsų pradžioje stimuliacijos nežiūrės ar nėra geltonkūnio…

Neeee... neturiu tik vieną kartą buvau pas jį su visais rezultatais. Sudėliojo planą, ištašė receptą ir tiek. O dėl geltonkūnio. Tai jo jau juk nebus, jei sergu man jis pasakė, kad 3 cd gert pradėti iki 7 cd (7 cd gerti dar). O tada 9-10 cd ateit pas jį. Tai aš užsiregistravau ir ramiai laukiu. Ir atėjo mm anksčiau.. bet ir ov anksčiau buvo. Ir nėra vietų pas jį jau. Tai radau 10 cd vieną laiką ryte, tai persikėliau.. ačiū D

7. 2018.09.23 18:33 (prieš 3 sav.)

Marga 2 parašė:

Manes irgi nepykino visai 😊

8. 2018.09.23 18:34 (prieš 3 sav.)

GyvenantiPuikiai parašė:
    Neeee... neturiu tik vieną kartą buvau pas jį su visais rezultatais. Sudėliojo planą, ištašė receptą ir tiek. O dėl geltonkūnio. Tai jo jau juk nebus, jei sergu …

Man 3 dienos pries mm 6 cm geltonkunis, o 5 cd sumazejes iki 3 cm...

1
  9. 6 mėn. 3 d.
    Sūnelis 1 m. 6 mėn.

2018.09.23 18:34 (prieš 3 sav.)

GyvenantiPuikiai parašė:
    Neeee... neturiu tik vieną kartą buvau pas jį su visais rezultatais. Sudėliojo planą, ištašė receptą ir tiek. O dėl geltonkūnio. Tai jo jau juk nebus, jei sergu …

Na būna likusi geltonkūnio cista. Aišku geltonkūnio nebeturėtų būti, kai mm ateina, turi viskas išsivalyti. Todėl prieš stimuliacijas ir žiūrima ar gtltonkūnio.cistos nėra, nes jei yra, tai negalima stimuliuotis

3
  10. 2018.09.23 18:35 (prieš 3 sav.)

Mmusiukas parašė:
    Labaa o cia Jusu pirma stimuliacija? Pas koki gydytoja lankotes?
    Na su zemu amh sunkiai stimuliuojasi, pas mane zemas tai per paskutine stimuliasij…

Ačiū! Na esu turėjusi stimuliaciju, augdavo gan greit, tik bijau kad išvis mažai turėsiu.. siaip pas G tik snd kažko pas Bausyte buvau.. gal tik snd.. o kai penktadieni ateisiu gal jau gali būti per vėlu ką keisti..

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
8,00 €
80 | 9-15 mėn.
10,00 €
36 | 8 | S
14,00 €
74 | 6-9 mėn.