1. 2018.09.23 23:26 (prieš 2 mėn.)

merginos, atsiprasau, kad uzspaminsiu
    jau susikoliojau su iherb, negavau dvieju uzsakymu, bandau laime trecia karta, noriu greiciau gauti siuntini, tai jei pazymesiu ta greitaji DHL? viso total gaunasi 28,82 eur, subtotal su visom nuolaidom 17,98 eu, ar skaiciuosis muitas?

2. 2018.09.23 23:28 (prieš 2 mėn.)

GyvenantiPuikiai parašė:
    Aš nepykstu bet dabar prigąsdinot mane o aš nebespėsiu ryt nueit apžiūrai ir susiveikt ką nors nebent bus laisvų vietų pas Bodaganskienę, kitoj mano darbo …

Tikrai kai kurie gydytojai stimuliuoja neoažiūrėję dėl geltonkūnio cistų. Bet tai sveikatai negerai. Aš tiesiog dėl tokio veiksmo gydytojui minusą mintyse užsidėčiau dėl tokio darbo

3. 2018.09.23 23:29 (prieš 2 mėn.)

GyvenantiPuikiai parašė:
    Na jau rytoj nespėsiu niekur tai tada nukelsiu kitam ciklui jau tas mėnuo nieko nebepakeis

Pas paprastą ginę galite nueiti

1
  4. 2018.09.23 23:31 (prieš 2 mėn.)

Kristaline007 parašė:
    Iš 11🙂 ir mergytės išsiaiškinau dėl to mano per didelio progesterono... Aš ovitrelle leidaus ketvirtadieni 23:20, o tyrimą dariau penktadieni 8h ryte. Po ovitrelles…

O tai jis buvo liepęs prg išsitirti prieš ovitrelį? Nes pamenu prg tyrėtęs gydytojo nurodymu

5. 4 m. 4 mėn.

2018.09.23 23:45 (prieš 2 mėn.)

Bučkis. parašė:
    merginos, atsiprasau, kad uzspaminsiu
    jau susikoliojau su iherb, negavau dvieju uzsakymu, bandau laime trecia karta, nor…

Turetu nesiskaiciuot, jei prekes verte nevirsija 22 euru. Nesvarbu siuntimo kaina ir pan. Svarbu paciu prekiu kaina, bent kiek as siunciausi😉

1
  6. 2018.09.23 23:48 (prieš 2 mėn.)

pinkrose parašė:
    Turetu nesiskaiciuot, jei prekes verte nevirsija 22 euru. Nesvarbu siuntimo kaina ir pan. Svarbu paciu prekiu kaina, bent kiek as siunciausi😉

Prekes verte 17 eur, siuntimas 10 eur grubiai na ziuresim, aciu

1
  7. 3 m. 4 mėn.

2018.09.24 00:01 (prieš 2 mėn.)

LaMona parašė:
    O tai jis buvo liepęs prg išsitirti prieš ovitrelį? Nes pamenu prg tyrėtęs gydytojo nurodymu

Nu kaip suprantu tai prieš pat ovitrelle tą dieną

8. 2018.09.24 00:09 (prieš 2 mėn.)

Man atrodo pradejau jausti, kaip kiausides traukiasi, nes kazkoks maudulys, ar cia gali buti koks blogas zenklas? Snd 5dpi.
    Mergaites, gal turit nuomone?

9. 2018.09.24 06:30 (prieš 2 mėn.)

LaMona parašė:
    Pas paprastą ginę galite nueiti

Tai aš turiu nueiti šiandien. Niekada neesu radus vietos šiandienai Vilniuje... iš anksto reik registruotis... na nesvarbu, praleisiu ciklą šitą jau nusprendžiau, ačiū

10. 2 m. 3 mėn.

2018.09.24 06:32 (prieš 2 mėn.)

GyvenantiPuikiai parašė:
    Tai aš turiu nueiti šiandien. Niekada neesu radus vietos šiandienai Vilniuje... iš anksto reik registruotis... na nesvarbu, praleisiu ciklą šitą jau nusprendžiau…

Visada galima paskambinti ir paaiskinti ko jums reikia, mane visad priima neuzsirasius is anksto kai labai reikia

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.