1. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 2 mėn.
    4 m. 11 mėn.

2018.09.23 21:53 (prieš 10 mėn.)

GyvenantiPuikiai parašė:
    Ne, neturėjus. Bent nemažai kartų esu lankiusis, niekada nematė jokių cistų. O ciklo pirmas dienas jokio geltonkūnio neminėdavo. Na man Žiobakas sakė ateit tik 9-10…

Visi jie juokiasi, is forumu, ir labai nepatenkinti, kad daug info zinome Bet jiems tokia, nemokama reklama, kad tik dziaugtis belieka

2
  2. 2018.09.23 21:53 (prieš 10 mėn.)

-BD- parašė:
    O gal kas Žiobako kontaktus turite, pasiskambintum GP ir pasiklaustum, nes tikrai keista, kad neliepe ateit. Tiek info sako, gal nepasake ar tu neisidemejai... Visi…

Jis man ant lapuko parašė rugsėjo 19-20 progesterono tyrimas. 3-7 cd Letrozolė po 1 tabletę. 9-10 cd folių apžiūra.

Aš dar persirašiau paskui pas save tą patį ir nebūtų recepto juk išrašęs. Nes receptas galioja iki rugsėjo pabaigos.

3. 2018.09.23 21:58 (prieš 10 mėn.)

Bučkis. parašė:
    Gal paskambinti į NW, ir paklausti ar galima paklausti kai ko, nes per praejusia konsultacija nespejai?

Nu ne. Jis man sakė ateit 9-10 cd. Nu tai paskambinsiu ir galvos paskui, kad durnium laikau jį.. gi žmogus su patirtim... tuoj išvis nebesistimuliuosiu ir nukelsiu o mūsų narei vienai Ž irgi nesakė ateiti pradžioj ciklo...

4. 2018.09.23 22:15 (prieš 10 mėn.)

GyvenantiPuikiai parašė:
    Nu ne. Jis man sakė ateit 9-10 cd. Nu tai paskambinsiu ir galvos paskui, kad durnium laikau jį.. gi žmogus su patirtim... tuoj išvis nebesistimuliuosiu ir nukelsiu …

Nu tu nepyk 😀 gi ne blogo linkim, o pacio geriausio 🤗

2
  5. 2018.09.23 22:23 (prieš 10 mėn.)

-BD- parašė:
    Nu tu nepyk 😀 gi ne blogo linkim, o pacio geriausio 🤗

Aš nepykstu bet dabar prigąsdinot mane o aš nebespėsiu ryt nueit apžiūrai ir susiveikt ką nors nebent bus laisvų vietų pas Bodaganskienę, kitoj mano darbo pusėj. Nors labai abejoju...nes jau pirmą kartą apie tai išgirdus jau niekur vietų neradau

6. 2018.09.23 22:25 (prieš 10 mėn.)

GyvenantiPuikiai parašė:
    Nu ne. Jis man sakė ateit 9-10 cd. Nu tai paskambinsiu ir galvos paskui, kad durnium laikau jį.. gi žmogus su patirtim... tuoj išvis nebesistimuliuosiu ir nukelsiu …

As si cikla stimuliuojuosi pas Ž, man liepe butinai ateit ciklo pradzioj pasiziuret ar nera jokiu "staigmenu". Merginos gerai jums pataria

2
  7. 2018.09.23 22:35 (prieš 10 mėn.)

InMau parašė:
    As si cikla stimuliuojuosi pas Ž, man liepe butinai ateit ciklo pradzioj pasiziuret ar nera jokiu "staigmenu". Merginos gerai jums pataria

Na jau rytoj nespėsiu niekur tai tada nukelsiu kitam ciklui jau tas mėnuo nieko nebepakeis

8. 2 m. 11 mėn.

2018.09.23 23:01 (prieš 10 mėn.)

Man atrodo pradejau jausti, kaip kiausides traukiasi, nes kazkoks maudulys, ar cia gali buti koks blogas zenklas? Snd 5dpi.

9. 2018.09.23 23:14 (prieš 10 mėn.)

LaMona parašė:

Priminkit iš kiek šešios? Kokybė tik po poros d kažkiek ims matytis

Iš 11🙂 ir mergytės išsiaiškinau dėl to mano per didelio progesterono... Aš ovitrelle leidaus ketvirtadieni 23:20, o tyrimą dariau penktadieni 8h ryte. Po ovitrelles jis nebeturi reikšmės, vadinasi gal pati ovitrelle pradeda kelti po biški progesteroną, o po punkcijos jo dar daugiau liepia naudoti. Bet čia mano pamąstymas.. Bet daktaras sakė, kad mano tyrimas po susileidimo neturėjo reikšmės

1
  10. 2018.09.23 23:23 (prieš 10 mėn.)

SunMoon parašė:
    Jei nesate linkusi, i cistinius darinius, tai ir nebus. Bet as nei vienos stimuliacijos neturejau, nepaziurejus echo pries pradedant. Prg neparodo dariniu

Na aš cistų niekada nesu turėjusi, turbūt todėl, kad endometriozės neturiu, bet geltonkūnio cista man yra buvusi ir kaip tyčia tą c, kada planavau prieš iui stimuliuotis. Tai nestimuliuotame iui dėl ti darėme. Manau geltonkūnio cistą bet kuri bet kada gali turėti

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.