1. 2018.09.23 21:38 (prieš 7 mėn.)

LaMona parašė:
    Na būna likusi geltonkūnio cista. Aišku geltonkūnio nebeturėtų būti, kai mm ateina, turi viskas išsivalyti. Todėl prieš stimuliacijas ir žiūrima ar gtltonkūnio.cist…

Na va jis man nesakė ateiti to pažiūrėti... tai bet jau nebenukelsiu. Kiek esu ėjusi ciklo pradžioje, niekas nesakė apie geltonkūnį, tai galvojau visada jis išnyksta.

Bučkis. parašė:
    Man 3 dienos pries mm 6 cm geltonkunis, o 5 cd sumazejes iki 3 cm...

Na su mano prg, tai jis net normaliai gal net nesusiformavo

2. 2018.09.23 21:40 (prieš 7 mėn.)

GyvenantiPuikiai parašė:
    Na va jis man nesakė ateiti to pažiūrėti... tai bet jau nebenukelsiu. Kiek esu ėjusi ciklo pradžioje, niekas nesakė apie geltonkūnį, tai galvojau visada jis išnykst…

Taigi sufeilinai su dpo 😁😁 per velai padarei 😁

1
  3. 2018.09.23 21:42 (prieš 7 mėn.)

Bučkis. parašė:
    Taigi sufeilinai su dpo 😁😁 per velai padarei 😁

Na tos dvi dienos mažai ką keičia čia man jis taip paskaičiavo o aš patikėjau vis tiek mažas labai prg...tai geltonkūnis nykstantis su tokiu

4. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 1 sav.
    4 m. 9 mėn.

2018.09.23 21:42 (prieš 7 mėn.)

GyvenantiPuikiai parašė:
    Na va jis man nesakė ateiti to pažiūrėti... tai bet jau nebenukelsiu. Kiek esu ėjusi ciklo pradžioje, niekas nesakė apie geltonkūnį, tai galvojau visada jis išnykst…

Jei nesate linkusi, i cistinius darinius, tai ir nebus. Bet as nei vienos stimuliacijos neturejau, nepaziurejus echo pries pradedant. Prg neparodo dariniu

1
  5. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 1 sav.
    4 m. 9 mėn.

2018.09.23 21:43 (prieš 7 mėn.)

GyvenantiPuikiai parašė:
    Na tos dvi dienos mažai ką keičia čia man jis taip paskaičiavo o aš patikėjau vis tiek mažas labai prg...tai geltonkūnis nykstantis su tokiu

Kad jis nykstantis, nereiskia, kad issivale su mm viskas. O kada ziurejo echo jus?

1
  6. 2018.09.23 21:45 (prieš 7 mėn.)

SunMoon parašė:
    Jei nesate linkusi, i cistinius darinius, tai ir nebus. Bet as nei vienos stimuliacijos neturejau, nepaziurejus echo pries pradedant. Prg neparodo dariniu

Ne, neturėjus. Bent nemažai kartų esu lankiusis, niekada nematė jokių cistų. O ciklo pirmas dienas jokio geltonkūnio neminėdavo. Na man Žiobakas sakė ateit tik 9-10 cd. Tai gal net nesuprastų, kodėl atėjau, nes neliepė. O nenoriu sakyt, kad TD paskaičiau.. Jau Tomas Lūža išsijuokė dėl forumų

7. 2018.09.23 21:46 (prieš 7 mėn.)

SunMoon parašė:
    Kad jis nykstantis, nereiskia, kad issivale su mm viskas. O kada ziurejo echo jus?

Praėjusią savaitę prieš ov prieš beveik dvi savaites.

8. 2018.09.23 21:49 (prieš 7 mėn.)

O gal kas Žiobako kontaktus turite, pasiskambintum GP ir pasiklaustum, nes tikrai keista, kad neliepe ateit. Tiek info sako, gal nepasake ar tu neisidemejai... Visi klysta, geriau pasiklaust ir ramiai stimuliuotis😊

2
  9. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 1 sav.
    4 m. 9 mėn.

2018.09.23 21:51 (prieš 7 mėn.)

GyvenantiPuikiai parašė:
    Ne, neturėjus. Bent nemažai kartų esu lankiusis, niekada nematė jokių cistų. O ciklo pirmas dienas jokio geltonkūnio neminėdavo. Na man Žiobakas sakė ateit tik 9-10…

LV merginai sudare stimuliaciju plana, isleido, ir liepe atvykti 6c.d. Pradejom, sakyti, jog be echo, jokiu stimuliaciju, ji labai papyko, ir ka, nuleke privaciai echo, ir rado geltonkunio cista. Viska reikejo, nukelti i kita cikla. Na jei, niekada nera mate dariniu, tai ir pradekit, nes jusu silpni vaistai

4
  10. 2018.09.23 21:52 (prieš 7 mėn.)

Gal paskambinti į NW, ir paklausti ar galima paklausti kai ko, nes per praejusia konsultacija nespejai?
    Nes as ps Zilaitien buvau, ir man buvo pora klausimu jau po vizito, tai registratore emailu parase kada ji dirba ir kad galiu paskambinti. Po to ziuriu net internete registracija padare 😁

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.